اردکانیان:‌ قطع برق در تهران برنامه‌ریزی شده نیست
۷۴۱۵۳۲
۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶
۳۲۲۰ 
وزیر نیرو گفت: قطع برق برنامه‌ریزی شده به مدت سه ساعت در مناطق تهران وجود ندارد.

خانه ملت: رضا اردکانیان وزیر نیرو درباره احتمال جیره‌بندی آب و برق، اظهار داشت: همواره در جواب این سوال اینگونه پاسخ داده‌ام که هر نوع جیره‌بندی در آب و برق به نوع مصرف خود مصرف‌کنندگان بستگی دارد، مردم هوشیار ما می‌دانند در مناطق پر جمعیتی مانند تهران منابع محدودی داریم و با چشم خود سطح آب دریاچه‌ها را مشاهده می‌کنند.

وزیر نیرو با بیان اینکه اگر از آب شرب با کیفیتی که با این هزینه و سختی تدارک می‌شود برای مصارف شرب و ضروری استفاده شود نه امسال بلکه هیچ سال دیگری جیره‌بندی نداریم، گفت: حتی اگر در حال حاضر غفلت کنیم و از آب با کیفیت برای مصارف غیر ضروری استفاده کنیم ممکن است جیره‌بندی در فصل زمستان نیز صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: جیره‌بندی در آب به برخورد ما با نوع مصرف بر می‌گردد، اطمینان داریم با همکاری مردم در سال جاری این اتفاق نمی افتد.

اردکانیان در خصوص اینکه قطعی برق سه ساعته در برخی مناطق تهران را شاهد هستیم، اظهار داشت: در برخی مناطق قطعی برق را داریم که بخش عمده آن به دلیل نواقص فنی است که از نظر فشاری که به شبکه وارد می‌‌شود رخ می‌دهد، حال تلاش می‌کنیم خاموشی برنامه‌ریزی نداشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه قطع برق برنامه‌ریزی شده به مدت سه ساعت در مناطق تهران وجود ندارد، ادامه داد: دولت امروز در ارتباط تغییر ساعت ضروری دستگاه‌ها در استان تهران همراهی لازم را داشت، حتی مقرر شد وزارت‌خانه‌ها و سازمان‌های مرکزی که به راحتی نمی‌توانند ساعت کاری خود را تغیر دهند حدود دو ساعت در دوره پیک مصرف دستگاه‌های سرمایشی خود را خاموش کنند.

وزیر نیرو در پایان خاطرنشان کرد: اینکه در فصل تابستان در داخل ساختمان محل کار خود احساس کنیم تابستان است نه پاییز، کار سختی نیست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:24 - 1397/04/13
اخه خودت زیر کولر میشینی میگی لنگش کن
برو ابادن بدون آب و برق بعدا فتوا بده...
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1397/04/13
ازماست برماست حقمون بکشیم وقتی۱۶ملیون افغانی توایران راه میدین قاچاقی بودجه ومنابع کشورشغلهارواشغال کنن واینهاهمه برق واب ...‌‌مصرف میکنن وعلت کمبپداب وبرق به خاطراین افغانیاس حالا کاربدین وخانه بهشون اجاره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج