مسائلی که در انتخاب همسر اهمیت ندارند
۷۰۳۶۳۷
۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
۱۶۲۰۸ 
بسیاری از نشانه هایی که ما آدم ها در یک رابطه به عنوان پرچم قرمز به آن ها نگاه می کنیم آنقدرها هم که فکر می کنیم جدی نیستند. در واقع پرچم قرمزها به اولویت های شخصی ما مرتبط است نه چیز دیگری. قبل از شروع هر رابطه ای ابتدا از خودتان بپرسید: آیا می توانم با این شرایط کنار بیایم؟

وبسایت بدونیم: بسیاری از نشانه هایی که ما آدم ها در یک رابطه به عنوان پرچم قرمز به آن ها نگاه می کنیم آنقدرها هم که فکر می کنیم جدی نیستند. در واقع پرچم قرمزها به اولویت های شخصی ما مرتبط است نه چیز دیگری. قبل از شروع هر رابطه ای ابتدا از خودتان بپرسید: آیا می توانم با این شرایط کنار بیایم؟ اگر نمی توانید این پرچم قرمز شخصی شماست پس بهتر است این رابطه هرگز شروعی نداشته باشد. اما بعضی از آن ها که بیش از حد جدی می گیرید نمی توان پرچم قرمز به حساب آورد از جمله موارد زیر:

پرچم قرمزهایی که در انتخاب همسر اهمیت ندارند

نداشتن خانه و زندگی مستقل

یکی از مسائلی که از قدیم پرچم قرمز به حساب می آمد نداشتن یک خانه جداگانه از پدر و مادر است. اما این مسئله دلیلی برای رد کردن او نمی شود. آن ها دلایل خودشان را برای چنین کاری دارند. او می داند چطور باید پس انداز کند و برای موفقیت های آینده اولویت بندی دارد.

استانداردهای ورزشی و سلامتی متفاوت

همه دوست دارند با کسی ازدواج کنند که به یک اندازه به ارزش های سلامتی و ورزشی اهمیت می دهد اما برای داشتن یک رابطه خوب نیازی به این مورد نیست. همین که به اهداف سلامتی همدیگر احترام بگذارید همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

به اندازه شما تحصیلکرده نیستند

یکی از ایده آل های همه ما این است با کسی که ازدواج می کنیم تحصیلکرده باشد. به جای تمرکز به مدرک و تحصیلات به این فکر کنید که هم اکنون چگونه زندگی می کند و چه برنامه هایی برای زندگی آینده دارد.

سبک لباس پوشیدن

خیلی از خانم ها به خاطر ایده آل نبودن سبک لباس پوشیدن فرد او را نادیده می گیرند. فقط به خاطر این که مد و لباس برای شما مهم است دلیل نمی شود برای او هم باید اهمیت داشته باشد و به این معنی نیست که نمی توانید با او رابطه خوبی داشته باشید. مهم بهداشت شخص است لباس پوشیدن را می توان تغییر داد.

وقتی با دوستانش بدون شما بیرون می رود

آیا نگران هستید که همسرتان بدون شما با دوستانش بیرون می رود؟ نگران نباشید این نشانه خوبی است. به یکدیگر اجازه تنفس بدهید. رابطه ای سالم است که هر کدام با داشتن حریم خصوصی دوستان جداگانه ای داشته باشید. قرار نیست همیشه همه کارها را با هم انجام دهید.

پرچم قرمزهایی که در انتخاب همسر اهمیت ندارند

قد کوتاه

داشتن اولویت های ظاهری و جسمی در انتخاب همسر آینده بد نیست اما نباید بیش از حد به قد فرد تمرکز کنید. خیلی از زنان به مردانی که تنها چند سانتیمتر از آن ها بلندتر هستند حتی فرصت آشنایی هم نمی دهند. قد هرگز نباید اولویت اصلی تان باشد شخصیت افراد از اهمیت بیشتری برخوردار است.

فعالیت نداشتن در شبکه های اجتماعی

درست است که نداشتن هیچ فعالیتی در شبکه های اجتماعی در دنیای تکنولوژی امروزی کمی شک برانگیز است اما نمی توان به آن به چشم مشکل نگاه کرد. شاید از این که نمی توانید کنجکاوی کنید یا سر از کارش دربیاورید عصبانی شوید اما این نشانه خوبی است چون از نگرانی های شما می کاهد و بیشتر از این که در فضای مجازی باشد با شما وقت می گذراند.

سابقه طلاق

خیلی از ما به طلاق به چشم لکه ننگ نگاه می کنیم اما به خاطر افزایش آمار طلاق این موضوع زیاد هم عجیب به نظر نمی رسد. پس نباید تنها معیار انتخاب تان باشد. به جنبه های مثبت این موضوع نگاه کنید. به عنوان مثال: “خیلی باهوش بوده که توانسته رابطه ای که با او سازگار نبوده است را رها کند.” به خصوص اگر هیچ بچه ای در کار نباشد. اگر بچه دار است موضوع کمی جدی تر می شود اما نه غیر قابل تحمل. طلاق به تنهایی نباید باعث کنار کشیدن شما شود.

چرا تا کنون ازدواج نکرده است؟

وقتی تا سن ۳۰ یا ۴۰ سالگی ازدواج نکرده باشید این سوال برای مردم پیش می آید که چرا او تا کنون ازدواج نکرده است. دلایل زیادی می توان برای این سوال آورد اما نمی توان به آن به چشم یک مشکل یا نقص نگاه کرد. شاید فقط به پیشرفت کاری فکر می کردند. شاید فرد مناسبی را تا به حال پیدا نکرده اند و و و… نباید بخاطر این که تا کنون ازدواج نکرده او را رد کنید.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/01/29
من با قدش مشکل داشتم با اینکه ۱۰سانت ازم بلند تر بود همیشه تو ذهنم با ی مرد ۱۹۰ خودمو تصور میکردم!!!! ولی الان ی تار موشو با هیچی عوض نمیکنم چون شخصیت و اخلاقش عالیه و این بهم ثابت شده.. مطلب خوبی بود ممنونم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
خودت قدت چنده؟ نيم وجب؟
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1397/01/29
اتفاقا تمامش مهم بوون حالا بعضی مواردش بیشتر مهم بودن بعضیا کمتر ولی هیچکدومو نباید نادیده گرفت
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/01/29
فقط و فقط و فقط ( البته با شرايط موجود ) ، چه زن و چه مرد ، بايد ، با آدمي كه دستش به دهنش ميرسه و البته دست به جيب هم باشه ! ازدواج كنه تا به مشكل بر نخوره ! بيشتر ناسازگارها از نبود رفاه در زندگي نشات ميگيره ...
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/01/29
پسراي الان خيلي بي پولند و اين باعث طلاق در اينده است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
اوناشونم كه پولدارند اغلب خائن از آب درميان
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/01/29
همه این عوامل تا حدودی مهم هستند
Iran, Islamic Republic of
16:22 - 1397/01/29
نه دوست عزیز هزاران بار ثابت شده ،که پولدارها حتی بیشتر از فقرا طلاق می گیرند ،بیشتر شخصیت مهمه ،مثلا یه زن یا مرد لجباز و خودخواه که حاضر نیست کسی غیر از خودشو ببینه و مردمداری بلد نیست ،هرگز با خانواده ی همسر کنارنمیاد ،خواه پولدار خواه بی پول ،و این خودش سرچشمه ی جدایی است .
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1397/01/29
اره پول چه ارزشی داره وقتی شوهرت حتی اندازه یه جوعقل نداره نه مردم داری بلده نه مهروعاطفه داره نه درکی اززن وبچه
پاسخ ها
جواد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
افرین درست میگی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج