چه افرادی کابینه روحانی را ترک خواهند کرد؟
۷۴۷۶۶۹
۲۸ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
۷۴۰۱ 
غلامرضا مصباحی مقدم ضمن استقبال از توجه دولت به موضوع ترمیم کابینه گفت: ما نیازمند تغییر افراد و رویکردها در وزارت اقتصاد، بانک مرکزی، سازمان مدیریت برنامه و مشاور اقتصادی رئیس جمهور هستیم.

نامه نیوز: محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت گفت، روحانی مشغول تامل و بررسی برای تغییر کابینه است. واعظی گفته بود که هنوز مشخص نیست کدام یک از وزرا یا چند نفر از آن ها تغییر می کنند اما حدس زدن در این باره کار سختی نیست. ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در صدر فهرست احتمالی قرار دارد و بعد از آن نوبت به وزرای اقتصاد، صنعت و معدن می رسد. غلامرضا مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز نام مسعود نیلی مشاور اقتصادی رئیس جمهور را نیز به این فهرست می افزاید.

او در پاسخ به این پرسش که بهتر است تغییرات از کجا شروع شود ، گفت: « ما در سه نهاد وزات اقتصاد، بانک مرکزی و سازمان مدیریت نیازمند تغییر افراد و رویکردها هستیم. البته مشاور اقتصادی رئیس جمهور نیز نیازمند تغییر است».

مصباحی مقدم افزود: « باید کسانی به میدان آیند که رویکرد آن های اقتصاد انقلابی زمان جنگ باشد. اقتصاد مقاومتی. ما به اقتصادی نیاز داریم که بتواند مسائل را مدیریت کرده و ما را از این برهه حاضر به سلامت خارج است».

وی ضمن استقبال از توجه رئیس جمهور به موضوع ترمیم کابینه، گفت: « من معتقد هستم که این تغییر فضای تازه ای را در افکار عمومی به وجود می آورد و اعتماد عمومی را برمی انگیزد».

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: « افراد با تجربه ای در کشور داریم که می توانند در شرایط بحران مسائل را مدیریت کنند. البته اکنون در شرایط چندان بحرانی قرار نداریم اما در عین حال نیازمند کسانی هستیم که بتوانند چنین شرایطی را مدیریت کنند. »

مصباحی مقدم در پاسخ به این پرسش که منظور شما از افراد باتجربه و توانمند دقیقا چه کسانی هستند، گفت: « اگر لازم بدانند از ما استعلام می کنند و ما نیز به دولت مشورت می دهیم».

برچسب ها:
انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:39 - 1397/04/28
دو ریال بده آش به همین خیال باش!؟خودش تو اولویت است شعارانتخاباتی بودکناررفتن بی لیاقت هاوشایسته سالاری!؟
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/04/28
باز هم صحبت از افراد باتجربه میکنید که
بابا این باتجربه ها رو یه کشور بیاد از ما بخره،اصلا مجانی
مدیر باتجربه میدیم،در عوض یه چی هم میدیم روش
فقط یکی این باتجربه ها رو از پست و مقام بکشه بیرون
هرچی میکشیم از این خیلی باتجربه هاست
همه شون تجربه دهها بار وزیر شدن و دهها بار وزارت رو به خاک سیاه نشوندن تو رزومه کاریشونه
اما از حق نگذریم باتجربه اند
Iran, Islamic Republic of
10:49 - 1397/04/28
این وزیرها چهل سال است در پست های مختلف فقط جابجا میشوند دلشان هم نیست باز نشسته شود! آیا علتش خدمت به مردم است که استعفاء نمیدن!! یا رانت
Netherlands
11:41 - 1397/04/28
تمام کابینه به اضافه خود رییس جمهور تشریف ببرند
Netherlands
11:46 - 1397/04/28
آنان که میخواهند در قیامت راحت باشند
دعا کنید به مقامی برسم خودم مشکلات را حل میکنم
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1397/04/28
هیچ کس چون بهترین جا برای خوردن و خوابیدن و کار نکردن همین وزارت خونه های روحانیه
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/04/28
حتماااااااا از تو مشورت میگیرن؟آخه بتووچه
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1397/04/28
اگه مدیر خوب و لایق داشتین که وضع مملکت به اینجا نمیرسید! کلا اصلا مدیر تو هیچ ارگانی نذارین وضع مملکت بهتر از این میشه!
پاسخ ها
صداقت
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
بابااین وزارت اقتصادرابدین به یک سبزی فروش که روزانه به پنجاه هزارتومن قانع است بخدا براحتی میچرخانش چون عادت به دزدی نداره ماکشاورزیم ده ساله سبزی راروی یک قیمت به مردم میدهیم وصدامون در نمی یادنان حلال خوردیم پول حلال برکت داره وخارج هم نمیرویم اینوبدید به کشاورزا اداره اش میکنن
Iran, Islamic Republic of
14:45 - 1397/04/28
دولت ،وزرا وتعدادی ازنمایندگان مجلس متمایل به اصلاح طلبان وشخص رئیس جمهور راکناربزنید وسپس ..... وضعیت کشورگل وبلبل خواهدشد.
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/04/29
اول ازهمه باید نوبخت بیرون بره چون فقط شعار میده ومردم رابیخودی امیدوارمی کنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج