تمرین شاگردان کرانچار در زمین خاکی!
۷۵۸۹۹۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
۹۸۰۲ 
با دستور كادر فنی و پس از پيگيری های حميد استيلی يك زمين در نزديكی هتل كلكشن ، هتل محل اقامت تيم ملی پيدا شد كه البته ملی پوشان مجبور شدند در زمین خاکی تمرین کنند.

خبرگزاری فارس: ملی پوشان تمرین خود را از ساعت ١٦:٣٠ به وقت محلی تمرین آغاز کردند که البته تمرین امروز با مشکلاتی برگزار شد.آخرین تمرین تاکتیکی شاگردان کرانچار در زمین خاکی بود!

*در ابتدا به دلیل محدودیت زمانی بازیکنان بدن‌های خود را گرم کردند و در ادامه برای مرور کارهای تاکتیکی به دو قسمت تقسیم شدند.تمرین امروز زیر نظر مستقیم کرانچار و دستیارانش رضا شاهرودی، سهراب بختیاری زاده و فرشاد ماجدی انجام شد و به نظر می رسید با توجه به آنالیز عربستان برنامه های تاکتیکی روی نقاط ضعف و قوت سعودی ها شکل گرفته باشد.

*با توجه به ضعف در ضربات سر که در دیدار دوستانه با تیم ملی چین با آن مواجه شده بودند، در تمرین امروز به مدت ١٥ دقیقه سانتر به روی دروازه و دفع توپ از سوی مدافعان کار شد. فرار از پرسینگ یکی دیگر از برنامه های تمرینی امروز ملی پوشان بود. آنالیزها نشان داده که عربستانی ها مهارت زیادی در پرسینگ دارند، به همین دلیل امروز کرانچار و دستیارانش به شدت از بازیکنان می خواستند با درایت از فضاهای تحت فشار خارج شوند.

*در بخش پایانی تمرین تمرین پنالتی و ضربات آزاد انجام شد و تمرین خیلی سریع با سرد کردن بدن ها تمام شد.

تمرین شاگردان کرانچار در زمین خاکی!

تمرین شاگردان کرانچار در زمین خاکی!

تمرین شاگردان کرانچار در زمین خاکی!

تمرین شاگردان کرانچار در زمین خاکی!

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج