دستور سرپرست شهرداری برای انتصاب بانوان
۷۰۳۸۱۸
۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۱
۴۹۸۳ 
بر اساس دستور سرپرست شهرداری تهران کلیه معاونان شهردار، روسای سازمان‌‌‌‌ها و ادارات کل و همچنین شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران موظف هستند تا پایان اردیبهشت ماه، حداقل یک نفر از معاونان خود را از میان بانوان توانمند و دارای صلاحیت‌‌‌های حرفه‌‌‌ای انتخاب و منصوب کنند.

خبرگزاری ایلنا: بر اساس دستور سرپرست شهرداری تهران کلیه معاونان شهردار، روسای سازمان‌‌‌‌ها و ادارات کل و همچنین شهرداران مناطق ۲۲ گانه تهران موظف هستند تا پایان اردیبهشت ماه، حداقل یک نفر از معاونان خود را از میان بانوان توانمند و دارای صلاحیت‌‌‌های حرفه‌‌‌ای انتخاب و منصوب کنند.

به گزارش ایلنا، سمیع‌الله حسینی مکارم در جریان جلسه شورای شهرداران مناطق ۲۲ گانه با اشاره به بخشنامه حذف پست مشاور امور بانوان گفت: ساختار قانونی شهرداری تهران اجازه نمی‌‌‌‌دهد که شهردران مناطق مشاور امور بانوان داشته باشند اما همه شهرداران بر اساس زمان‌‌‌‌بندی تعیین شده مکلف هستند حداقل یک نفر از معاونان خود را از میان بانوان دارای صلاحیت‌‌‌های حرفه‌‌‌ای و توانمند انتخاب کنند.

وی ادامه داد: علاوه بر این کلیه معاونان شهردار نیز وظیفه دارند حداقل یکی از مدیران کل خود را از میان بانوان انتخاب کنند؛ همچنین تمامی سازمان‌‌‌‌‌ها و ادارات کل مکلف هستند برای انتخاب حداقل یکی از معاونان خود، از بانوان استفاده کنند.

به گفته سرپرست شهرداری تهران استفاده از بانوان توانمند در پست‌‌‌‌های مدیریتی در راستای توجه مسئولان کشور و همچنین قول نجفی و شورای شهر به مردم برای افزایش سهم بانوان خواهد بود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:41 - 1397/01/28
توی این وضعیت بیکاری بهتر نیست یک آقا که می تواند یک خانواده را اداره کند، سرکار باشد.
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1397/01/28
من خودم کارمند شهرداری هستم. و خو ب میدونم چه زدوبندهایی میشود. این اجازه به سازمان ما هم داده شده. و خوب میدونم که انتخاب از بین مفت خورهای دفتر مرکزی ما خواهد بود. که فقط هشت ساعت هستن انهم در حال خوردن و روزنامه خوندن، و بقیه که در قسمتهای اجرایی هستن روزی چهارده ساعت کار اجباری نیکنن در هوای الوده محیط کار و هیچ توجهی به ما ندارن، خدا فقط به فریادمون برسه...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج