به مدیران جمهوری‌اسلامی باید نوبل شیمی داد!
۷۵۵۸۳۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
۷۰۹۵ 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: به مدیران جمهوری‌اسلامی باید نوبل شیمی داد، چون هیچ‌کس تا کنون نتوانست ریال را با این مهارت نابود کند. پول ملی ما نابود شده و باید در این بین کسی پاسخگو باشد.

ایلنا: نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از شرایط کنونی جامعه، گفت: ریال و پاسپورت ایرانی نابود شده است.

فریدون احمدی گفت: به مدیران جمهوری‌اسلامی باید نوبل شیمی داد، چون هیچ‌کس تا کنون نتوانست ریال را با این مهارت نابود کند. پول ملی ما نابود شده و باید در این بین کسی پاسخگو باشد.

به مدیران جمهوری‌اسلامی باید نوبل شیمی داد!

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید به مجلس بیاید و پاسخگوی سوالات نمایندگان باشد، اضافه کرد: ملت مقصر وضعیت کنونی نیست بهتر است شخص رئیس جمهور، مجلس و یا قوای دیگر پاسخگو باشند.

وی با تاکید براینکه تنها ریال ایران در شرایط موجود نابود نشده، ادامه داد: به غیر از ریال، پاسپورت ایران هم نابود شده‌است.

نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نارضایتی مردم از وضعیت موجود، یادآورشد: در شرایط حاضر مردم از همه ناراضی‌اند حتی از خود ما مجلسی‌ها؛ وضعیت کنونی در شأن مردم و نظام ما از جمیع جهات نیست.

احمدی گفت: باید یک عده پاسخگو باشند و اگر نتوانستند کاری بکنند از دیگران کمک بگیرند بنابراین در شرایط حاضر بهترین زمان برای سوال از آقای رئیس جمهور همین امروز است. البته آقای رئیس جمهور باید خودشان داوطلبانه به مجلس می‌آمدند و پاسخگوی شرایط موجود می‌شدند.

این نماینده اصولگرای مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه اگر سوالات انجام شود ما نمایندگان هم در جریان امور دولت قرار می‌گیریم، خاطرنشان کرد: اگر کاری از دست دولت برنیامد ما در مجلس باید به آن کمک کنیم.

وی طرح سوال از رئیس‌جمهور را فرصت خوبی برای رئیس جمهور و هیئت دولت عنوان و خاطرنشان کرد: نباید در برابر اینکه رئیس جمهور به مجلس می‌آید مقاومت کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:حضور رئیس جمهور در مجلس برای پاسخگویی و بازگشت آرامش به بازار و مردم خوب است، زیرا مملکت ما براساس دموکراسی و مردمسالاری است نه دیکتاتوری.

احمدی با اشاره به اینکه نظام اسلامی ما نظام دیکتاتوری نیست که رئیس جمهور پاسخگوی مردم و مجلس نباشد، تصریح کرد: هرکس از مردم رای گرفته باید پاسخگو باشد و رئیس جمهور نیز از این امر مستثنی نیست.

وی گفت: به نظر من دوستان اشتباه می‌کردند که در برابر آمدن رئیس جمهور به مجلس مقاومت می‌کردند و می‌گفتند آقای رئیس جمهور نباید به مجلس بیاید.

وی گفت: کشور برای شرایط کنونی هیچ مدل مفهومی ندارد، نمی‌شود منتظر ماند که کی به زمین می‌خوریم.

احمدی با تاکید براینکه رئیس جمهور باید به مجلس بیاید و پاسخگوی نمایندگان مردم در خانه ملت باشد، یادآورشد: رئیس جمهور باید با سایر قوا تعاملات بیشتری داشته باشد و از سویی ما هم بدانیم چقدر مشکلات موجود داخلی و چه قدر آن خارجی است.

نماینده زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: ما باید بدانیم در شرایط کنونی چه قدر از مشکلات کشور گردن آمریکا، چه قدر گردن اسرائیل، چه قدر گردن مجلس و چه قدر آن گردن مدیریت‌ها است.

وی با بیان اینکه باید ببینیم در شرایط کنونی چه کسانی کم کاری کرده اند که کشور به اینجا رسیده، خاطرنشان کرد: قیمت اقلام و کالا‌ها لحظه‌ای شده و در زمان خرید اجناس، فروشنده اول می‌پرسد اجازه بدهید زنگ بزنم ببینم که قیمت این جنس بالا رفته است یا نه؛ این که مملکت‌داری نمی‌شود.

احمدی با انتقاد از وضعیت کنونی اقتصاد کشور، ادامه داد: در چنین شرایطی آقای رئیس جمهور باید بیاید و پاسخ دهد که چرا مردم شب می‌خوابند و صبح که از خواب بیدار می‌شوند زندگی‌شان نصف می‌شود.

انتشار یافته: 13
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1397/05/16
مدیران جمهوری اسلامی نه اینکه مورد تایید نوبل بلکه مورد تایید خود آقا امام زمان هستند .
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/05/16
از عجایب این است اینها که خود مسبب این وضع هستند و هر روز با فحش به برجام و تحدید این و آن به الفای ناامیدی در مروم دست زدند امروز طلبکار شده اند. عجیب است ولی واقعیت دارد. خداوند به کوچه علیچپ زنندگان را هدایت فرماید.
Iran, Islamic Republic of
11:15 - 1397/05/16
روکه نیست! دسته چاقوی زنجانه!!
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1397/05/16
شما نماینده ها دست کمی ازمدیران ندارین شماهم باید پاسخگو باشین که چرا ریال بیارزش کردین به شماهمباید نوبل داد که درمجلس نشستین تبصره میزارید سوال رییس جمهورم بهانههست چون اگر شده بود تاالان شده بود
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/05/16
مدیران عزیز بردند و نابود کردند ، نوبل اختلاس باید به اینا بدند .
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1397/05/16
وقتی درآمد کشور به جای خزانه کشور در جیب برخی اشراف زاده ها وارد میشود واین افراد راهش را یاد گرفته اند
و هر چه به جلوتر میرویم این افراد دارایی های کشور را بیشتر حیف و میل میکنند
Iran, Islamic Republic of
11:55 - 1397/05/16
باید به شما نوبل بی لیاقتی بدن
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1397/05/16
اتفاقا مردم از شما نمایندگان از جمله خود شما ناراضی هستن ...
United Arab Emirates
11:57 - 1397/05/16
علاوه بر ریال و پاسپورت عزت و شرف ایرانی هم نابود شد
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1397/05/16
من نمیدونم چرا اینا خودشون را کنار میکشند؟
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/05/16
خب اگر کاری از دستتان بر نماید چرا مجلس را تعطیل نمیکنید و پول ماهیانه انرا چرا بین مستضعفان پخش نمیکنید تا حداقل یک خاصیتی داشته باشد
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1397/05/16
بله....ازنماینده گرفته تمام بی لیاقتی شماهاس گرنه ایران.ازاول ایران بود.بعدویران شد
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/05/16
گر حکم شود که مست گیرند
در شهر هر آنچه هست گیرند

لطفا ژست مردمی بودن نگیرید که برای ملت کهنه شده .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج