هوای تهران ۶ درجه خنک می‌شود
۷۰۹۶۱۷
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
۳۸۴۳ 
اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی آسمان نیمه ابری همراه با رگبار، رعد و برق و تندباد استان طی 2 روز آینده، از کاهش 6 درجه ای دمای هوای پایتخت خبر داد.

خبرگزاری ایرنا: اداره کل هواشناسی استان تهران با پیش بینی آسمان نیمه ابری همراه با رگبار، رعد و برق و تندباد استان طی 2 روز آینده، از کاهش 6 درجه ای دمای هوای پایتخت خبر داد.

 کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه به ترتیب (17 و 27 ) ، (13 و 24 ) و (12 و 21) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

بر اساس این گزارش، با فعالیت سامانه بارشی در استان تهران، از امشب تا روز سه شنبه وضعیت جوی استان، نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با رگبار باران گاهی با رعد و برق و در برخی مناطق ( به خصوص مناطق جنوبی و غربی استان) گاهی با تند باد موقتی و احتمال گرد و خاک پیش بینی می شود که در مناطق مستعد رخداد تگرگ دور از انتظار نیست.

همچنین دراین گزارش با اشاره به کاهش نسبی دمای هوای استان تهران طی این مدت، بارش برف در ارتفاعات به ویژه مناطق کوهستانی شهرستان فیروزکوه پیش بینی شده است.

برهمین اساس، فیروزکوه با 4 درجه و وارمین با 27 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.

اداره کل هواشناسی استان تهران همچنین با صدور طی اطلاعیه ای با اشاره به احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در سطح شهر و شکل گیری روان آب و سیلاب ناگهانی در مناطق مستعد (از جمله در رودخانه های فصلی و دره های کوهستانی پر شیب )، توصیه کرده از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری شود. 

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج