واگذاری ۲ میلیون قطعه سکه پیش فروشی از فردا
۷۶۰۷۳۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
۹۱۵۶ 
۲میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه سکه پیش فروش قطعی از فردا به مدت سه ماه در شعب بانک ملی عرضه خواهد شد.

خبرگزاری صدا و سیما دو میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه سکه با سر رسید شش ماهه پیش فروش شده که از این میزان ۲۵ هزار قطعه سکه ودیعه ای و مابقی پیش فروش قطعی سکه بوده است. بر اساس برنامه ریزی ها قرار است از فردا ۲۸ مرداد امسال عرضه سکه های قطعی در شعب بانک ملی آغاز شود.

واگذاری سکه های قطعی طی سه ماه شهریور، مهر و آبان انجام خواهد شد. بر همین اساس بانک مرکزی در روز جاری سکه های مذکور را تحویل بانک ملی داده تا عملیات عرضه از فردا در شعب این بانک آغاز شود.

سکه ها در همان شعبه ای که عملیات پیش خرید در آن انجام شده، تحویل خواهد شد. مراجعه کنندگان باید هنگام حضور در شعبه، کارت ملی به همراه اسناد پیش خرید سکه را به همراه داشته باشند.

در طرح پیش‌فروش سکه که از ۱۳۹۶.۱۱.۱۷ آغاز و تا ۱۳۹۷.۲.۱۶ ادامه داشت در مجموع تعداد ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار قطعه سکه پیش‌فروش شد که از این تعداد، یک میلیون و ۶۱۰ هزار قطعه سکه در سررسیدهای یک و سه ماهه (معادل بیش از ۹۵ درصد تعهدات این دو سررسید) به متقاضیان تحویل شده است. بر این اساس بانک مرکزی تاکنون ۷۹۰ هزار قطعه سکه در سررسید یک ماهه و ۸۲۰ هزار قطعه سکه در سررسید سه ماهه به خریداران تحویل داده که تعداد اندکی از آن تا کنون باقی مانده است.

همچنین تحویل سکه های پیش فروش شده در سررسید شش ماهه از تاریخ ۱۳۹۷.۵.۱۷ آغاز شده است. در مجموع ۲ میلیون ۵۸۰ هزار قطعه سکه با سررسید شش‌ماهه تا تاریخ ۱۳۹۷.۸.۱۶ تحویل خریداران خواهد شد.

سکه های پیش خرید شده کسانی که تاکنون برای دریافت آنها به بانک مراجعه نکرده اند نزد بانک ملی ایران محفوظ است و خریداران می‌توانند تا سه‌ ماه پس از زمان سررسید به شعب آن بانک و ارائه رسید پیش خرید، سکه‌های خود را دریافت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/05/27
کلاه شریع سر گرانی سگه
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1397/05/27
آقایان زرنگ خان! گذاشتید سکه چهار میلیون بشه حالا می خواهید سکه یک میلیونی را چهار برابر بفروشید؟ همون موقع برای جلوگیری از افزایش قیمت سکه نمی شد این کار را می کردید؟ نمی شد همین حالا قیمت را به نصف کاهش بدید ولی هدفمند با کارت ملی بفروشید؟
Iran, Islamic Republic of
17:44 - 1397/05/27
واقعا چقدر بیشرف هستند کسانی که تو این کار دست دارن
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1397/05/27
چه کسانی که توی این سه در بازار سکه چه سودهایی که نبردند
فقط بخاطر عرضه کم سکه والتهاب که بوجود آوردند ولی از حالا میشه امید به تعادل بازار سکه داشت
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1397/05/27
عمرا دیگه سکه بیاد پایین رو هموم 4 میمونه
United States
19:02 - 1397/05/27
دروغ هست . سکه کجا بود .
البته از فردا حباب برداشته بشه . سکه با یک میلیون در اختیار مردم قرار میگیره .
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/05/28
هر کس که به حرف روحانی گوش داد و سکه و ارز نخرید با 300% ضرر کرده و هر کس به حرف آمریکا جنایتکار گوش داده حالا 300% سود .
بعد میگویند چرا کسی به دولت روحانی اعتماد نمی کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج