تصاویری از خانه‌های شناور روی آب
۷۰۹۸۲۹
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
۸۱۳۲ 
یک طراح ایتالیایی طرح اولیه از مجموعه خانه هایی شناور و هرمی شکل ارائه کرده که با موتور الکتریکی حرکت می کنند. این موتورها انرژی لازم را از پنل های خورشیدی روی خانه ها دریافت می کنند.

خبرگزاری مهر: یک طراح ایتالیایی طرح اولیه از مجموعه خانه هایی شناور و هرمی شکل ارائه کرده که با موتور الکتریکی حرکت می کنند. این موتورها انرژی لازم را از پنل های خورشیدی روی خانه ها دریافت می کنند.

تصاویری از خانه‌های شناور روی آب

پیرپائولولازارینی طراح ایتالیایی که خانه شناورUFO۲.۰ را نیز طراحی کرده بود، اکنون طرح مجموعه ای از خانه های شناور هرمی شکل ارائه کرده که پنل های خورشیدی دارند.

تصاویری از خانه‌های شناور روی آب

این پروژه به نام Wayaland هنوز در مرحله طرح اولیه است اما لازارینی امیدوار است سرمایه لازم برای ساخت این پروژه را جمع آوری کند.

Wayaland درحقیقت مجموعه ای از ساختمان های شناور هرمی شکل به نام Waya است که با الهام از معماری قوم مایا و ژاپن طراحی شده است. این خانه ها در ابعاد مختلف و برای مقاصد متفاوت ساخته می شوند. برخی از آنها خانه هستند و برخی دیگر به عنوان گلخانه، هتل و سینما به کار می روند. ارتفاع بلندترین خانه حداکثر ۳۰ متر بالاتر از سطح آب است.

ماژول هایWayaاز فایبرگلس، فیبر کربن و فولاد روی پلتفرم هایی شناور ساخته می شوند که زیر زمین آنها را می توان به عنوان اتاق خواب زیر آب استفاده کرد.

تصاویری از خانه‌های شناور روی آب

این سازه ها به وسیله موتور حرکت می کنند و الکتریسیته مورد نیاز موتور از پنل های خورشیدی تامین می شود که روی ساختمان نصب می شوند.

به گفته لازارینی برای ساخت نخستین ماژولWaya ۳۵۰ هزاریورو نیاز است.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/02/09
برای مقابله با سونامی خوبه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج