فلاحت‌زاده: فیروز کریمی فقط فکر خودش بود
۷۱۸۲۴۸
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
۱۱۰۵۹ 
گسترش فولاد تبريز هم از جمله تيم‌هايي است كه كادر فني فصل آينده‌اش مشخص نيست و احتمال دارد فيروز كريمي جاي خود را به مربي ديگري بدهد.

روزنامه گل: گسترش فولاد تبريز هم از جمله تيم‌هايي است كه كادر فني فصل آينده‌اش مشخص نيست و احتمال دارد فيروز كريمي جاي خود را به مربي ديگري بدهد. البته اخيرا هوشنگ نصيرزاده مديرعامل اين باشگاه طي مصاحبه‌اي اعلام كرده اگر فيروز كريمي بماند دستيارانش تغيير خواهند كرد. يكي از اين دستياران فرشاد فلاحت‌زاده است كه گفت‌وگوي با او را مي‌خوانيد.


با گسترش قرارداد داريد؟


قراردادم به پايان رسيده و تهران هستم


ادامه مي‌دهيد يا ديگر به گسترش برنمي‌گرديد؟


بعيد است ادامه دهم چون شرايط كاري‌ام در تهران اجازه نمي‌دهد به تبريز بروم. در ضمن من كلا 30درصد پول گرفته‌ام كه هزينه‌هاي رفت و برگشت به تبريز نمي‌شد. اگر من در تهران مي‌ماندم درآمدم بيشتر از اين بود.


يعني فيروز كريمي هم مثل شما 30درصد گرفته است؟


فيروز كريمي بازي به بازي پولش را مي‌گرفت و فكر خودش بود. خود من هم به همين دليل سه هفته مانده بود ليگ به پايان برسد، از تيم جدا شدم و به تهران آمدم و به فيروز كريمي گفتم شما همش به فكر خودت هستي و پولت را مي‌گيري و برايت مهم نيست ديگران پول مي‌گيرند يا نمي‌گيرند! وقتي فكر ما نيستي چطور بايد همكاري كنيم. من اين همه براي تيم زحمت كشيدم و تلاش كردم ولي پولي نديدم. اگر قرار باشد سرمربي فكر خودش باشد فايده اي ندارد و بهتر است كه من جدا شدم.


هوشنگ نصيرزاده مديرعامل گسترش مدعي شده اگر فيروز كريمي بماند بايد دستيارانش تغيير كنند.


من از اين موضوع خبر ندارم و نمي‌دانم منظورش با چه كساني بوده و چرا اين حرف را زده است. من كه خودم نمي‌خواستم آنجا بمانم و بعيد هم مي‌دانم باشگاه گسترش بتواند با فيروز كريمي به توافق برسد. طرفين بر سر جذب بازيكن اختلاف سليقه دارند و باشگاه مي‌خواهد زير نظر خودش بازيكن بگيرد ولي سرمربي قبول نمي‌كند.


چرا سرمربي تيم فكر دستيارانش نبود؟


وقتي پول خودش را مي‌گرفت چرا بايد فكر ما بود؟! من از همين موضوع ناراحت شدم و گفتم كه اگر قرار است اين طور كار كنيم بهتر است كه من راهم را جدا كنم.


باشگاه گسترش كه خوب پول دارد و الان خواهان خريد امتياز تراكتورسازي هم شده!


اگر پول دارد چرا پول ما را نمي‌دهد؟ البته آقاي نصيرزاده فعلا طلب‌هاي فصل گذشته را تسويه مي‌كند و مي‌گويد نوبت طلبكاران اين فصل هم مي‌شود.


چرا خودتان مستقل كار نمي‌كنيد چون سال‌ها نفر اول كار كرديد و حتي سابقه سرمربيگري تيم‌ملي ساحلي را هم داريد؟


اشتباه كردم كه از مستقل كار كردن بيرون آمدم. من سال‌ها نفر اول كار كردم و اصلا خودم بنيانگذار فوتبال ساحلي بودم. وقتي خودم مي‌توانم نفر اول كار كنم چرا بايد با اين و آن كار كنم كه پول نگيرم و از جيب هم هزينه كنم؟


چرا با باشگاه سايپا كار نمي‌كنيد؟


علي دايي نفرات خودش را دارد و همه جا با هم هستند.


دوست نداريد در تيم پايه‌ها فعاليت كنيد؟


تيم پايه‌ها را زياد دوست ندارم مگر اينكه در حد پايه‌هاي استقلال باشد.


نمي‌خواهيد با محمد نوري و گودرز حبيبي همكاري كنيد؟


بايد ببينيم برنامه آنها چيست و چه كساني را براي تيم‌هاي پايه انتخاب خواهند كرد.


فوتبال بزرگسالان استقلال را پيگيري مي‌كنيد؟


پيگير هستم و خوشحالم كه مدت‌هاست استقلال خوب بازي مي‌كند و نتيجه هم مي‌گيرد.

 

بازي پرسپوليس را ديديد؟


ديدم ولي خوب بازي نكرد. درست است كه گل زد و صعود كرد اما تيم مقابل اگر كمي حرفه‌اي‌تر بود نتيجه را واگذار نمي‌كرد. تيم اماراتي با يك حمله گل زد كه اگر دقايق پاياني گل خورد مي‌توانست جبران كند. در هر حال پرسپوليس صعود كرد ولي بايد براي آينده بابرنامه‌تر و قوي‌تر بازي كند.


راستي از نتايج گسترش راضي بوديد؟


تيمي كه در حال سقوط بود را تك‌رقمي كرديم، قطعا راضي كننده‌است و نمي‌شود ناراضي بود. اميدوارم به خاطر نتايج تيم حداقل طلب ما را تسويه كنند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1397/02/27
ایول مثل اروپاییهاس مرامت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج