حکم احتمالی متهم اصلی پرونده «ثامن الحجج»
۷۶۱۰۷۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶
۳۸۴۹ 
وکلای متهمان پرونده ثامن‌الحجج گفت: طبق قانون بیشترین حبسی که دادگاه می‌تواند به موکل بدهد 20 سال است اما معلوم نیست منظور رئیس دادگستری از حبس طویل‌المدت چقدر است. شاید از نظر آقای اسماعیلی، 2 یا 5 یا 7 سال هم حبس طویل‌المدت باشد، هرچه هست باید ابتدا حکم به ما ابلاغ شود تا بتوانیم مطالعه و سپس اظهارنظر کنیم.

تسنیم نوشت: حسینی وکیل مدافع متهم ردیف اول پرونده ثامن‌الحجج و مدیرعامل این مؤسسه مالی و اعتباری در پاسخ به سؤالی درباره میزان محکومیت حبس موکلش اظهار دارد: هرچند حکم دادگاه اعلام عمومی شده اما هنوز به ما رأی یا حکمی ابلاغ نشده است.

این وکیل دادگستری در پاسخ به این سؤال که منظور رئیس‌کل دادگستری استان تهران از حبس طویل‌المدت چند سال می‌تواند باشد و اینکه بیشترین حبسی که دادگاه می‌تواند به موکلش بدهد چقدر است، گفت: طبق قانون بیشترین حبسی که دادگاه می‌تواند به موکل بدهد 20 سال است اما معلوم نیست منظور رئیس دادگستری از حبس طویل‌المدت چقدر است.

شاید از نظر آقای اسماعیلی، 2 یا 5 یا 7 سال هم حبس طویل‌المدت باشد، هرچه هست باید ابتدا حکم به ما ابلاغ شود تا بتوانیم مطالعه و سپس اظهارنظر کنیم.

بهروز صفری وکیل مدافع متهم ردیف سوم این پرونده نیز گفت که هنوز حکم دادگاه به وی ابلاغ نشده و از جزئیات و محتوای حکم اطلاع ندارد.

پرونده مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج، 360 شاکی دارد که دادگاه رسیدگی به اتهامات متهمان این پرونده طی 12 جلسه در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به‌ریاست قاضی باقری برگزار شد.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/05/28
۳۶۰ شاکی فساد وتبانی موسسه ای با نام شریف ثامن الحجج و رای طویل المدت با آن موضوعات رسانه ای ۴ ساله تورم و ایجاد ناامنی اقتصادی ویا مصادق بارز مفاسد اقتصادی نیست ، یا ۳۶۰ نفر با سود سپرده شارژ شدند ویا کاسه ای در زیر نیم کاسه باید جست .
Germany
14:13 - 1397/05/28
عجب رویی دارن این جماعت، اصل پولو خوردن و تاوانش رو هم بانک مرکزی از جیب ما داره میده و حالا دارن میگن ۲ یا ۳ یا ۷ سال!!!
بعد میگن چرا کلاه برداری زیاد شده، شما خودتون بزرگ کلاه برداران هستین و راه نشون میدین، عوض اینکه طرفو بندازن تو زندان بپوسه و پول یا مفت رو از گلوش بکشن بیرون ، ۲، ۳ ساله میاد بیرون و با پولهایی که مثل برنچ شمال چند برابر ری کرده حال میکنه و به ریش همه میخنده، راستی آق وکیل تو چند میلیارد این وسط حق الوکاله گیرت میاد ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج