قاتل بخشیده شده بار دیگر محاکمه شد
۷۰۳۳۰۵
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
۱۳۷۰۱ 
مرد قاتلی که بعد از آزادی از زندان بار دیگر مرتکب قتل دیگری شده‌ است، ادعا کرد دوستش را کشته چون او قصد داشت به او تعرض کند.

روزنامه شرق: مرد قاتلی که بعد از آزادی از زندان بار دیگر مرتکب قتل دیگری شده‌ است، ادعا کرد دوستش را کشته چون او قصد داشت به او تعرض کند.

 یک سال قبل مردی با پلیس بومهن تماس گرفت و مدعی ‌شد صاحب ویلایی که او سرایدارش است، به قتل رسیده ‌است. وقتی مأموران به محل رفتند، مرد سرایدار گفت: من چندسالی است که در این ویلا سرایدار هستم و صاحب ویلا هم مرد بسیار خوبی است. او به همراه دوستش به ویلا آمده ‌بود. چند ساعت بعد دوستش کیان بدون اینکه حرفی بزند با مقدار زیادی وسایل از ویلا خارج شد. او خیلی مضطرب بود. من از اینکه او را آشفته دیدم تعجب کردم و وقتی به داخل ویلا رفتم، متوجه شدم صاحب ویلا کشته ‌شده ‌است.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی تحقیقات گسترده‌ای از سوی مأموران آغاز شد و پلیس فهمید کیان پیش از این نیز سابقه قتل داشته، اما با رضایت اولیای‌دم از قصاص نجات پیدا کرده ‌است. درحالی‌که مأموران به ردیابی‌های خود ادامه می‌دادند، تلفن مرد سرایدار به صدا درآمد و پلیس که خط تلفن را دنبال می‌کرد، متوجه شد کیان با او تماس گرفته تا حال دوستش را بپرسد و در نهایت با ردزنی‌ای که مأموران انجام دادند، موفق شدند کیان را در کیوسک تلفنی اطراف بومهن شناسایی و بازداشت کنند.

او بلافاصله بعد از دستگیری به قتل اعتراف کرد و گفت: دوستم را کشتم چون می‌خواست من را مورد تعرض قرار دهد و برای اینکه خودم را نجات دهم دست به این کار زدم. با تکمیل تحقیقات و صدور کیفر‌خواست پرونده برای رسیدگی به شعبه ١٠ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده ‌شد. متهم روز گذشته پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه کیفرخواست علیه او خوانده شد و سپس پدر و مادر مقتول به عنوان دو نفر از اولیای‌دم درخواست صدور حکم قصاص کردند. پدر مقتول گفت: کیان با پسرم اختلاف داشت.

او وسایل ماشین می‌فروخت و می‌خواست آنها را در مغازه پسرم بفروشد. ضمن اینکه چند مشتری برای پسرم آورده ‌بود، اما دستمزد پسرم را تسویه نکرده ‌بود. سر این موضوعات با هم درگیری داشتند. او روز حادثه همراه همسرش به ویلای پسرم رفت و در‌حالی‌که پسرم خواب بود او را کشت و از خانه‌اش سرقت کرد. کیان تلفن، کیف مدارک و چیزهای دیگر از خانه پسرم سرقت کرده‌ بود. چون پسرم را در خواب کشت از کار قاتل نمی‌گذرم و درخواست قصاص دارم. سپس وکیل دو فرزند مقتول نیز به نیابت از موکلانش درخواست قصاص کرد. وقتی نوبت به کیان رسید، او اعتراف کرد که سابقه قتل دارد اما درباره آن توضیحی نداد. او گفت: به خاطر قتل قبلی که مرتکب شده ‌بودم ١٢ سال در زندان ماندم و بعد اولیای‌دم قبول کردند نیمی از دیه را من و نیم دیگر را شریک جرمی که داشتم، بپردازد و من از زندان بیرون آمدم. با مقتول دوم از سال‌ها قبل دوست بودیم و بعد از آزادی از زندان خیلی با هم رفت‌وآمد داشتیم. روز حادثه هم به ویلای او در بومهن رفتیم و در آنجا با هم مشروب خوردیم و من مواد کشیدم مقتول از خود بی‌خود شد و سمت من آمد. من هم برای اینکه از کارش جلوگیری کنم با چاقو ضربه‌ای به او زدم و بعد وسایلی را که آن اطراف بود برداشتم و فرار کردم.

متهم ادامه داد: هرچه را در اداره آگاهی و در مرحله بازپرسی گفته‌ام قبول دارم و چیز جدیدی برای گفتن ندارم. متهم در پاسخ به این سؤال که پزشکی قانونی اعلام کرده ضربه‌ای که به مقتول وارد شده عمیق بوده و به نظر می‌رسد مقتول غافلگیر شده ‌است، گفت: من او را غافلگیر نکردم. به سمتم حمله کرد و من هم برای اینکه از خودم دفاع کنم مجبور شدم ضربه وارد کنم. وی همچنین در پاسخ به این سؤال که پزشکی قانونی مخدر یا الکل در بدن مقتول و متهم پیدا نکرد، گفت: من را یک ماه بعد از دستگیری به پزشکی قانونی فرستادند معلوم است بعد از یک ماه اثر مواد و الکل از بین می‌رود. بعد از پایان گفته‌های متهم و وکیل‌مدافع او هیئت قضات برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:46 - 1397/01/27
اخه مرد حسابی تورا یک ماه بعد فرستادن طبق گفته خود مقتول چی در بدن او الکل نبوده ازمایش گفته ایندفعه قصاص می شی حالت سر جاش میاد
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1397/01/27
کسی که یک بار قتل انجام بده بار دوم هم میده نباید رضایت داد
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1397/01/27
عجب جونوریه این مارگون...
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1397/01/27
چرا قاتل بخشیده میشه که دوباره جنابت کنه
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1397/01/27
ترحم بر اینگونه ادمها خطا است
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1397/01/27
توبه گرگ مرگه
پاسخ ها
دروغگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
بنظر میاد دارند این شخص قاتل را محاکمه میکنند و اگر محکوم بشه یک قصاص رو شاخش است برو برگرد نداره. اگه بگه مقتول قصد تجاوز به قبیله او را هم داشته راه فرار منطقی ای نیست،
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1397/01/27
اگه این دوباره بخشیده بشه سومییم میکشه قاتل
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
توبه ماده گرگ مرگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
15/09 عزیز چشام ندید اسمتو بگم، اینی که گفتی حتماً اینجوریست من خودم سه چهار نفر را دیدم که ظرف ده دوازده سال اولی را کشتن با رضایت اومدن بیرون دومی را هم کشتن، الانه که در دادگاهها شده دلال خونه با نماینده ها دسته جمعی دنبال رضایت از تجاوزگران به کودکان شش هغت ساله هستن مثل قاتل قریشی،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
کاربر 20:02 متاسفم واقعا با این حرف ها فقط دارین سطح فهم و شعور خودتون رو به نمایش میذارین همین
Iran, Islamic Republic of
01:23 - 1397/01/28
یه سوال
چرا همچه آدمایی رو بعد آزادی، تحت پیگیری و مددکاری و رواندرمانی و کلا" رفع هر چی مشکل و اختلال دارن نمی کنن
به عنوان یه شهروند لبریز از سوال ، در بیشتر خبرهایی از این جنس ، خلا عمیق نهادهای تامین اجتماعی به شکل زیربنایی و علمی و پیشرفته رو ، اونجور که در کشورهای غربی به مردم خدمات داده میشه ، احساس می کنم
امیدوارم نسلهای آینده، مدیرانی توانا و لایق داشته باشن و از آرامش فکری کامل و جامعه ای سالم به هر لحاظ برخوردار بشن
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/01/28
این دیگه عادت کرده کشتن بهش مزه کرده وبهونشم پیدامیکنه که خودشومقصرجلوه نمیکنه
گندم مجیدی ...15ساله...پونک قزوین
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1397/01/28
هر کسی هم باشه این کارو میکنه
وقتی میبینی داره بهت تجاوز میشه باید ازخودت دفاع کنی ... نه اینکه وایسی نگاش کنی
نظر من این کار خوبی انجام داده . آدم تا پای چوب دار میره ولی هیچوقت زندگیش رو آلوده نمیکنه ...♡♡♡♡♡
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج