رضا صادقی: از روحانی توقع این شرایط را نداشتم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۶۱۰۸۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
۵۲۰۱
رضا صادقی گفت: فحش دادن به من بهتر از کودک، دختر و زن آزاری در سطح شهر است.

خبرگزاری صبا: سیدعلی ضیاء عصر شنبه 27 مرداد ماه میزبان رضا صادقی خواننده محبوب موسیقی پاپ بود که به بهانه تولد 39 سالگی اش مهمان «فرمول یک» شده بود و حرفهای تند و تیزی درباره مسائل روز از فحش خوردن سلبریتی ها از مردم در فضای مجازی و پشیمانی از رای دادن به حجت الاسلام روحانی گرفته تا ایده کنسرت خیابانی و لغو کنسرتها و شهدای مدافع حرم مطرح کرد.

صحبت‌های بی‌پرده رضا صادقی در برنامه «فرمول یک»

بازیگری که استعداد رضا صادقی را کشف کرد

به نقل از روابط عمومی «فرمول یک»، در ابتدای برنامه آیتمی شامل گفتگو با امین تارخ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون روی آنتن رفت که از استعدادیابی رضا صادقی در سالها پیش سخن می گفت: 12، 13 سال پیش بود که در هتلی در بندرعباس آقای صادقی به همراه نوازندگان به عنوان یکی از برنامه های پذیرایی اجرای موسیقی داشتند. آن زمان من حیرت کرده بودم که چنین صدای دلنشین و زیبا و تعلیم دیده ای می شنوم. حین اجرای یکی از آهنگها ناخودآگاه بلند شدم و دست زدم و دیگر مهمانان هم بلند شدند.

وی افزود: بعد از پایان اجرا کنار صحنه رفتم و به آقای صادقی گفتم شما در شهرستان چه می کنید؟ شما هم صدا دارید هم موسیقی را می شناسید، هم خلاقید. اگر به تهران بیایید قطعا موفق می شوید. یک سال و اندی بعد او به تهران آمد و کارش را در سطح حرفه ای آغاز کرد و رضا صادقی شد که شما می شناسید. خداراشکر می کنم وسیله ای شدم که مردم از صدای این نازنین هنرمند بهره ببرند و تولدشان را هم تبریک می گویم.

در ادامه ضیاء صادقی درباره تارخ اظهار کرد: آقای تارخ همیشه آنقدر درگیر اتفاقات بزرگ بودند که در دسترس نبودند اما همین که می دانم حالشان خوب است خوشحالم. آنقدر این مرد برایم بزرگ است که حتی اگر شماره اش را داشته باشم به خودم می گویم زنگ بزنم چه بگویم؟

فحش خوردن در فضای مجازی

صادقی درباره فحش هایی که در فضای مجازی نثارش می شود، تصریح کرد: کسی که در فضای مجازی فحش می دهد خیلی خشم درون دارد اما او هم همسایه و هم شهری و هم خاک من است و چه بهتر که بیاید و در صفحه من خشمش را تخلیه کند تا اینکه بخواهد به سطح شهر برود و زن آزاری و بچه آزاری و دختر آزاری کند. عیبی ندارد اگر بیایند خشمشان را در صفحه مجازی من خالی کنند. همانطور که من بی اجازه با صدایم وارد خانه مردم می شوم آنها هم اجازه دارند بیایند در صفحه من و هرچه می خواهند بنویسند.

اظهارنظرهای سیاسی

خواننده «وایسا دنیا» درباره موضع گیری های سیاسی اش گفت: اینکه می گویند تو مگر سواد سیاسی داری که حرف می زنی را قبول ندارم. مگر قرار است 80 میلیون نفر فوق لیسانس علوم سیاسی داشته باشند که رای بدهند؟ پس اگر اینطور باشد من که لیسانس علوم سیاسی ندارم و دوره های بعد نمی توانم رای بدهم.

وی اذعان کرد: من یک آدم اجتماعی هستم سیاسی بودن را هم دوست ندارم. اگر حرفی که می زنم سیاسی تلقی می شود چون به معیشت مردم ربط دارد، به خوانندگی و هنر من ربط دارد.

صادقی درباره اینکه گفته بود از رای به حجت الاسلام روحانی پشیمان است، توضیح داد: از رای ام پشیمان نیستم اما توقع این شرایط را نداشتم. اذعان دارم بعضی اتفاقات تقصیر دولت مردان نیست. گاهی اتفاقاتی که در شهرهایمان می بینیم که نمی دانیم چه بگوییم.

لغو کنسرت‌ها

صادقی درباره لغو برخی کنسرت ها اظهار کرد: بعضی ها می گویند چرا کنسرت می گذارید؟ مای سلبریتی را کنار بگذار، 200 تا 250 نفر در کنار ما با برگزاری یک کنسرت برای خانواده شان نان می برند. کسانی که هم فکر کردند لغو کنسرت کار خوبی است و می تواند مردم را تسکین دهد دمشان گرم که این کار را می کنند.

قهر با سیروان

وی در پاسخ به اینکه پس با سیروان خسروی آشتی کرده اید، گفت: من با کسی قهر نیستم.

این خواننده یادآور شد: بعضی ها فکر می کنند ما برای هر کنسرت یک میلیارد می گیریم اگر اینطور بود که من بعد از کنسرت سوم کاندید ریاست جمهوری می شدم! اشکال من سلبریتی است که خانه و ماشین اجاره ای و قسطی را به نام خودم می زنم و عکس آن را در صفحات مجازی می گذارم.

اعداد اختلاس‌ها دیگر شوخی شده است

وی با روایت زندگی مادربزرگی که دخترش اعتیاد دارد و در شرایط سخت از نوه هایش مراقبت می کند، تاکید کرد: چطور است که یک نفر می تواند سه هزار و پنج هزار و هشت هزار میلیارد اختلاس کند و آنقدر اینها را شنیده ایم که دیگر اعداد و ارقام شوخی شده اند در حالی که اگر یک پنجم اینها را می توانستیم برای مردممان خرج کنیم که از این حال و روز دربیایند نمی شد مدیریت درست و حسابی کرد؟

خواننده «دیگه مشکی نمی پوشم» ادامه داد: همه می دانیم که همه چیز گل و بلبل نیست. تو را خدا اگر کاری نمی کنید نیایید بگویید همه چیز خوب است! البته من که خیلی وقت است اخبار نمی بینم!

شطرنجی کردن تصویر بعضی خوانندگان در اخبار 20 و 30

صادقی در ادامه گفت: 20 و 30 و 30 و 20 و هر عددی که هست همه برای من است. ولی بعضی وقتها یک چیزهایی می بینیم که باورمان نمی شود. تصاویر جوانانی را روی آنتن می بینیم که شطرنجی اش کرده اند و روی استیج نشانشان می دهند. همان کسانی که بیلبورد کنسرتهایشان در اطراف همین مجموعه صداوسیما هم هست. پس کی میخواهیم با هم برادر شویم؟

کنسرت خیابانی

وی درباره ایده کنسرت خیابانی اظهار کرد: کنسرت خیابانی عالی و فوق العاده است فقط یک مطلب کوچک دارد. قطعا هوای من خواننده را دارند اما عزیزی که پول می دهد و داخل سالن می آید و لیزر توی چشمش می اندازند، در خیابان چه کارش می کنند؟ آیا حال مردم خوب خواهد بود؟ شعار که نمی دهیم. شرط من که گفته بودم دوست دارم کنسرت رایگان کنار دریا بگذارم هم همین بود که زن و فرزند مردم محترم بیایند و محترم بروند. جایشان راحت باشد و در امنیت باشند.

دلخوری از محمد علیزاده

این خواننده در پاسخ به سوالی درباره دلخوری از محمد علیزاده به خاطر خواندن آهنگی از او تاکید کرد: من محمد علیزاده را خیلی دوست دارم و پیش از این ماجراها، او به طور عجیب غریبی کنار من بود. من از اینکه او آهنگ مرا خواند ناراحت نشدم ماجرا این بود که وقتی از او پرسیدند چرا خواندی؟ گفت این آهنگ صادقی نیست و فولکلور است. وگرنه اگر من مهربان نباشم هم هرکس شعر مرا بخواند دارد مرا تبلیغ می کند. من صدا و مدل خواندن علیزاده را دوست دارم.

حمایت از دختران سرزمین

وی ادامه داد: دوست دارم فصل تازه ای در خوانندگی ام رقم بخورد. حالا که دختران کوچکی دارم دلم می خواهد از دختران این سرزمین بیشتر حمایت شود. کار دختران فقط کز کردن نیست.

انتشار یافته: 34
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/05/28
تیتر اولتون بهتر بود ! شیطنت کردید !!!!
پاسخ ها
محسن وات؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
ول کن داداچ شما دیگه اقای صادقی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
از اين بازيگرا و خواننده ها حالم بهم ميخوره كه مردم ساده لوح رو ... كردن كه به روحاني راي بدن و حالا كه روحاني و تيم دولت رسوا شد براي اينكه محبوبيتشون و شهرتشون به خطر نيفته شدن اپوزوسيون...دوزاري هاي مطرب
Iran, Islamic Republic of
13:17 - 1397/05/28
بخدا قسم که سلبریتی هایی که ازسادگی و احساسات مردم سواستفاده کردین و برای روحانی رای جمع کردین نسبت به این وضع مسیول هستین و نسبت به مردم مدیون...
پاسخ ها
محسن وات؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
راست میگه ،،،،، محسن وات؟؟؟؟؛،،،،،
Iran, Islamic Republic of
13:19 - 1397/05/28
توبمیربابا افغانی چای شیرین شعردزد احمق بی غیرت بی عرض کلی دشمن پیداکردی لعنتی هم وطن ووطن فروش اصلاهم وطن فقیروبیکارکه نداریم اینجاسویس چراغی که به خانه رواس به مسجدحرام
پاسخ ها
محسن وات؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
وات؟؟؟؟؟ یکم ارومتر صحبت کن
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1397/05/28
همیشه همینطور بوده.چون میدونند که در انتخابات دفعه بعد نیستند و به رای مردم احتیاجی ندارند پس هرچی شد باداباد.
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/05/28
چون از سر دلت ازش حمایت کردی،با عقلت کار میکردی اینجور نمیشد
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/05/28
حالا شما هم زیاد خودتون رو تحویل نگیرین . دو تا آهنگ مسخره خوندی و چهار تا طرفدار پیدا کردی دلیل نمیشه صاحب نظر باشی . ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
والا به خدا
فكر كرده كى هست
Iran, Islamic Republic of
13:30 - 1397/05/28
آقای صادقی واقعا خواننده ی شریف و دوست داشتنی هستند. کاشکی همه ی مردهای سرزمینمان ایران اینطور مثل شما فکر می کردند و کمی بیشتر به زنان احترام می گذاشتند.....
پاسخ ها
محسن وات؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
وات؟؟؟؟ چرا زمانی رای جمع میکردید چیزی نمیگفتید...
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/05/28
تو مگه چیزی میفهمی کدوم سیاست روحانی رو گذاشتن اجرا کنه نه خارجی نه داخلی
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/05/28
رضا صادقی عاشق صداتم
پاسخ ها
محسن وات؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
وات؟؟؟؟ ای خدا تیتر رو نگاه کن
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1397/05/28
روحانی بفکر بعد ریاست جمهوریش بود که به مردم پشت کرد و رفت سمت ...
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1397/05/28
رضا صادقی نون ب نرخ روز خور ننگ بر تو
Iran, Islamic Republic of
13:56 - 1397/05/28
فکر کردید یه دفعه شرایط چه طوری میشه؟شما خودتون چه تغییری کردید که شرایط تغییر کنه؟
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1397/05/28
روحانییی پایبند کی بودی تووو

کی بودی تو:)))
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1397/05/28
از نظر ما قشر ضعیف شما آدمهای بیشعور نون به نرخ روز می خورید شما ها که برای رفتن به فستیوال براتون مهمتر از ملت هست .....
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/05/28
چون ازخدا غافل شدین واحساسی به ..... رای دادید که جز عوامفریبی ودروغ کاری نکردند وحقتان هست زیرا بفرمان رهبری توجه نکردید بخورنوش جان ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
برو عمو اولا اگه اونی که مد نظر شما اومده بود ما الان داشتیم از گشنگی می کردیم دوما چرا بی خود از رهبری مایه میذارید هزار بار ایشان گفته من یک رای دارم و اونم مخفی هست شما از کجا می دونی رهبری به روحانی رای نداده
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1397/05/28
خیلی جالبه الان یه عده میان به صادقی فحش میدم که شما باعث شدید روحانی رای بیاره ! خوب چطور باعث شده ؟! گفته هرمی به روحانی رای نده می کشمش ؟! ایشون یک رای داشته و علنا اعلام کرده رایش را به می می خواهد بدهد ! گیرم که یه عده آدم به هر دلیلی حرف ایشان را قبول داشته اند و از او پیروی کردند شما اگه می خواهی فحش هم بدی باید به کسانی بدی که از ایشان تبعیت کردند ! وگرنه هرکسی آزاد به هر کسی رای بده و بگه که به کی می خواهد رای بدهد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۸
مگه ما به خاطر حرف اين بيسواداى مطرب ميريم راى ميديم خودمون عقل داريم سواد داريم
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/05/28
این دولبریتی شعردزدونون به نرخ روزخور
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1397/05/28
رضا صادقی رو خیلی دوستش دارم با وجودی که اختلاف در دیدگاه دارم اما مرحوم عبدالهی ، داریوش، رضا صادقی و کویتی پور صداهایی بوده که به قول رضا در تنهایی من امدند.صادقانه بگم داریوش را شاید پنجاه بار ولی عبدالهی را .....رضا صادقی .....نقطه چین بی نهایت ، ولی اسم خواننده میاد دست خودم نیست بیاد کویتی پور میافتم و خاطرات جوانی و ....؛نوحه خون هست ولی در مقابل شعرهای ابتذالی که بانام مقدس ائمه؛ با موسیقی و بالاتر از فوق ابتذال رو برای راهیابی به تلویزیون و مجوز به زبان میاورند ؛همان بهتر که خواننده حسابش کنم یا ملایم گوش کنم ویا اهنگ غمناک ... .هیچ وقت به کسی توهین نمیکنم اگر بتونم جلوی پای رضا بلند میشوم ولی نمیشه همایون را شنید و یاد سالهای اول انقلاب نیافتم !در حال بازی بودیم یه عباس دخالت نادان پرید از خونه ش بیرون و گفت برید تلویزیون هارو بشکنید ...پشت سرمونو نگاه کردیم کسی نبود و دوباره تکرار کرد که گفتند امام اگر نیاید تلویزیونها را بشکنید دویدم نفس زنان به مادرم گفتم مادرم (ح) خیلی خونسرد هست وارام، خوب که شنید گفت ما تلویزیون داریم!؟؟؟؟ حالا سیستم مثل همان دوران شده!!!باید همان احمقی که گفت تلویزیون خونه رو بکشکنید اگر امام نیامد وتاخیر داشت پرواز همان@ بیاید و فتوایی صادر کند که ....حق است و...
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1397/05/28
اقای ۱۳۱۹ تو این همه فحش وناسزا به یک نفر را چطور راحت میگی من این همه رو نمیتونم به یک قبیله بدم شایدعین ادبت باشد
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1397/05/28
روحاني يك تداركات چي بيش نيست
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1397/05/28
آقا رضا گیسو بلنده تا قبل از روی کار اومدن این دولت تو امثال دوستانت را اینقدر فکر فقیران جامعه اذیت می کند کجا بودید و ضمنا" رزمنده قهرمان خسته نباشی مقداری از خاطرات جنگ و شبهای عملیات تعریف کن ببم جان مدلت به این حرفها نمی خوره.
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/05/28
مثلا بعداز سه سالی که از ریاست جمهوریش گذشته بود چه چیزی دیده بودی که انتظار داشتی چهارسال بعد بهتر بشه و ایران دگرگون بشه؟
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/05/28
هرکس اندازه خودش تو این مملکت حق داره و اگر رفتگر هم بود به میزان پاک کردن زیر پای دیگران حق داره!!!!مگه میشه فقط حق با کسانی باشه که یقه بسته میان جلو ؟گاهی شبیه احسان علیخانی میشه مراقب باش ضیا کلاهتو باد نبره!! با کاربران برتر نیستم اشتباهی برداشت نکنند چه موافق چه مخالف.تلویزیون یک توحید ساخت ولی هزاران توحید تولید شد ولی خودش میگه نقش بود وتمکین نمیکنه ...کفتر بازی میکنه تا میاد تلویزیون یقه شو
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1397/05/28
آقای روحانی هم مثل بقیه.... وقتی هدف از اداره مملکت هرچیزی میتونه باشه جز عزت و رفاه مردم.... دیگه حسن و محمود و تقی و نقی نداره.... هرکی تا به رای مردم نیاز داره واسشون قصه تعریف میکنه وقتی انتخاب شد و رفت اونطرف دیگه مردم میشن هیچی
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1397/05/28
اومدن روحانی حاصل زحمات شما سلبریتی ها بوده ...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
ادیب_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کالازم_فوتر
فنی آتل_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی