قابی که گوشی را تبدیل به دوربین عکاسی می‌کند
۷۵۳۳۳۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵
۴۰۹۹ 
دوربین های حرفه ای دی اس ال آر، علاوه بر نمایشگرهای ال سی دی، مجهز به چشمی هایی هستند که درک بهتر عکاس از سوژه عکاسی را تسهیل می کنند.

خبرگزاری مهر: در سال های اخیر اگر چه لنزهای دوربین های هوشمند به شدت تقویت و قدرتمند شده اند، اما هنوز هم در قیاس با دوربین های حرفه ای دچار کاستی هایی هستند.

قابی که گوشی را تبدیل به دوربین عکاسی می‌کند

شرکت اوکو با طراحی یک قاب خاص به علاقمندان کمک می کند تا به راحتی از گوشی های هوشمندشان به منظور عکاسی و ویرایش انواع ویدئو استفاده کنند و دیگر نیازی به خرید دوربین های حرفه ای و گران قیمت دی اس ال آر بدین منظور نداشته باشند.

این قاب متشکل از یک پوشش سیلیکونی است که بر روی آن دو چشمی نصب شده است. این چشمی ها در واقع دو لنز هستند که از قدرت بزرگنمایی ۶ برابر برخوردارند.

این محصول با صورت انسان سازگاری دارد و استفاده از آن مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند. تازدن این ابزار نیز به سادگی ممکن است.

کاربر برای استفاده از این چشمی باید گوشی را در درون آن قرار دهد و سپس به راحتی می تواند از درون قاب یاد شده سوژه را برای عکاسی کنترل کند. برای کنترل دوربین گوشی نیز دو دکمه بر روی این قاب در نظر گرفته شده اند تا افراد چپ دست و راست دست به سادگی بتوانند از قاب مذکور استفاده کنند. قرار است این قاب طی ماه های آینده به قیمت ۹۹ دلار در بازار عرضه شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج