روزنامه روسی: ترامپ نمی‌تواند با ایران مقابله کند
۷۵۷۰۶۳
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
۱۳۹۴۲ 
روزنامۀ نزاویسیمایا گازتا در گزارشی به قلم فمیدا سلیمووا پیرامون امضای قانون تحریم های آمریکا علیه ایران می نویسد: حسن روحانی رئیس جمهور ایران احیای تحریم‌های آمریکا را نشانه قابل اطمینان نبودن آمریکا می داند.

خبرآنلاین: روزنامۀ نزاویسیمایا گازتا در گزارشی به قلم فمیدا سلیمووا پیرامون امضای قانون تحریم های آمریکا علیه ایران می نویسد: حسن روحانی رئیس جمهور ایران احیای تحریم‌های آمریکا را نشانه قابل اطمینان نبودن آمریکا می داند.

این روزنامۀ روسی در ادامه می نویسد: حسن روحانی رئیس جمهور ایران احیای تحریم‌های آمریکا را نشانه قابل اطمینان نبودن آمریکا نامید. تحریم‌های کنونی حوزه هواپیمایی غیرنظامی ایران را هم در بر می‌گیرد. این حوزه بیش از دیگر حوزه‌ها از تحریم‌ها لطمه دیده بود. فرسودگی هواپیماهای مسافربر ایرانی باعث سوانح مکرر شده است.

رجب صفراف مدیر کل مرکز مطالعه ایران معاصر می‌گوید در واقع 95 درصد تحریم‌های ایران پس از معامله هسته‌ای رفع نشده بود و غرب تحت رهبری ایالات متحده تعهدات خود را رعایت نمی‌کرد.

در حالی که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارش‌های خود اعلام می‌کرد ایران تعهدات خود را رعایت می‌کند. به نظر وی تحریم‌ها برای ایران امر خارق العاده‌ای نیست و لذا صحبت از "به زانو درآوردن" ایران به جا نیست. وی می‌گوید ایران "طرح ب" برای این موقعیت تهیه کرده بود و حتی "طرح ج" هم هست که در صورت بحرانی شدن اوضاع و نزدیکی به رویارویی نظامی به کار گرفته مي‌شود.

با توجه به تهدیدهای آمریکا نمی‌شود این امکان را منتفی دانست. تهران با تجهیزات معاصر و واحدهای نخبه خود می‌تواند هر حمله اعم از زمینی، هوایی، دریایی یا زیردریایی را دفع کند.

این کارشناس روس ادامه می دهد: برنامه لطمه زدن به کشورهای مساعدت کننده به حمله به ایران موجود است. در مجموع توان اقتصادی، مالی و ژئوپلتیک ایران در سطح ضروری برای هر نوع اقدام آماده شده است.

این صاحبنظر در مورد اقدامات اتحادیه اروپا ابراز بدبینی می‌کند. به گفته وی اتحادیه اروپا در بخش سیاسی، امنیتی، اقتصادی و مالی استقلال عمل نداشته و به طور کامل به ایالات متحده بستگی دارد. ایران امکانات اتحادیه اروپا را به درستی درک کرده و امیدی به تضمین خرید نفت آن از طرف اروپا ندارد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Greece
13:43 - 1397/05/19
اره چون شماها رو داریم روسهای با مرام و مردانگی !!و پوتین دلاور و خوش قول سرش بره قولش نمیره !!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1397/05/19
شما روسها با اون همه هارت و پورت جلوی آمریکا کم آوردین،لطفا شاخ تو جیب ایران نذار
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1397/05/19
روسیه مکار هم بااین حرفافقط میخوادایران رو بیشتربدوشه.
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1397/05/19
در حال حاظر که ضربات سختی ما مردم بدبخت خورده ایم از تحریم ها خط فقر شده 6 میلیون یه نفر بگه دیگه بدتر از این هم وجود داره ؟؟ ترحیم شروع نشده بدبخت شدیم وای بحال چند سال دیگه نون خوردن پیدا نمیشه خدا رحم کنه
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1397/05/19
روسها خیلی تلاش کرده اند و میکنند که بیشتر امریکا به ایران فشاربیاورد تا بیشتر توی بغلشون بیافتیم لعنت به این این زالوی کثیفتر از امریکا
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1397/05/20
با سلام می خواهم بدانم چرا روسها هندوانه زیر بغل ایران می دهند وخودشان با آمریکا ودر هرشرایط وموقعیتی ارتباط تنگاتنگ دارند
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1397/05/20
اي كاش مي دانستيم همه اين برنامه ها واقعي است وواقعا ما با آمريكا مبارزه مي كنيم ودرراستاي سربلندي ملت وكشور قدم برمي داريم همه سختيها را تحمل مي كرديم ولي شواهد وگذرتاريخ نشانگر تاراج ملت وكشور بدست عده ايي كه شعارهاي رنگي مي دهند و فقط از مردم هزينه مي كنند وبراي منافع شخصي وجيبهاي آمريكا وروسيه وچين كار مي كنند و صحنه گردانان اين سه كشور هستند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج