حکم افساد فی‌الارض برای رئیس «البرز ایرانیان»
۷۶۴۰۸۷
۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۲
۱۸۶۶۳ 
سخنگوی قوه قضائیه اظهار داشت:برای رئیس موسسه البرز ایرانیان حکم افساد فی الارض صادر شده است. برای بعضی دیگر هم مثل موسسه فرشتگان و برخی موارد دیگر هنوز کیفرخواست صادر نشده است.

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی قوه قضائیه اظهار داشت:برای رئیس موسسه البرز ایرانیان حکم افساد فی الارض صادر شده است. برای بعضی دیگر هم مثل موسسه فرشتگان و برخی موارد دیگر هنوز کیفرخواست صادر نشده است.

 محسنی اژه‌ای در پاسخ به سوالی درباره پرونده موسسات مالی که از بین آنها فقط ثامن الحجج تعیین تکلیف شده است و شرایط پرونده‌های دیگر در حال حاضر، گفت: برای رئیس موسسه البرز ایرانیان حکم افساد فی الارض صادر شده است. برای بعضی دیگر هم مثل موسسه فرشتگان و برخی موارد دیگر هنوز کیفرخواست صادر نشده است.

وی افزود: در این پرونده‌ها چیزی که مد نظر سه قوه بوده این است که شرایط فراهم شود تا بتوان پول مردم را به آنها بازگرداند. اما بسیاری از پرونده‌های دیگر مانند این‌پروندهها از سوی سران سه قوه زمان زیادی گرفت ضمن اینکه مدت‌هاست هر هفته جلساتی تشکیل می‌شود که چطور سپرده‌گذاران به پول خود برسند.

سخنگوی قوه قضائیه خاطرنشان کرد: مبالغ پایینی به سپرده گزاران پرداخت شده و تا یک میلیارد در حال پرداخت است. علاوه براین اگر اموالی کشف شود هم از همین باقی مانده پرداخت می‌شود. اما مشکل این است که به اندازه طلب طلبکاران پول وجود ندارد. بااین حالسه قوه همکاری کردند تااین مشکل هم با کمک مجلس و دولت انجام شود وگرنه توان پرداخت همین میزان هم به سپرده سپرده‌گذاران وجود نداشت.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1397/06/04
با تبر سر مورد نظر را قطع کنید .
Iran, Islamic Republic of
19:18 - 1397/06/04
این احکام را اجرا کنید هنوز بابک در زندان اب خنک مینوشد و ما از عربستان که هیچ، از قطر که اندازه روستای ایران هست هم عقب تریم!!!اونا دزد کوچک و بزرگ، مواد مخدر، زنا، حریم کعبه و ...خیلی چیزهارو حل کردند اینجاعربستان را با موضو عات سیاسی جلاد جلوه میدهید اما غیر سیاسی میدونه که هنگام اذان مکه مغازه ها رها به سمت نماز میروند چون خیالشون راحت هست اگرم دزدی پیدا شود انقدر سریع و ده سال لفت نمیدن !!احکام اعدام دزدان بیت المال را اجرا کنید ومنتظر نمانید که چرا من اسم ال سعود اوردم ! ش مثال زدم مثل صادق ورمزیار سریع اجرا کنید .
Germany
22:32 - 1397/06/04
صدور اینگونه احکام به هیچ وجه مشکلات اقتصادی و اجتماعی ایران را بهبود نخواهد بخشید اگر قرار بود با اعدام و زندان اقتصاد و زندگی مردم خوب شود اعدام فاضل خدادا و .... تاثیر خود را نشان می داد
از دلایل مشکلات اقتصادی دو فاکتور مهم وجود دارد یکی توزیع ناعادلانه ثروت و عدم بهره برداری صحیح از منابع اقتصادی و استخدام می باشد به عبارتی استخدام افراد و مدیران براساس تخصص فرد صورت نمی گیرد
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1397/06/05
خداوند میفرماید این انسان را من آفریدم هیچکس این مخلوق را بهتر از من نمیشناسد دستورالعمل برای دزدی در آیه صادر شده ما اجرا نمی کنیم مفاسدش را نظاره میکنیم
والسارق والسارقه فاقطعو ایدیهما (مائده ۳۸)
دست مرد دزد وزن دزد را به کیفر عملشان ببرید این عقوبتی
است که خدا بر هر کار مقتدر وبه مصالح خلق داناست
چون زمان دزدی انتخاب میکند یا دستش یا مال ؛ اینستکه آدم عاقل نمی خواهد دستش را از دست بدهد
Iran, Islamic Republic of
13:06 - 1397/07/07
پول مردم چی شداعدام اینابه چه دردی میخوره اونایی که به اینامجوزدادن بایداعدام کنن باکدام پشتوانه مجوزبهشون دادین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج