محسن هاشمی می‌تواند شهردار تهران شود؟
۷۰۴۱۲۱
۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
۴۱۶۹ 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه اخیر مجمع ۵۱ نفره نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر گفت: در این جلسه درباره انتخاب شهردار تهران بحث شد که به صراحت گفتم شهردار می تواند از داخل شورا باشد.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه اخیر مجمع ۵۱ نفره نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و شورای شهر گفت: در این جلسه درباره انتخاب شهردار تهران بحث شد که به صراحت گفتم شهردار می تواند از داخل شورا باشد.

 مصطفی کواکبیان، در ارزیابی جلسه نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای شهر تهران گفت: انتخاب شهردار تهران از مباحث مطرح شده در این جلسه بود. در این جلسه عنوان شد که شهردار تهران باید شهر تهران را به خوبی بشناسد و این شهر را دوست داشته باشد همچنین انگیزه لازم برای مدیریت شهری تهران را داشته باشد.

کواکبیان تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد که شهردار انتخابی وجهه اصلاح طلبی داشته باشد اما اختلافی بود که شهردار تهران می تواند از داخل شورا باشد یا خیر که من به صراحت گفتم از داخل شورا هم می تواند باشد و مشکلی نیست البته شاید برخی نظر دیگری داشته باشند. اسمی در این جلسه به عنوان گزینه شهرداری تهران مطرح نشد اما از داخل شورا گزینه ای به جز محسن هاشمی مطرح نیست.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1397/01/28
ازاولم نقشه این بود نجفی بازیچه بود
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1397/01/28
در حد اندازه این پست نیست
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1397/01/28
محسن سردارسازنده چی
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1397/01/28
سلام من یک اصلاح طلب هستم پس میثاق نامه انتخابات چی می شود قراربود هیچکدام از اعضای شورای شهر از این پست خارج نشوند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج