در ماجرای کازرون مردم و نظام هزینه داده‌اند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۱۹۴۴۶
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
۸۹۷۷
محسن پیرهادی:
در ماجرای کازرون مردم و نظام هزینه داده‌اند، هزینه بی‌تدبیری ساختارهای رسمی را، هزینه آن‌که برخی افرادی که مسئولیت دارند صدای مردم را نمی‌شنوند.

خبرگزاری فارس: محسن پیرهادی دبیر کل جمعیت پیشرفت و عدالت در یادداشتی در ارتباط با وقایع اخیر کازرون نوشت: آنچه در کازرون در روزهای اخیر اتفاق افتاده به‌شدت ناراحت‌کننده است. جدا از این‌که ریشه‌ این ماجرا چه بوده، مسئله‌ای که واقعاً قلب را می‌فشارد کشته شدن یک انسان است. عجیب‌تر آن‌که برخی مسئولین در اظهارنظرهایشان توصیه می‌کنند که برای نظام هزینه نتراشید و هیچ‌کس نمی‌گوید که پس مردم چه؟ مگر از دست دادن یک جوان مصیبت کوچکی برای یک خانواده است.

در ماجرای کازرون هم مردم و هم نظام هزینه داده‌اند، هزینه بی‌تدبیری ساختارهای رسمی را، هزینه آن‌که برخی افرادی که مسئولیت دارند صدای مردم را نمی‌شنوند، هزینه آن‌که بعضی از مسئولین معتقد نیستند که باید مردم را اقناع کرد و اگر مردم اقناع نشدند، حتی درصد کمی احتمال نمی‌دهند که شاید خودشان هستند که اشتباه می‌کنند و نه مردم. راه‌حل هم اقناع مردم در درجه اول و در مرحله بعد، مراجعه به افکار عمومی از طریق نظرسنجی‌های علمی و پژوهش‌های میدانی است.

به‌عنوان یک نمونه، شهرداری تهران طرح ایجاد پیاده راه 17 شهریور را اجرا کرد، طرحی که بسیاری از مردم و به‌ویژه کسبه محل از آن ناراضی بودند و حتی بر اقتصادشان تأثیر منفی گذاشته بود و اعتراضات هم کم نبود، اما نه خونی ریخته شد و نه هزینه‌ای برای مردم و نظام ایجاد شد.

تجربه‌ اینجانب در کسوت نمایندگی مردم در شورای شهر تهران، مراجعه به نظر مردم بود و پس از انجام یک نظرسنجی علمی، درنهایت مسئله برطرف شد. تجربه‌ای که نشان داد مراجعه به نظر مردم حتماً راه‌حل بسیاری از مشکلات بزرگ و کوچک کشور است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
United States
21:07 - 1397/02/29
شما لازم نیست برای مردم دلسوزی کنید!واز عملکرد ضعیف خودت تو شورای شهر هم الکی دفاع نکن،چطوری تو ۱۳ سال صاحب پنت هاوس در شمال شهر شدی؟اگه راست میگی شفاف سازی کن،لطفا حبری جان چاپ کن،تا مردم بفهمند کی داره براشون الکی دلسوزی میکنه
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1397/02/29
همین خودسریهای دولت است که ملت زیانش رامیدهند بدون مشورت باملت هرتصمیمی که بخواهندمیگیرند نمایندگان وغیره؛برای کسب مقام ازدولت همیشه چراغ سبزبه دولت نشان میدهندوملت رادرجریان امورقرارنمیدهند
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1397/02/29
همه ایران کازرون بالفعل است اگر فکری بحال وضعیت اقتصادی و معیشت مردم نشود وقتی مردم چیز دیگری برای از دست دادن نداشته باشند ممکن است همه ایران تبدیل به کازرون شود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
واقعا تو کارمندی؟؟
حیف نیست پولی که بتو میدن هیچ ارزش افزوده ی ندارد
بیشتر شبیه ستون پنجمی ..
حرفات بسیار ساده لوحانه
United Kingdom
22:48 - 1397/02/29
درود بر مردم مظلوم کازرون. بر مبارزان حق
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1397/02/29
اقای پیرهادی عزیز اگر به طرح هفده شهریور و بیکاری کسبه و همینطور تغییر بافت خیابانی که مثلا نزدیک به صدسال خودش گویای قدمت بودبه خودتان نمره مثبت میدهید که هیچ! ولی اگر فاجعه ملی و ریخته نشدن خونی از دماغ کسی رو با بستن خیابان وموزائیک کردن وسط خیابان اصلی شهر وزمین خوردن موتوری ها هنگام باران را و......به حساب افتخار خودتون نگذارید وبفرمائید مردم هفده شهریور صبور وهمراه نظام بودند! من به شخصه خودم زیاد لیز خوردم هنگام تردد ، موتور که هیچ ولی ماشین که چهار چرخ داره ابتدای بارون که چرب ولغزنده هست با بیای از نزدیک ببینی!!!! لطفا طرح زشت رو توجیه وبا فاجعه ملی مقایسه نکنید واگرم مقایسه کردید باطرح کازرون مقایسه نکنید چون هردو طرح غیر کارشناسی بوده و هوشمندانه نبوده!!! برای اثبات ادعای خودم سراغ اهالی هفده شهریور خصوصا ازپشت کارخونه برق به سمت بالا ازنزدیک مشاهدات خودشان را از تردد وخاطراتی که به چشم دیدند جویاشوید واصلاحیه در مصاحبه خبر انجام بفرمائید! ممنون اگر چاپ بفرمائید تاشاید هموطنان مناطق سیزده وچهارده و دوازده شهرداری تهران که کامنت بنده رو رویت کردند به گوش اقای محسن پیرهادی منطقه چهاردهی برسانند!! اخرش نشونی دادم که یقین کنید از همون منطقه هستم واز هوا سخن نگفتم!!
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1397/02/29
همیشه مردم هزینه دادند نه مسئولین
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1397/02/30
چیزی که برای اینها اهمیت نداره جون مردم هست! ولی پول مردم براشون مهمه!
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1397/02/30
برترین ها خواهشی دارم ازتون که عینا به اطلاع اقای محسن پیرهادی برسونیدچون مصاحبه منتشر شده کم لطفی فرمودند نسبت به هوشیاری مردم و همصدا نشدن با رسانه هایی که خواستند بهربرداری به جهت مخالف نظام انجام دهندولی باوجود تحمل خسارت هایی که متحمل شدن ( از جلوبندی خودروها، تازمین خوردن افراد وموتورسواران گرفته تا رکود کسب وکار مغازه داران و...) همین مردم اجازه اعتراضی خاص به خودشون ندادند وعذرخواهی وپذیرش نقدسازنده در راستای رسیدن به اهداف فقط به نزدیک شدن به اشتی واقبال دوباره مردمی به این عزیزان هست.
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1397/02/30
درود بر همه مردمان ایران زمین ای کاش مسئولین با دلسوزی بیشتر و توجه به خواسته های مردم و اقدام به موقع از بروز همچین مواردی که دیدنش قلب هر انسان آزاده ای رو به درد میاره جلوگیری میکردند کجاست اون اسلام ناب محمدی ما کجای این دایره اسلامی هستیم ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان