هیلاری کلینتون: پوتین یک زن ستیز است
۶۹۷۶۶۶
۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
۱۳۸۹ 
هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا و رقیب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 در اظهاراتی گفت، ریاست جمهوری ترامپ بدتر از آن چیزی بوده که او تصور می‌کرده است.

خبرگزاری ایسنا: هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا و رقیب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 در اظهاراتی گفت، ریاست جمهوری ترامپ بدتر از آن چیزی بوده که او تصور می‌کرده است.

 هیلاری کلینتون در سخنانی خطاب به یک باشگاه ویژه زنان در منهتن گفت که معتقد بوده در زمان ریاست جمهوری ترامپ همه چیز در آمریکا بدتر خواهد شد اما اوضاع بدتر از آن چیزی است که او حتی تصورش را داشته است.

او از مخاطبانش خواست تا در انتخابات میان دوره‌ای امسال در آمریکا رای دهند.

او اظهار کرد: علت این درخواست من این است که چون هنوز فکر نمی‌کنم که ما حتی بدترین وضعیت را دیده باشیم.

او ادامه داد: شما می‌توانید از الان تا روز قیامت هرچه قدر می‌خواهید راهپیمایی کنید اما اگر کسانی را که با آنها موافق هستید در انتخابات انتخاب نکنید هیچ چیز تغییر نخواهد کرد.

او در ادامه این سخنرانی خود به مسائل مختلف از ولادیمیر پوتین گرفته تا آنچه که او توهین ترامپ به خودش خواند، پرداخت.

کلینتون گفت: زمانی که شما به هرچیزی متهم می‌شوید مثل اتهام‌هایی که علیه من مطرح شده است و در ادامه متوجه می‌شوید که مردم واقعا آنها را باور می‌کنند این حقیقتا غم انگیز است.

وی افزود: من نمی‌خواهم هیچ کسی دچارش شود. اینکه درباره شما دروغ بگویند و به شما توهین کنند برای بدنه سیاست ما مخرب خواهد بود.

او تاکید کرد: ترامپ هنوز علیه من فریاد می‌زند "او را محبوس کنید". آیا او فکر می‌کند من رئیس‌جمهور هستم؟ یک نفر باید در فاکس نیوز بگوید که آنها نمی‌توانند من را استیضاح کنند و این نحوه رفتار با یک شهروند خصوصی نیست.

کلینتون به مخاطبانش تصریح کرد اینکه بگویید ترامپ رئیس‌جمهور است بسیار سخت است اما او دریافته که نمی‌تواند فلج کننده باشد.

وی افزود: این بدتر از آن چیزی است که من تصورش را می‌کردم و من فکر می‌کنم که همچنان بد خواهد بود اما من قدرت پایدار مقاومت را تشویق و تحسین می‌کنم.

کلینتون در عین حال به ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه نیز حمله کرده و گفت: او مصمم به بی ثبات کردن جهان غرب است.

کلینتون، پوتین را یک "زن ستیز در کلاس جهانی" توصیف کرد.

او همچنین به رسوایی‌های مطرح شده از سوی ویکی لیکس از جمله با استناد به برخی ایمیل‌های هک شده همچون رسوایی "پیتزاگیت" اشاره کرده و آنها را تئوری توطئه خواند.

او درباره این رسوایی پیتزاگیت که در آن ادعا شده نمایندگان حزب دموکرات آمریکا از ایمیل‌های کد گذاری شده استفاده کردند تا یک حلقه پنهانی سوءاستفاده جنسی از کودکان در زیرزمین یک پیتزافروشی را اداره کنند، گفت: این صحبت‌ها مثل زبانه‌های آتش گسترش یافت. شما مخاطبان من به آنها نگاه می‌کنید و فکر می‌کنید که آنها خنده دار هستند اما اصلا تصورش را نمی‌کنید که چه تعداد آدم دیگر این چیزهایی که به عنوان خبر ارائه می‌شوند را باور خواهند کرد.

وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در عین حال بار دیگر تلاش کرد تا درمقابل اتهام‌های ترامپ مبنی بر اینکه جیمز کومی در زمان مدیریتش در اف‌بی‌ای محافظ او در مقابل تحقیقات مربوط به رسوایی ایمیل‌هایش بوده از خود دفاع کند.

کلینتون گفت: من هرگز با او صحبت نکرده‌ام‌. من هرگز با او دیدار نکرده‌ام‌. من هرگز او را نبوسیده‌ام‌!

کلینتون همچنین گفت که معتقد است شکست انتخاباتی‌اش به تقویت جنبش مبارزه با اذیت و آزار جنسی زنان کمک کرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Germany
14:21 - 1397/01/15
اما تو خودت يك فاجعه بودّي كه خداوند تو را از سر راه برداشت و پوتين فرشته نجات روسيه اما با فاينانز ألمان ،،،،،
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/01/15
پوتین بهتر از روحانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج