آخرین وضعیت پرونده املاک نجومی
۷۲۲۱۹۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
۲۵۹۰
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران گفت: کیفرخواست ١٢ پرونده املاک نجومی صادر و این پرونده ها برای رسیدگی به دادگاه کارکنان دولت ارجاع شده است.

خبرگزاری ایرنا: رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران گفت: کیفرخواست ١٢ پرونده املاک نجومی صادر و این پرونده ها برای رسیدگی به دادگاه کارکنان دولت ارجاع شده است.

عباس پوریانی درباره آخرین وضعیت پرونده املاک نجومی افزود: اکنون 12 پرونده راجع به املاک نجومی با صدور کیفر خواست به مجتمع قضایی کارکنان دولت ارجاع شده که این پرونده ‌ها هنوز منجر به صدور رای نشده است و در حال رسیدگی در این دادگاه است.

رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه نخستین وقت رسیدگی به پرونده املاک نجومی سی ام اردیبهشت تعیین شده بود، ابراز امیدواری کرد این پرونده ‌ها به نحو احسن رسیدگی و رای قاطع برای آنها صادر شود.

به گفته وی، همچنین تعدادی از پرونده‌ ها هنوز در مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسرا است و چنانچه اتهامی متوجه متهم یا متهمان باشد پرونده با صدور کیفر خواست به محاکم ارسال خواهد شد و در صورت نبود مستندات لازم ممکن است در مورد برخی از آنها قرار منع تعقیب صادر شود.

پوریانی در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده حقوق‌ های نجومی تصریح کرد: تاکنون 42 پرونده حقوق های نجومی با صدور کیفرخواست به مجمتع قضایی کارکنان دولت ارسال شده است.

وی ادامه داد: از این تعداد پرونده 21 فقره منجر به صدور رای شده است که 15 نفر محکوم شدند و برای 6 نفر حکم برائت صادر شده است.

رئیس کل محاکم تهران خاطر نشان کرد: برخی از این افراد به رد مال، مجازات حبس و جزای نقدی و برخی هم به مجازات تا پنج سال حبس محکوم شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Kingdom
09:14 - 1397/03/04
چرا نظرات من ارسال نشد مگه من چی گفتم از اختلاسگران گفتم بشما که اون ور خطی برخورد
United Kingdom
09:29 - 1397/03/04
ما نظر میدیم شما جرات چاپ کردنش رو نداری فقط به به وچه چه رو چاپ میکنید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج