توزیع نفت سفید الکترونیکی شد
۷۳۷۸۶۲
۰۶ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۹
۴۰۱۷ 
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، در چهار منطقه اقدام به حذف کالابرگ و توزیع الکترونیکی نفت سفید با استفاده از زیر ساخت‌های بانکی کرد.

خبرگزاری مهر: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد: این شرکت در راستای توزیع نفت سفید به خانوارهای فاقد اشتراک گاز، طرحی را از طریق زیرساخت‌های بانکی در چهار منطقه به صورت آزمایشی به اجرا درآورده است.

با اجرای این طرح که با مشارکت چند بانک و همچنین هماهنگی و همکاری چهار منطقه قم، ارومیه، کردستان و چالوس صورت گرفت، کالابرگ نفت سفید حذف شده است. این طرح پس از راستی آزمایی از خانوارهای واجد شرایط و بر اساس صحت اطلاعات خانوار با همکاری اداره پست انجام شده است که مطابق آن، اطلاعات خانوارها از طریق کارت بانکی از سهمیه اختصاصی آنها کسر و در سامانه تجارت آسان، ثبت می‌شود.

اکنون ۸۶۱ فروشندگی در مناطق چهارگانه یادشده به سامانه مورد نظر متصل و آماده ارائه خدمات به خانوارهای فاقد گاز هستند و همچنین هفت منطقه دیگر نیز در آستانه پیوستن به این طرح قرار گرفته‌اند.

بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، هدف از اجرای این طرح، افزایش رفاه مصرف‌کنندگان نفت سفید و جلوگیری از توزیع و عرضه خارج از شبکه این فرآورده است. این طرح به‌زودی برای توزیع گاز مایع و تامین سوخت ادوات کشاورزی اجرا خواهد شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج