تظاهرات معترضان به طرح مهاجرتی ترامپ
۷۳۴۷۹۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
۳۴۴۲
معترضان به جداسازی کودکان از والدین در طرح مهاجرتی ترامپ در سانفرانسیسکو تظاهرات کردند.

خبرگزاری مهر: به نقل از یورونیوز، صدها نفر از معترضان به جداسازی کودکان از والدین در طرح مهاجرتی ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مقابل دفتر اداره مهاجرت و گمرک این کشور در سانفرانسیسکو تظاهرات کردند.

تظاهرات کنندگان در حالی‌که بر طبل می‌نواختند، شعار «جدا کردن کودکان را متوقف کنید» را سر می‌دادند.

برخی از دیگر تظاهرات کنندگان پلاکاردهایی با شعار «به پناهندگان اجازه ورود دهید» و «خانواده‌ها را در کنار یکدیگر نگه دارید» در دست داشتند.

بنا بر سیاست مهاجرتی جدید دولت ترامپ، اشخاصی که به طورغیر قانونی از مرز مکزیک وارد خاک آمریکا شده و دستگیر شوند، فرزندان شان به مراکز اسکان موقت فرستاده می‌ شوند.

این سیاست موجی از اعتراضات را در سراسر آمریکا در میان شهروندان، سیاست‌ مداران و حتی همسران رؤسای جمهوری سابق آمریکا برانگیخته است.

این در حالیست که موج انتقادات به سیاست های مهاجراتی ترامپ به ویژه در خصوص جداسازی کودکان از والدین آن ها در نزدیکی مرز این کشور با مکزیک واکنش های زیادی را با خود به همراه داشته است.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Germany
10:11 - 1397/03/31
من يك فرمول و راهكار دارم كه هم بسيار موفق و مثبت است و هم دهان همه اينها را كه اشوب ميكند و همه را ميبندد و هم براي دولت امريكا و اروپا بسيار باعث افتخار و سربلندي و به تمام نارساييها جواب و ثروت كلان به همراه مياورد و بسياري از محسنات ديگر،،
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج