دیدار تاریخی «اون» و «ترامپ»
۷۳۰۳۷۴
۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۱
۵۴۰۷۶ 
رییس‌جمهوری آمریکا و رهبر کره‌شمالی در هتل کاپلای سنگاپور با یکدیگر دیدار کردند.

خبرگزاری ایسنا: رییس‌جمهوری آمریکا و رهبر کره‌شمالی در هتل کاپلای سنگاپور با یکدیگر دیدار  کردند.

مشروح اخبار دیدار تاریخی دیدار دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون بدین شرح است:

(۱۴:۰۰): رئیس‌جمهور آمریکا امروز (سه‌شنبه) در کنفرانسی مطبوعاتی در پی دیدار تاریخی‌اش با رهبر کره شمالی اعلام کرد: کیم جونگ اون برای خلع سلاح کامل هسته‌ای و از بین بردن پایگاه‌های موشک‌های بالستیک متعهد شده است.

(۱۳:۰۰): متن توافق‌نامه ترامپ و اون به شرح زیر است:

۱- ایالات متحده و جمهوری دکوکراتیک خلق کره متعهد می‌شوند روابط جدیدی میان دو کشور بر مبنای اشتیاق مردم دو کشور به صلح و شکوفایی برقرار کنند.

۲- ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک خلق کره تلاش خواهند کرد تا صلح پایدار و فراگیر در شبه‌جزیره کره ایجاد کنند.

۳- با وعده متعهد ماندن به توافق‌نامه پانمون‌جوم در ۲۷ آوریل ۲۰۱۸، جمهوری دموکراتیک خلق کره متعهد می‌شود که در راستای خلع تمام و کمال تسلیحات هسته‌ای در شبه‌جزیره کره حرکت کند.

۴- ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک خلق کره متعهد شده‌اند تا مفاد مربوط به زندانیان و گمشدگان در جنگ کره را رعایت کنند و پیکرهای کشته‌شدگانی را که شناسایی شده‌اند، بلافاصله مسترد کنند.

از آنجایی که نشست میان رهبران آمریکا و جمهوری دموکراتیک خلق کره رویدادی بی‌مانند و پراهمیت است که بر دهه‌ها تنش و خصومت میان دو کشور فائق می‌آید و آینده‌ای جدید را پیش پای دو کشور می‌گشاید، ترامپ و کیم جونگ‌اون متعهد شدند دیدارهایی را در آینده نزدیک به رهبری مایک پمپمئو، وزیر خارجه آمریکا، و مقام‌های مرتبط در جمهوری خلق دموکراتیک کره برگزار کنند تا نتایج نشست آمریکا و جمهوری خلق دموکراتیک کره را پیگیری کنند.

ترامپ و کیم جونگ‌اون تبادل‌نظری عمیق، صمیمی و فراگیر درباره مسائل مربوط به ایجاد روابط جدید میان ایالات متحده و جمهوری دموکراتیک خلق کره و صلح پایدار در شبه‌جزیره کره با یکدیگر داشتند. ترامپ وعده داد که ضمانت‌های امنیتی را برای جمهوری دموکراتیک خلق کره فراهم کند و کیم جونگ‌اون بار دیگر بر تعهد قاطع و بدون تزلزل خود برای تکمیل فرآیند خلع تسلیحات هسته‌ای شبه‌جزیره کره تاکید کرد.

۱۲ ژوئن، ۲۰۱۸

جزیره سنتوسا

سنگاپور

(۱۱:۲۵): خبرگزاری رویترز دقایقی پیش خبر داد که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا از رهبر کره شمالی برای سفر به آمریکا و کاخ سفید دعوت کرده است.

(۱۰:۵۳): ترامپ و اون در پایان مذاکرات خود در سنگاپور یک سند مشترک امضا کردند.

سی‌ان‌ان (۰۹:۲۰): رییس‌جمهوری آمریکا بعد از دیدارش با رهبر کره‌شمالی به خبرنگاران گفت که به زودی سندی را با کیم جونگ اون امضا خواهد کرد. ترامپ اظهار کرد، گفت‌وگوهایش با رهبر کره‌شمالی بهتر از آنچه می‌شد تصور کرد، پیش رفته است.

اسکای‌نیوز (۰۹:۱۴): بعد از مراسم ناهار، ترامپ و اون در محوطه بیرونی هتل با یکدیگر خوش‌وبشی کوتاه داشتند و سپس از هم خداحافظی کردند و بدین ترتیب دیدار تاریخی رییس‌جمهوری آمریکا و رهبر کره‌شمالی به پایان رسید.

سی‌بی‌اس (۰۹:۰۹): افرادی که از طرف آمریکا در مراسم ناهار حضور داشتند، عبارتند از دونالد ترامپ، مایک پامپئو، جان کلی، جان بولتون، سارا سندرز (سخنگوی کاخ سفید)، سانگ کیم (سفیر آمریکا در فیلیپین) و متیو پاتینگر (مقام وزارت خارجه). همچنین از طرف کره‌ای این افراد در مراسم ناهار حاضر بودند: کیم جونگ اون، کیم یونگ چول، ری سو یونگ، ری یونگ هو، نو کوانگ چول، چو سون هویی، کیم یو جونگ و هانگ کوانگ سانگ.

سی‌ان‌ان (۰۸:۴۴): رییس‌جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی به همراه شماری از مقام‌های ارشد دو کشور ناهار کاری خود را اندکی دیرتر از زمانی که برنامه‌ریزی شده بود، آغاز کردند. بر اساس اعلام کاخ سفید، قرار بود ناهار کاری دو طرف ساعت ۱۱:۳۰ آغاز شود اما این فرایند حدود ۲۰ دقیقه به تأخیر افتاد که یکی از علت‌های آن این بود که دو طرف ترجیح دادند با یکدیگر عکس بگیرند. ترامپ از کیم جونگ اون دعوت کرد که بنشیند اما پیش از آن به بذله‌گویی پرداخت و از عکاسان خواست تصاویری را به ثبت برسانند که در آن این دو رهبر «قشنگ، خوش‌تیپ و لاغر» به نظر برسند.

رویداد رسمی برای ساعات باقی مانده روز برنامه‌ریزی نشده است و قرار است رییس‌جمهوری آمریکا ساعت ۱۶ به وقت محلی با خبرنگاران گفت‌وگو کند.

(۰۸:۰۱): در جریان مذاکرات دو بار از رهبر کره‌شمالی پرسیده شده «آیا اقدام به خلع سلاح خواهید کرد؟» که او پاسخی نداده است. یک بار هم این پرسش از او شده که «آقای کیم، آیا سلاح‌های هسته‌ای را کنار خواهید گذاشت؟» که البته رهبر کره‌شمالی ظاهراً مطرح شدن این سوال را هم به روی خود نیاورده است.

(۰۷:۴۳): ترامپ در حالی سرگم امروز سرگرم برگزاری مذاکره‌ای تاریخی با رهبر کره‌شمالی است، که دو روز دیگر یعنی دوازدهم ژوئن تولدش است و ۷۲ ساله می‌شود. در سوی دیگر مذاکره، کیم جونگ اون قرار دارد که سنش بین ۳۵ تا ۳۶ سال گزارش شده است. هرچند سن رهبر کره‌شمالی تقریباً نصف سن رییس‌جمهوری آمریکا است، کیم جونگ سال‌های بیشتری را بر مسند قدرت تکیه زده است؛ او از ۲۰۱۱ رهبر کره‌شمالی است و این در حالی است که دوران ریاست‌جمهوری ترامپ از سال ۲۰۱۷ آغاز شده است.

(۰۷:۲۱): رهبر کره‌شمالی قبل از آغاز نشست خود با ترامپ به رییس‌جمهوری آمریکا گفته است: بسیاری از افراد در جهان این رویداد را به عنوان بخشی از یک فیلم فانتزی یا علمی‌تخیلی تلقی خواهند کرد.

(۰۷:۱۷): در حالی که آمریکایی‌ها در این نشست خلع سلاح‌ هسته‌ای کره‌شمالی را به عنوان اصلی‌ترین هدف خود دنبال می‌کنند، پیونگ‌یانگ نیز مشخصاً به دنبال تحقق این مهم است که از فشارها بکاهد و واشنگتن را نسبت به لغو برخی تحریم‌ها علیه کره‌شمالی مجاب کند.

کره‌تایمز (۰۷:۰۴): رییس‌جمهوری کره‌جنوبی با بیان این که شب گذشته خوابش نبرده است، نسبت به موفقیت آمیز بودن نشست رهبران واشنگتن و پیونگ‌یانگ‌ ابراز امیدواری کرد.

رویترز (۰۶:۵۶): ما بر تمامی انواع تردیدها و گمانه‌زنی‌ها درباره این نشست غلبه کردیم و معتقدم این امر برای تحقق صلح خوب است.

ایندیپندنت (۰۶:۵۲): ترامپ نسبت به نتیجه نشست خوش‌بین به نظر می‌رسد. او اظهار کرد: ما یک مشکل بزرگ و یک وضعیت بسیار دشوار را حل‌وفصل خواهیم کرد.

سی‌ان‌ان (۰۶:۴۴): از جمله مقام‌های کره‌ای که در این نشست حاضر هستند، می‌توان به کیم یونگ چول اشاره کرد که از دیپلمات‌های ارشد پیونگ‌یانگ است و در اوایل ژوئن با ترامپ دیدار کرده و نامه کیم جونگ اون را به رییس‌جمهوری آمریکا تحویل داد. ری یونگ هو، وزیر امور خارجه کره‌شمالی و ری سو یونگ، از اعضای ارشد حزب حاکم این کشور هم در این نشست حاضر هستند.

رویترز (۰۶:۳۲): ملاقات ترامپ و اون ۴۱ دقیقه به طول انجامید و پس از آن مایک پامپئو، وزیر امور خارجه و جان بولتون، مشاور امنیت ملی از طرف واشنگتن و مشاوران ارشد رهبر کره‌شمالی از طرف پیونگ‌یانگ به نشست ملحق شدند. ترامپ پس از پیوستن این مقامات به اون گفت: با همکاری با یکدیگر مراقب همه چیز خواهیم بود. رهبر کره‌شمالی هم اظهار کرد، چالش‌هایی در پیش رو وجود دارد اما با ترامپ همکاری خواهد کرد.

اخبار لحظه به لحظه از دیدار ترامپ و اون

سی‌ان‌ان (۰۶:۲۸): ادامه مذاکرات ترامپ و اون پس از پیوستن مقام‌های ارشد دو کشور به نشست

اخبار لحظه به لحظه از دیدار ترامپ و اون

رویترز (۰۶:۲۷): دقایقی پیش مقام‌های ارشد آمریکا و کره‌شمالی به نشست ترامپ و کیم جونگ اون ملحق شدند. رسانه‌ها برای چند دقیقه اجازه داشتند از نشست مقام‌های دو طرف تصویربرداری کنند و سپس به بیرون هدایت شدند تا ادامه نشست باز هم پشت درهای بسته ادامه پیدا کند.

لوموند (۰۶:۲۳): انتظار می‌رود دیدار فعلی حدود ۴۰ ‌دقیقه تا یک ساعت به طول انجامد و پس از آن مقام‌های ارشد دو کشور به این نشست ملحق خواهند شد و مذاکرات از ساعت ۱۰ به وقت محلی با حضور تعداد بیشتری از چهره‌های سیاسی دو طرف ادامه‌ خواهد یافت. رییس جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی پس از پایان مذاکرات ساعت ۱۱:۳۰ به وقت محلی ناهاری کاری صرف خواهند کرد. زمان ‌دقیقی برای پایان نشست اعلام نشده است. رییس جمهوری آمریکا قرار است ساعت ۱۶ به وقت محلی با خبرنگاران گفت‌وگو داشته باشد.

سی‌ان‌ان (۰۶:۱۴): دنیس رادمن، بازیکن سابق بسکتبال آمریکا که قبلاً با اون دیدار کرده و اکنون نیز در سنگاپور به سر می‌برد، گفت: امروز، روزی عالی است. او در مصاحبه با سی‌ان‌ان اظهار کرد که همواره به کمک کردن به کره‌شمالی اعتقاد داشته است.

سی‌ان‌ان (۰۶:۰۸): یک منبع آگاه گفت، مترجمی که در این دیدار ترامپ را همراهی می‌کند، دکتر یون هیانگ لی، از مترجمان وزارت امور خارجه آمریکا است.

واشنگتن پست (۰۵:۴۸): کیم جونگ اون پیش از آغاز مذاکراتش با ترامپ گفت: ما موانع را پشت سر گذاشته‌ایم و امروز اینجا هستیم.

سی‌ان‌بی‌سی (۰۵:۴۲): رییس‌جمهوری آمریکا پیش از آغاز دیدارش با رهبر کره‌شمالی ابراز امیدواری کرد که این دیدار فوق‌العاده موفقیت‌آمیز باشد. او که در کنار کیم جونگ اون نشسته بود، اظهار کرد: ما روابطی فوق‌العاده پیش رو خواهیم داشت. من تردیدی ندارم.

اخبار لحظه به لحظه از دیدار ترامپ و اون

سی‌ان‌ان (۰۵:۳۷): رهبران آمریکا و کره‌شمالی وارد محل برگزاری نشست خود شدند. رسانه‌ها برای مدت کوتاهی فرصت داشتند که از این رویداد تصاویری به ثبت برساندند و پس از چند دقیقه به بیرون هدایت شدند تا مذاکرات ترامپ و اون آغاز شود.

اخبار لحظه به لحظه از دیدار ترامپ و اون

پرس‌تی‌وی (۰۵:۳۴): ترامپ و کیم جونگ با یکدیگر دست دادند.

سی‌ان‌ان (۰۵:۳۲): لحظه ورود کیم جونگ اون به هتل کاپلا

اخبار لحظه به لحظه از دیدار ترامپ و اون

ایسنا (۰۵:۲۷): در حالی که ترامپ و اون هر دو اکنون دیگر در داخل هتل به سر می‌برند، عکاسان و خبرنگاران در مقابل ورودی اصلی منتظر هستند تا این دو برای مصافحه بیرون بیایند.

ایسنا (۰۵:۲۰): رییس‌جمهوری آمریکا که در هتل کاپلا به سر می‌برد، توئیتی منتشر کرد که هیچ ارتباطی به دیدار آتی او با کیم جونگ اون ندارد. ترامپ نوشت که لری کودلا، مشاور ارشد اقتصادی او دچار حمله قلبی شده و در مرکز درمانی والتر رید بستری است.

رویترز (۰۵:۱۷): قرار است رهبران آمریکا و کره‌شمالی در این محل با یکدیگر مصافحه کنند.

اخبار لحظه به لحظه از دیدار ترامپ و اون

ایسنا (۰۵:۱۲): دیدار رهبران کره‌شمالی و آمریکا ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت تهران آغازمی‌شود و احتمالاً حدود یک ساعت به طول می‌انجامد. در این دیدار تنها ترامپ و اون و مترجمان دو طرف حضور خواهند داشت.

ایندیپندنت (۰۵:۰۹): کیم جونگ اون دقایقی پس از ورود رییس‌جمهوری آمریکا به هتل کاپلا، وارد محل برگزاری دیدارش با ترامپ شد.

سی‌ان‌ان (۰۵:۰۵): ترامپ دقایقی پیش‌ وارد هتل کاپلا شد تا با کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی دیداری تاریخی داشته باشد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 159
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:40 - 1397/03/22
مملکت ما رو کابوس برده حالا بیایم لحظه به لحظه دیدار اینارو پیگیری کنیم!!!!!!! متاسفم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کجایی کیهان که داداش کیمت رو بردن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
واقعا با خوندن کامنتها آدم متوجه کم هوشی مفرط اکثر مردم میشه و البته معنای "عوام" رو هم بهتر درک می کنه.هنوز نه به داره نه بار .معلوم نیست در ادامه چه اتفاقی بیافته و اصلا آیا رهبر کره شمالی قبول می کنه همه چیز رو بده در برابر هیچ.اون طوری که ترامپ توقع داره! بگذارید ببینییم چی میشه بعد مزخرف بگین! شاید ترامپ جونتون کوتاه باید اصلا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
این هم که میگن ترامپ باهوشه واقعا حیرت انگیزه .کل عقلای جهان از کارهای این موجود دیوانه که هر روز یک تصمیم می گیره در حیرتند .یک مشت احمق دارند یک احمق مثل ترامپ رو به باهوش ترین و خفن ترین آدم دنیا ارتقا میدن! احمقهایی که عاشق نمایش اند و ترامپ خوب بلده نمایش برگزار کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
دو تا دیوانهء غیر قابل پیش بینی افتادند بهم و هر چیزی ممکنه بشه .بدبختی اینه که همه فکر می کنند ایران هم چنین راهی رو میره .خدا کنه این ترامپ بیافته بمیره وگرنه بد مصیبتی در انتظارمونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
این روزا یه عده توهمی خودشون رو عقل کل میدونن وبه بقیه مردم میگن عوام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
14:2
غارتوروفریادمیزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
14:2
حقوقتوبانرخ دلاری میگیری ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ایرانم یادت بخیر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ایران یه مردبزرگی مثل ترامپ میخواد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
زنده باد دونالد ترامپ و رهبر کره اینه احترام به مردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
زنده رهبر ترامپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
استکبارجهانی ودشمن صهیونیست خخخخخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
تنهاراه نجات کشورایران ازدست کاسبان تحریم وجود یه وطن پرست واقعیست مثل ترامپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
زنده رهبر ترامپ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ترامپ قدرت رهبری رونشون داد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
حتما تا آخر کامنت ها ملاحظه کنید . رشد فکری و قدرت تحلیل هموطنان بی نظیر است در این چند رشدبی سابقه ای داشته است. تنها نکته مثبت در کشور همین افراد با هوش و دارای نطالعه هست و دیگر موارد کلا منفی هستند. با هموطنان می توان به آینده امید داشت
انقلاب فکری در حال ظهور است. خداحافظ عوام فریبی
Germany
06:24 - 1397/03/22
خداییش ترامپ خیلی باهوشه، کی فکرشو میکرد این کیم نخود مغز بخواد کوتا بیاد، جسارت و اعتماد بنفس ترامپ قابل تحسینه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
مرگ بر آمريكا
هدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
مرگ بر مخالفان ترامپ
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کاملا درست فرمودید خیلی باهوشه دمش گرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ترامپ باهوش نیست یک قلدر احمقه و هنوز خیلی راه مونده تا ببینیم به چه نتیجه ای می رسند با هم .چیزی که مشخصه کره شمالی قصد نداره همه چیز رو بده اونطوری که ترامپ احمقتون میخواد.و باید یک چیز مثل برجام ایجاد کنند یعنی همون چیزی رو که ترامپ نابود کرد فقط چون از اوباما متنفر بود و قصد داشت دستاوردهای اونو از بین ببره .ایشالا هر بلایی که قراره از ترامپ سر ایران باید به شما طرفداران ایرانیش فقط اصابت کنه.الهی آمین
ک
United States
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
از چند وقت دیگه مرگ بر کره شمالی هم به شعارهامون اضافه میشه و چند روز دیگه ماروهم تحریم میکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ایران یه ترامپ میخواد
بدون نام
France
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
بدور از هر گونه مسایل سیاسی تاریخچه زندگی ترامپ نشان از هوش بسیار بالا و وطن پرستی دارد. تا الان نشان داده کانلا موفق بوده و بسیاری از وعده های خود را عمل کرده است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
آرای مثلت و منفی در این خبر و سایر خبرهای مشابه حتی در دیگر سایت بسیار جالب و پیام مهمی دارد.
عاقلان را اشارتی بس است. پاینده ایران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
نظرات بسیار جالبی ارایه شده است . ارزش آنرا دارد تا پایان مطالعه شود
Iran, Islamic Republic of
06:43 - 1397/03/22
سلام
بازم دمشون گرم که پای میز مذاکره رفتن و با هم صحبت خواهند کرد
باید سردمداران کشور ما هم یاد بگیرند که با دنیا تعامل کنند نه مقابله و مردم ما هم از هیجانات غیر واقع بینانه و توهین به مسولین دوری کنند تا اتفاقاتی که در عرصه سیاسی و اقتصادی در حال انجام هست رو دیگه شاهد نباشیم
واقعا از اینکه میبینم روز بروز وضعیت اقتصادی بد و بدتر میشه ناراحت میشیم
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
دیگه از این حرفها از مملکت ما گذشته، الان دیگه مسئولان ما خیالشان راحته با حقوق های نجومی و خیلی کارهای دیگه تو این وضعیت سرطانی بیمه هستن یه موقع توهین نکنین به مسئولان
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
درود به شرفت گل گفتی و حرف دل مردم ایران رو زدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ایران در برجام با دنیا تعامل کرد و ترامپ لعنتی نابودش کرد.ایران در بیشتر سازمانهای جهانی فعاله و با دنیا تعامل می کنه. همون سازمانهایی که ترامپ ملعون قبولشون نداره و هر روز داره از یک توافق خارج میشه .دنیا رو لابد آمریکا اون هم ترامپِ قلدر معنی می کنید شماها!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
آفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
14:6
زشته آدم چاپلوس باشه!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
معمولا احمق ها چاپلوس میشن چون راه دیگری برای گذران زندگی پیدا نمی کنند ولی اینکه چاپلوسیِ احمقی مثل ترامپ رو بکنی که نهایتا قحطی و جنگ عادیت بشه دیگه یعنی حماقت رو رد کردی.البته باید دید پش این کامنتها و لایک ها چه جور جانورهایی نشستند:)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
در هوش ترامپ شکی نیست . تمامی معادلات جهان را برهم زده است و یک نظم نوین به وجود آورده است . بزودی ما هم جام زهر را خواهیم نوشید
Germany
06:45 - 1397/03/22
پس ماچی؟!!!
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
۲۱:۳۷ من نمی دانم چرا شما و مردم ما کوته‌فکر هستن یعنی فقط با یه دیدار همه چیز درست شد اون به فکر مردمش هست اون یکی ثبات جهانی به پا کرده اول سیاست یه چیزه آخر سیاست یه چیزه دیگریست مثل قضیه برجام ما که آخرش چطور تمام می‌شود
Iran, Islamic Republic of
06:46 - 1397/03/22
درود ب دونالد صلح طلب کور بشن بدخواهان سازش با غرب
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
با خوندن کامنتها و دیدن مثبت منفی ها فقط به یک چیز پی می برم هوش مردم ایران خیلی پایین اومده ...خیلی خیلی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
آفرین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
14:7
هوش مردم پایین نیومده مردم باگوشی هوشمندشون به اینترنت و دنیاوصلند وحقیقتومیفهمن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
14:07 آب رو بریز جایی که میسوزع
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
این حرفها که مردم وصلند و می فهمند هم یه جور حرف عوامانه ست .مردم بیشتر هدایت میشن از نظر فکری، یه روز با صداسیما امروز با من و تو و آمدنیوز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
و البته که نه همه مردم ...اونهایی که تصمیم گرفتند در کامنتها و لایک ها حضورشون رو اعلام کنند:) مبارزان کودن اینترنتی :)
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
۱۶:۵۱ حقیقت اونی که تو اینترنت می‌خونی نیست شاید اونی که دوست داری می‌خونی به حقیقت برسی ، رسانه های جهانی الان به صورت سناریو پیش میره هیچ چیزی ۱۰۰٪ نیست
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1397/03/22
کاش رییس جمهور ما بودی دونالد
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
بجا گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
واقعا، کاش قدرت تو کشور ما دست یکی مث ترامپ بود،
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
احمدی نژاد هم یکی مثل ترامپ بود فقط تفاوتش این بود که آمریکا اقتصاد بزرگی داره و می تونه با قلدری خیلی ها رو سرکوب کنه ولی ایران چنین اقتصادی نداره پس هارت و پورت و قلدری و دیوانگیهای احمدی نژاد فقط خودمون رو بدبخت کرد .البته عوام این چیزها سرشون نمیشه پس درود بر ترامپ! قحطی ناشی از تحریمها و جنگ احتمالی هم بهتون خوش بگذره!
رضاشاه کجایی که فقراراباگرانی له کردن
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کاش
shahrooz
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
عوام!!!!!!آخه کاربر 14:09 تو خودتو با هوش فرض کردی! سال های ساله با فکر تو امثال تو این کشور تو لبه پرتگاه قرار داره خودت عوامی معلومه ترامپ دنبال تسلط بر دنیاست ولی در کشور ما عده ای دقیقا مثل شما دارن خیانت می کنن به ملت و مردم خیانت می کنن به خدا پیغمبر به اخلاقیات
س
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کشور ما هرچی بدبخی داره تقصیر غربه...حتی روی کار آمدن همین مرتجعین هم نقشه همین غرب بود...حقم دارن چون هر کشوری باید بفکر خودش باشه....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
شهروز عوام بودنت از همین تقسیم آدمها به دو قطب معلوم میشه.تو از کجا فهمیدی من چه جور فکر می کنم؟ من فقط انزجار خودم رو از ترامپ قلدر اعلام کردم در حالیکه عده زیادی اینجا در حال ستایش این جانور هستند .واقعا فهمیدن این قدر سخته؟!
Iran, Islamic Republic of
06:47 - 1397/03/22
رئیس جمهور آمریکا.نه رئیس جمهوری آمریکا اینجور به مخاطب القا میشود که آمریکا هم جمهوری دارد مثل کشور جمهوری آمریکا.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
خب آمریکا هم حکومتش جمهوریه دیگه. مگه نیست؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
القا نمیشود واقعا جمهوریه و دموکراسیشم واقعیه یه شورا هم ندارن بیاد بگن از بین اینا انتخاب کنید تا شهردار و کلانتر و فرماندار و ...با رای مردم انتخاب میشند حالا تو هی بیا بگو روز شبه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
مردم آمریکا رییس جمهور رو مستقیم انتخاب نمی کنن و رای همه برابر نیست .اول مطالعه کن بعد نظر بده.این جوری قشنگتره
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
بدبختی ما جهان سومی همیشه از بی اطلاعی بوده که ضربه میخوریم
France
07:17 - 1397/03/22
اقای اون حتمآ باید علف میخوردید بعد
پاسخ ها
محمد باقر
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ببخشید اشتباهی مثبت دادم که حقش هم منفی بود.
Iran, Islamic Republic of
07:21 - 1397/03/22
ای کاش زمانی را می دیدیم که رهبران ایران و امریکا بر سر یک میز با هم مذاکره می کردند و این همه مشکلات سیاسی و اقتصادی ایران کاملا برطرف می شد و می توانستیم یک شب بدون هر دلهره و نگرانی از فردا و مشکلات پیش رو سر به زمین بگذاریم
به امید دیدن این روز برای مردم کشورمان
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
فعلاً مشکل ما فراتر از برون مرزی هستش هر چی هستش از داخل اونم خیلی شدید
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1397/03/22
تاچند وقت پیش می گفتیم کشور دوست و برادر کره شمالی حالا که قراره با آمریکاه روابط حسنه داشته باشد.دیگه نه دوست ماست نه برادر .لطفا بگردید اسمی برایش پیدا کنید
پاسخ ها
ک
United States
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
چند وقت دیگه کره شمالیم میشه مثل کره جنوبی ی کشور صنعتی با اینترنت پرسرعت کلی پیشرفت ما هم شدیم تنها کشور..‌.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کشوراستکبارخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1397/03/22
ترامپ بی نظیر ترین مرد تاریخ .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
اگه تاریخ منحصر به دنیای هالیوود و صنعت سرگرمی آمریکا باشه بعله ترامپ بی نظیرترینه!! ولی خب تاریخ به عقاید یه مشت جوگیر احمق کاری نداره
س
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
موافقم
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1397/03/22
اون به خاطر رفع فقر مردمش مذاکره میکنه مسوولین ما هم به خاطر اینکه مردمشو بدبخت کنن مذاکره میکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
به خاطر این که بشار اسد رو از سقوط نجات بدن
Iran, Islamic Republic of
07:26 - 1397/03/22
امیدوارم که همه جهانی که ما در آن زندگی می کنیم روز به روز و با سرعت تمام به طرف صلح و دوستی وارامش حرکت کند .
پاسخ ها
س
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
انشاالله
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1397/03/22
ای خدا اون متوجه شد با سرشاخ شدن نمیشه مملکت رو نگر داشت باید سیاست نرم به خرج داد ......خودت به داد ملت ایران هم برس امین
Iran, Islamic Republic of
07:30 - 1397/03/22
ای خدا اون متوجه شد با سرشاخ شدن نمیشه مملکت رو نگر داشت باید سیاست نرم به خرج داد ......خودت به داد ملت ایران هم برس امین
Iran, Islamic Republic of
07:31 - 1397/03/22
الان اگه به ایران دیدار کرده بود مردم ایران میرفتن خیابون شعار میدادن... مردم کره شمالی عاقل هستن درک دارن چون هیچی نگفتن برا بهتر شدن اقتصادشون
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
اونایی که شعار میدم جزو مز...ران هستن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
مردم کره شمالی از ما بدبخترن اگه کسی شبیه کیم تپله اصلاح کنه حکمش اعدامه بدبختا مگه جرات دارند اصلا به این کار ندارم مخالفت با صلح و اعتراض کار خوبیه یا نه
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1397/03/22
زنده باد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1397/03/22
دید که زورش به آمریکا نمیرسه رام شد اومد مذاکره ولی ما مطمئنا کره شمالی دو میشیم تو بدبخت کردن مردم خودمون و تا نابودی کامل اقتصادمون پیش میریم
Iran, Islamic Republic of
07:41 - 1397/03/22
انشاله روزی برسمسعولینمملکت کشورمان با دنیای غرببخاطر مردم روی خوشی نشان دهد انشالاه
Iran, Islamic Republic of
07:50 - 1397/03/22
کیم یک شخص خودفروخته و ترسو است که به استکبار جهانی باج میدهد
ولی ترامپ باید در خواب ببیند که ما به همچین خفتی تن دهیم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
تو خواب ببینه؟
وقتی ما از گرسنگی مردیم؟
ن۳ست از جای گرم در میاد جای مردم حرف نزن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
شما مثل اینکه شکمت سیره و وام و مزایای جانبیت تضمین شده است که می آیی این حرفا رو می زنی معلومه چپت پره و خبر از حال مردم نداری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
از دوحالت خارج نیست یا خودتون پارچ زهر را داوطلبانه سر میکشید یا اینکه خفتتونو میگیرین بزور میریزن تو حلقتون فقط فرقش اینه بجای پارچ باید یه استخر زهر نوش کنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
از کجاها بهت میرسه که انقد سیری داری میترکی؟
نبایدم به این خفت تن بدی
س
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
خفت ؟؟ مذاکره کار انسان عاقله
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
متاسفانه مملکت دست افرادی با همچین عقایدیه که شده این جهنم حال حاضر
Iran, Islamic Republic of
07:51 - 1397/03/22
بخاطر مردم ستمدیده و محروم کره شمالی امیدوارم به نتیجه برسن تا فقر و بدبختی حداقل برای یک دوره چهار ساله ترامپ کمتر بشه ... تا رئیس جمهور بعدی بیاد ببینیم توافق را پاره نمیکنه؟
Iran, Islamic Republic of
08:00 - 1397/03/22
احسنت...عالی
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1397/03/22
بله بسلامتی انسان بایدازمغزش استفاده کنه به این میگن راه کاردرست سیاست پدرومادرنداره
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1397/03/22
ترامپ سرگم
خخخخ مسخرها
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1397/03/22
خب پس حسن موند و کلاهش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ففط علی ماند و حوضش
Iran, Islamic Republic of
08:12 - 1397/03/22
این نشان می دهد که عده ای می توانند آدم بشند ولی عده ای نمی خواهند آدم بشند
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1397/03/22
جفتتون برید به جهنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
فعلا که ما در قعر درکیم
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1397/03/22
خوبه خودش تصمیم می گیره و در کشورش دلواپس نداره که مذاکرات را به هم بزنه
پاسخ ها
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
فکر کنم هنوزم تو خواب هستی الان برجام از بین رفته از طرف مقابل بعد میگی دلواپسی آقایان باعث بانی هستش چون مذاکره از اول با صراحت کامل جلو نرفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
قبلش کلی دلواپس اعدام کرد کم خطراشم بازنشست کرد و الباقی را هم از پستهای حساس ورداشت جاش موافقان صلح را گزاشت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
آقا دلواپس کدومه اصلاح طلب و اصولگرا کدومه
اینا همه الفاظ بازیچه کردن عوام ساده و بیچاره برای بیشتر سواری گرفتن هست و تمام
وگرنه راه در دنیا یکی است آن هم راه راستی است.
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/03/22
راستی ال 90 هم شده 57 میلیون!!! شما یادتون نمیاد قرار بود جایگزین پیکان باشه و بشه ماشین فقرا !!! البته مرگ بر این و اون سر جای خودش و اینقدر قطعنامه صادر کنند تا قطعنامه دانشون پاره بشه! جداً واحدی سازمانی ارگانی کوفتی چیزی هست به این مردم بدبخت گزارش بده اون صد و پنجاه و خرده ای میلیارد دلار که اوبامای ابله با هواپیما فرستاد ایران چی شد؟ کجا خرج شد؟ به خدا با اینقدر پول میشه یه مملکت رو کوبید از نو ساختش! ما اصلاً نمی دونیم چی شده؟! کجا رفته؟ واسه چی واسه کی رفته! خب ... بحمدالله و المنه کره شمالی هم داره درست میشه. دیگه خودمون قشنگ میشیم تک بدبخت عالم بشریت. صمیمانه تبریک میگم ...
پاسخ ها
س
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
واقعا...
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1397/03/22
ب نظرم همونجا بکشید این کیم احمق رو یه دنیا راحت میشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
باشه بهش میگم
توام برو دکتر خودت رو روان درمانی کن
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1397/03/22
خوب . اینم از این !
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1397/03/22
بله اينم بالاخره عقلش اومد سر جاش
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/03/22
ایران بعد از از دست دادن سوریه و عراق ،کره رو هم از دست داد و تنها شد...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
ایران با کره شمالی هیچ مناسبات خاصی نداشت .کم چرند بگین
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
مناسبت فکری که داره
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/03/22
دلم به حال کیم جون میسوزه انگار بچه گیر اوردن.ترامپ پمپئو بولتون.نخورنش خیلیه
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1397/03/22
بعضیا چقد ناراحتن!!اینکه بمب هسته ای نابود بشه صلح و دوستی بشه ملت بیچاره کره شمالی وضعشون بهتر بشه کره شمالی دیگه ذلیل و خفیف نباشه در دنیا و امریکا یه دشمن کمتر داشته باشه برای بعضیا غمانگیزه واقعا .....پیشنهاد می کنم همون بعضیا توبه کنن بدبختی ملت دنیا جز آرزوهاشون نباشه !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
مشکل اینه که بمب هسته ایه یه کشور کوچکاز بین میره ولی اسراییل و امریکا و دیگران حق دارن که داشته باشن و هر روز بیشتر و بهتر از دیروز
Germany
09:03 - 1397/03/22
بيا كره شمالى بعد از اين همه زجر دادن مردمش اخر تسليم شد
Netherlands
09:16 - 1397/03/22
کره شمالی هم عاقبت به خیر شد .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
به نظرم یکی از دلایل کم هوش شدن مردم دیدن سریالهای خزعبل ترکیه ای و علاقه مندی به قهرمانهای فیلفارسی ست! عخی عاقبت بخیر شد!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
باز یه اصولگرای عصبانی اومده و تمام نظرات مخالف حودش رو به توهین و تهمت و ناسزا بسته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
به حسن کچلم ننش میگفت قربون زلف افشونت بشم حالا تو هم تو خونه افضات میای قربون صدقت میرن میگن نابغه و باهوش خیال ورت داشته حقیقت داره حالا پیدات شده فرت فرت پاسخ میزاری حس میکنی انیشتنی وهمه رو عوام و کم هوش میدونی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کسانی که دنیا رو به دو بخش اصولگرا و اصلاح طلب تقسیم کردند و جدیدا هم برانداز شدند خیلی کودن اند خیلی خیلی خیلی...
Netherlands
09:24 - 1397/03/22
روی میز را مشاهده بفرمایید فقط دسته گل . نه سور و بساطی و خرمن گلی و میوه. حتما بخاطر میاورید که یکی از همراهان در اجلاس ترکیه موقع سخن رانی فقط مشغول تناول بود و گویا اصلا هدف شرکت در انجا مانند بسیاری جاهای دیگر فقط سور چرانی است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
شما بهتره به یاد بیاری که یارو پاکستانی بود هی الکی جو ندی
Iran, Islamic Republic of
09:32 - 1397/03/22
نمیشه با صلح سیاست ایران پیاده بشه!!فقط باید جنگید و کشته داد...؟؟؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
عالی گفتی دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/03/22
خوش بحال کره شمالی,,,,
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1397/03/22
ترامپ مرد عمل
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/03/22
عجب....
بهتر از انچه میشد!
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/03/22
افتخاری دیگر برای ترامپ
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1397/03/22
تبریک میگم به کره و آمریکا
Korea, Republic of
09:59 - 1397/03/22
درود بر دونالد ترامپ
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1397/03/22
ما هم در مسیر علف خواری هستیم
United Kingdom
10:10 - 1397/03/22
دوسه هفته پیش که گفتن کره شمالی آزمایشگاه هسته‌ای شو نابود کرد و ترامپ هم اعلام کرد با اون دیدار نمیکنه من گفتم ترامپ خیلی مرده و به تمام وعده‌هاش عمل کرده وقطعا با اون دیدار خواهد کرد اما یه عده ابله خود همه چیزدان شروع کردن به فحاشی که تو ایرانی نیستی، تو نوکر ترامپی و ازاین خزعبلات، من فقط صبرکردم و امروز نوبت منه، آهاااااای اونایی که بهم هزارتا حرف زدین، دیدین ترامپ به وعده اش عمل کرد؟ کدوم سوراخ موش قایم شدین ترسوها؟؟ شجاعت داشته باشین بیاین عذرخواهی کنین...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
بزار ببینیم نتیجه این مذاکرات چی میشه.انشاالله بعدش به اندازه ی کافی از خجالت هم درمیایم.
یک ایرانی
Netherlands
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
کاربر 10:27
عزیزم همون موقع هم ازاین حرفا میزدین، مطمئنم نتیجه ی عالی هم که داشته باشه باز یه چیز دیگه میگین، فعلا تا همینجاشو داشته باشین به بعدشم میرسیم...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
گیریم ترامپ وعده بده ایران رو با بمب اتم می زنه و این کار رو هم بکنه بعد یه مشت ابله از وسط ویرانه های هسته ای فریاد می زنند درود بر ترامپ چون به وعده اش عمل کرد!.واقعا مردم ایران خنگ شدند
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
کاربر 14:32
فرق ترامپ با امثال شماها اینه که هم عاقله وهم باهوشه، اون هیچوقت نمیگه جایی رو با بمب اتم میزنم بلکه کاری باهاتون میکنه که روزی صدبار آرزو کنین کاش با بمب سقطمون کرده بود، میدونم برات سخته ولی سعی کن فرق این دوتا رو بفهمی...
Germany
10:30 - 1397/03/22
حالا به ترامپ بگید دیونه،بگید لنگه احمدی نژاد؛ اقتدار و هوش رو ببینین
Iran, Islamic Republic of
10:44 - 1397/03/22
کاش مسوولین کشور ما هم بفهمن ک با شاخ و شانه کشیدن و جنگ ب هیچ جا نمیرسیم.وضع مردم واقعا فاجعه باره و اسفناکه.برید مذاکره کنید یکم عقل داشته باشید تا مردم ازین وضع داغون نجات پیدا کنن.اگه اینطور پیش بره دیگه نیاز ب جنگ با کسی نیس تو خودمون باور کنین همدیگرو میکشن مث الان ک از هر جایی خبر قتل یکی ب گوش میرسه و همشم مال نداری و فشار عصبی از بدبختیه
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/03/22
دوستان ...

تبریک میگم به همتون . الان دیگه رسما تنها ترین و بدبخت ترین

و منزوی ترین کشور دنیا هستیم.

کره شمالی هم راه تعامل با دنیا رو پیدا کرد ولی ما همچنان...
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/03/22
دیروز آمریکا دستور بررسی وبهینه سازی بمب افکن های راهبردی خودرا صادر کرد .تا بمحض توافق کره وآمریکا برسر مسئله خلع سلاح هسته ای .تا آمریکا نقاط مهم وصنعتی کره بمباران کند. کسی که به مذاکره باآمریکا خوشبین است بازنده اصلی وشماره یک خواهد.بود.خلع سلاح کشور لیبی کسی فراموش نکرده.
پاسخ ها
بدون نام
India
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
تحلیل آبکی دلواپسان که همیشه خدا اشتباه از آب در میاد
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/03/22
خدا رو شکر اینام اشتی کردن از این به بعد خوب میشه برا کره شمالی
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/03/22
درود بر ترامپ
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1397/03/22
کره شمالی هم خودشو خیس کرد تسلیم شد...
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/03/22
سادگی شرقی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۲
کلاه سر ترامپ نزارناینا گول نمیخورن شما غصشونو نخور
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1397/03/22
بدبخت ماییم که زیر فشاریم
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/03/22
من نمیدونم چرا بعضی از مردم ما اینقدر خوش خیال هستن
تاریخ نشون داده هیچ وقت به اینا نمیشه اعتماد کرد
خیلی جالبه اولین چیزی که از اون خواستن نابودی سلاح هسته‌ای...
نشه قذافی خوبه!!
تازه این ترامپ که ما دیدیم تاجر تشریف داره
آره به کشورهای اروپایی وفادار مونده
Malaysia
14:44 - 1397/03/22
دلواپسان آب سرد بدم خدمتتون.؟
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/03/22
ای وای من واسه امشب چی بپوشم
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1397/03/22
دمشون گرم


ولی ما باید آماده بشیم بریم بگیم مرگ بر آمریکا
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1397/03/22
حتی اون کیم نخود مغز هم فهمید که باید در برابر امریکا کوتاه بیاد تا بتونه کشورشو به پیشرفت برسونه کره جنوبی رو نگاه کنین بخاطر روابط خوبش با دنیا به کجا رسید کره شمالی بخاطر رهبر دیوانه ایی که داره مردمش دارن با بدبختی زندگی میکنن تا وقتی تو روابط سیاسی با امریکا مشکل داشته باشیم وضع مملکتمون همینه هر چی میخوای بخری قیمتهاش شده ساعتی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
این از بی عرضگی مسیولینه ربطی به آمریکا نداره
United Arab Emirates
17:45 - 1397/03/22
اخخخخخخ موشک هوا گردن
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1397/03/22
ای بابا این چ وضعشششششه مگه کره شمالی دلواپس نداره ؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1397/03/22
نظر اکثریت مطلق مردم مشخص است. صلح و آرامش
Iran, Islamic Republic of
16:49 - 1397/03/23
یه جوری کامنت میذارین انگار ایران دنبال جنگ و دعوا بوده تا الان... ببخشید بیشتری حملات به کشورهای مختلف و ضعیف رو کی انجام داده ایران یا آمریکا؟!... همین جنگ عراق و آمریکا 500 هزار کشته داده... اکثر جنگ های دنیا رو آمریکا و رفقای بین المللیش که همه شونم برده آمریکا هستند ترتیب دادند... شماها می خواهید ایران هم برده آمریکا باشه که تحریم نباشه... مثلا کشورهای برده آمریکا دیگههمه شون الان تو بهشت زندگی می کنند اصلا هم بدبخت بیچاره ندارند؟!... خود آمریکا هم مردمش تو بهشت زندگی می کنند؟!!!... کی می خواهید از خواب غفلت بیایید بیرون... اینقدر سطحی نگر نباشید... همین کره جنوبی بیشترین آمار خودکشی تو دنیا رو داره... می دونید مستعمره آمریکاست... اساساً اکثر کشورهای دنیا بعد از جنگ جهانی دوم زیر سلطه کشور پیروز رفتند... تو رو خدا به جای مرور شبکه ها و کانال های معلوم الحال کمی مطالعه کنید تاریخ رو دنبال کنید و تعقل هم داشته باشید.
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1397/03/24
ترجیح می دم یه ایرانی پر دغدغه باشم تا یه آمریکایی وحشی نسل کش.
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1397/03/28
زنده بادترامپ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج