انتقاد تند رسانه‌های انگلیسی از بازی اوزیل
۷۵۸۸۱۹
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
۵۱۴۸ 
آرسنال با سرمربی جدیدش اونای امری در اولین بازی خود در لیگ برتر در مقابل منچسترسیتی هیچ شانسی نداشت.

ورزش سه: آرسنال با سرمربی جدیدش اونای امری در اولین بازی خود در لیگ برتر در مقابل منچسترسیتی هیچ شانسی نداشت. آرسنالی‌ها با نتیجه‌ی 2-0 شکست خورده و حتی ممکن بود شکست سنگین‌تری را تجربه کنند. متعاقب این شکست، رسانه‌های انگلیسی از جمله دیلی‌میل و سان با انتشار مطالبی به انتقاد تند از مسوت اوزیل پرداختند.

دیلی‌میل معتقد است اوزیل در بازی با منچسترسیتی بارها شبیه‌سازی کرد، مدتهای طولانی روی زمین خوابید، و بدون انگیزه و بدون شور و شوق ظاهر شد. دیلی‌میل در انتقاد کوتاه اما تند خود از اوزیل مدعی شد او در جریان بازی گم بوده و در بازی‌اش نه از کیفیت خبر بوده و نه شوقی برای کمک به تیم.

به گزارش دیلی میل " اوزیل در بازی با سیتی بین همه‌ی بازیکنان حاضر در میدان کمترین نمره را گرفت: چهار از ده ".

جالب اینجا است که همبازی‌های اوزیل هم نمره‌هایی چندان بهتر از او نگرفتند. بهترین بازیکن آرسنال در آن بازی دروازه‌بان این تیم پیتر چک بوده که از 10 نمره، امتیاز 6.5 را به خود اختصاص داده.

روزنامه‌ی سان هم با انتقاد شدید از اوزیل، از بازی او با صفات کندی، لختی و بی‌حالی یاد کرده است. سان نوشت" اوزیل بعد از اعلام بازنشستگی از تیم ملی آلمان با افتخار اعلام کرد که دو قلب در سینه‌ی او می‌تپد. یکی برای آلمان و یکی برای ترکیه. البته این ادعای اوزیل برای ما که مدتی بود او و بازی‌اش را زیر نظر داشتیم عجیب بود. چون ما فکر می‌کردیم او اصلاً قلب ندارد".

سان در ادامه نوشت:" به نظر می‌رسید اونای امری در کنار خط تمام انرژی خود را صرف تشویق اوزیل برای تحرک بیشتر می‌کرد ولی همه‌ی تلاشهای او بی‌فایده بود. اوزیل حاضر نبود شیوه‌ی بازی خود را به حرف کسی تغییر دهد".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج