تجهیز اتوبوس‌های شهری اردبیل به وای فای رایگان
۷۳۴۸۹۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۵
۵۵۷۷ 
شورای شهر اردبیل در راستای ترویج استفاده شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی، طرح تجهیز اتوبوس‌های شهری اردبیل به اینترنت رایگان وای فای را با مشارکت بخش خصوصی تصویب کرد.

خبرگزاری تسنیم: جلسه رسمی شورای شهر اردبیل امروز با حضور شهردار و اعضای شورای شهر در اردبیل و با دستور رسیدگی به نامه‌های واصله شهرداری اردبیل برگزار شد.

شهردار اردبیل نیز در این جلسه اظهار داشت: شهرداری اردبیل بدون توجه به نواقصات مالی و وضعیت بد اقتصادی حاکم، به وظیفه خود برای اجرای طرح‌های عمرانی، خدماتی و اجتماعی در شهر اردبیل توجه ویژه‌ای داشته و علی رغم همه کمبودها تلاش داریم که خواسته‌های مردم عملیاتی شود.

حمید لطف‌اللهیان گفت: در موضوع نشاط اجتماعی، شهرداری اردبیل با تمام توان خود فعالیت کرده و با وجود محدودیت‌ها سعی داریم از همه ظرفیت‌های شهرداری برای تحقق این موضوع استفاده کنیم.

وی در رابطه با طرح تجهیز اتوبوس های شهری به اینترنت رایگان وای فای نیز بیان کرد: طرح تجهیز اتوبوس‌های شهری اردبیل به اینترنت وای فای رایگان با مشارکت بخش خصوصی و به مدت 10 سال خواهد بود که این اقدام در راستای ترویج استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج