سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که هوای هواداران خود را دارند
۷۶۶۰۹۱
۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
۱۳۴۴۶ 
از آنجایی که دنیا وفا ندارد بیشتر سلبریتی‌ها کوچکترین توجهی به هواداران ندارند، خوشبختانه در این بین سلبریتی‌هایی باوجدانی را نیز سراغ داریم که به بهانه‌های مختلف به هواداران خود سر می‌زنند و برای آن‌ها چیزی کم نمی‌گذارند.

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: سلبریتی‌ها هوادارانی دوآتشه‌ای دارند که حتی یک لحظه هم از یاد آن‌ها غافل نمی‌شود، سبک لباس پوشیدن این هواداران، عکس‌هایی که به دیوار اتاق می‌زنند و حتی حرف زدن و راه رفتن آن‌ها نیز همانند سلبریتی‌های محبوب‌شان است.

اما از آنجایی که دنیا وفا ندارد بیشتر سلبریتی‌ها کوچکترین توجهی به هواداران ندارند، خوشبختانه در این بین سلبریتی‌هایی باوجدانی را نیز سراغ داریم که به بهانه‌های مختلف به هواداران خود سر می‌زنند و برای آن‌ها چیزی کم نمی‌گذارند.

در همین راستا در ادامه قصد داریم به سلبریتی‌های سخاوتمندی اشاره کنیم که حسابی هوای طرفداران خود را دارند.

۲۵. سلنا گومز

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

تجربه نشان داده است سلبریتی‌های جوان بیشتر جذب زرق و برق شهرت و پول می‌شوند و کمتر به فکر طرفداران خود هستند اما داستان سلنا گومز فرق می‌کند و با سلبریتی‌ طرف هستیم که کارهای انسان‌ دوستانه او زبانزد خاص و عام است.

در سال ۲۰۱۸ سلنا گومز تصویری را منتشر کرد، در این تصویر سلنا از روی صحنه به سمت دختر کوچکی دستش را دراز کرده بود، گومز در پایین این تصویر نوشت «قلب من». چنین رفتاری حکایت از علاقه شدید سلنا گومز به هوادارانش دارد. این رفتار را در بیشتر تورهای سلنا گومز شاهد هستیم.

عشق و محبت سلنا گومز به انسان‌ها بازخوردهای خوبی داشته و باعث شد تا یکی از دوستانش برای پیوند کلیه به دادش برسد و با اهدای کلیه جانش را نجات دهد. سلنا در شبکه‌های اجتماعی هوادارانش را تگ می‌کند و گاهی اوقات در سر میز شام زمانی که هواداران در گوشه‌ای ایستاده‌اند میز خود را ترک می‌کند تا با آن‌ها غذا بخورد.

جالب است بدانید یک بار سلنا گومز به استرالیا سفر کرد تا یکی از هواداران دوآتشه خود را ملاقات کند. حتی گفته می‌شود سلنا گومز به هوادارانی که به او زنگ می‌زنند نیز پاسخ می‌دهد.


۲۴. دریک

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

اواخر سال گذشته دریک کمپینی را در اینستاگرام با هدف تشویق انسان‌ها به مهربان بودن با یکدیگر راه‌اندازی کرد. این امر از قلب رئوف دریک حکایت دارد. دریک رفتار سخاوتمندانه‌ای با هواداران دارد و گاهی اواقت به فروشگاه‌های میامی مراجعه می‌کند و پول تمامی چیزهایی که مشتریان خریده‌اند را پرداخت می‌کند.

چند ماه پیش نیز دریک یکی از موزیک‌ ویدئوهای خود را در دبیرستانی که شاگردان آن‌ از هوادارانش بودند فیلمبرداری کرد.


۲۳. تیلور سویفت

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

انصافاً باید گفت این زیباروی خوش‌صدا چیزی در حق هوادارانش کم نمی‌گذارد، در همین راستا باخبر شدیم تیلور سویفت، با مراجعه به منزل کهنه‌سربازی ۹۶ ساله‌ و اجرای موسیقی زنده برای او حسابی دلش را شاد کرد.

گاهی اوقات نیز تیلور سویفت هدایایی را برای هوادارانش ارسال می‌کند و روی جعبه این هدایا دست‌نوشته‌هایی با خط خود می‌نویسد تا دل طرفدارانش را بدست آورد. حتی گفته می‌شود تیلور سویفت در مراسم عروسی طرفداران خود شرکت می‌کند.


۲۲. کایلی جنر

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

شاید بتوان به گوشه‌هایی از زندگی کایلی جنر خرده گرفت اما این سلبریتی‌ جوان و پول‌دار هر کاری که از دستش بر می‌آید را برای طرفدارانش انجام می‌‌دهد. در همین راستا کایلی جنر در مجلس رقص رسمی دبیرستان یکی از هواداران خود حضور پیدا کرد. ظاهراً این هوادار کایلی جنر، پسری بوده که نتوانسته بود دل دختری را بدست آورد و کایلی جنر در این مراسم دست در دست این پسر رقصید تا ثابت کند که حسابی به فکر هوادارانش است.


۲۱. الن دی‌جنرس

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

این مجری موفق ۶۰ ساله سخاوتمندی را در حق هوادارانش تمام کرده و گفته می‌شود تاکنون چیزی حدود ۵۰ میلیون دلار هدیه به طرفداران داده است. کمک‌های انسان‌ دوستانه الن به هواداران فقط مالی نیست و الن از محبوبیت و شهرت خود برای آشتی‌ دادن اعضای خانواده هوادارن خود، پیوند مجدد میان سربازان و نامزد‌هایشان و همچنین پرداخت شهریه‌های دانشگاه هواداران را می‌توان تنها قسمتی از فعالیت‌های سخاوتمندانه و انسان‌دوستانه الن دی‌جنرس نام برد.

الن دی‌جنرس تنها با یک توییت توانست چیزی حدود ۳.۳ میلیون دلار برای یک بیمارستان کودکان کمک مالی جمع کند. در این توییت الن با سامسونگ توافق کرده بود که به ازای هر ری‌توییتی که عکس سلفی الن در مراسم اسکار به دنبال دارد مبلغ یک دلار دریافت کند.


۲۰. دمی لواتو

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

کافی است یک جستجوی کوچک در گوگل داشته باشید تا با ده‌ها مطلب مربوط به فعالیت‌های انسان‌دوستانه لواتو در قبال هوادارانش روبرو شوید. دمی لواتو به اندازه‌ای محبوبیت دارد که وقتی هواداران وی در لندن متوجه شدند حالش خوب نیست و کنسرت لواتو در لندن کنسل شده است، به صورت دسته‌جمعی ترانه‌ای را با مضمون «زودتر خوب‌‌شو» برای لواتو خواندند.

مدتی پیش نیز شاهد مراجعه سرزده لواتو به یکی از بیمارستان‌های کودکان در لس‌آنجلس بودیم، لواتوی دوست‌داشتنی در این بیمارستان برای بچه‌ها ترانه خواند و حسابی دل آن‌ها را شاهد کرد. دمی لواتو برای اینکه ثابت کند هواداران نقش مهمی در موفقیت او دارند یکی از موزیک ویدئوهای خود را با حضور طرفداران ضبط کرد.


۱۹. دواین جانسون

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

پشت هیبت ستبر و تنومند دواین جانسون قلبی از طلا پنهان شده است و گاه و بیگاه به بیمارستان‌های کودکان مراجعه می‌کند تا با عیادت از بیماران به آن‌ها روحیه بدهد. دواین جانسون یکی از سلبریتی‌هایی است که به خوبی از قدرت شبکه‌های اجتماعی باخبر است و در سال ۲۰۱۷ پیام اختصاصی را در یوتیوب برای طرفداران هندی خود منتشر کرد.

حضور غیرمنتظره جانسون در مراسم ازدواج هواداران را نیز می‌توان به عنوان یکی دیگر از رفتارهای دواین جانسون برای پاسخ به محبت طرفداران خود نام برد. گفته می‌شود دواین جانسون به یکی از هواداران خود وعده داده بود تا در مراسم رقص دبیرستان او شرکت کند اما نتوانست به این مراسم برسد و برای اینکه بدقولی خود را از دل این هوادار پاک کند، یک سالن سینما با ۲۳۳ صندلی را به صورت اختصاصی اجاره کرد تا این دختر و دوستانش در سینما به تماشای فیلم Rampage با هنرنمایی دواین جانسون بنشینند. جانسون هزینه تمامی پاپ‌کورن‌ها و سایر تنقلاتی که این بچه‌ها در سینما خورده بودند را نیز متقبل شد.


۱۸. آریانا گرانده

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

این سلبریتی‌ زیبارو و خوش‌صدا در سال ۲۰۱۴ تمامی طرفداران خود که منتظر اجرای برنامه او در شوی ویکتوریا سکرت بودند را مهمان شکلات و خوراکی‌‌های خوشمزه کرد و لیوان‌های نوشیدنی این هواداران را تک به تک شخصاً امضا کرد.

آریانا گرانده در سال ۲۰۱۷ کنستری در منچستر با حضور ۵۵ هزار نفر اجرا کرد و درآمد فروش این بلیط‌ها صرف امور خیریه شد.


۱۷. کریس همسورث

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

کریس همسورث که وی را بیشتر با بازی نقش خدای ثور در افسانه‌های اسکاندیناوی می‌شناسیم در زندگی واقعی نیز گاه و بیگاه به کمک انسان‌ها می‌آید. جالب است بدانید کریس همسورث در سال ۲۰۱۷ کیف پول جیبی‌اش را گم کرد و جوانی ۱۷ ساله این کیف را پیدا و به وی تحویل داد.

همسورث برای قدردانی از این طرفدار خود وی را به برنامه The Ellen Show دعوت کرد و جایزه‌ای ۱۰ هزار داری به او پیشکش نمود.

کریس هدف خود از این جایزه را پرداخت شهریه دانشگاه این جوان ذکر کرد و توصیه‌نامه‌‌ای با دستخط خود در تعریف از این جوان نوشت.


۱۶. لیدی گاگا

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

اگر از طرفداران لیدی گاگا باشید بدون شک به‌خوبی می‌دانید که این سوپراستار حسابی به فکر هوادارانش است و هر کاری که از دستش برآید را برای بدست آوردن دل طرفداران انجام می‌دهد.

در سال ۲۰۰۹ لیدی گاگا در اقدامی کاملاً غیر منتظرانه مهمانی هزار دلاری برای هوادارانش برگزار نمود و آن‌ها را به صرف پیتزا مهمان کرد. سال گذشته نیز شاهد برگزاری مهمانی برای هواداران لیدی گاگا بودیم. این مهمانی به دنبال به تعویق افتادن زمان برگزاری کنسرت لیدی گاگا و با هدف راضی نگه‌ داشتن هواداران برگزار شد.

جالب است بدانید در سال ۲۰۱۷ لیدی گاگا برنامه خود را برای عیادت از یکی از هواداران بیمار خود متوقف کرد.


۱۵. میلا کونیس

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

میلا کونیس یکی از افتاد‌ه‌ترین سلبریتی‌های حال حاضر است و در سال ۲۰۱۱ یکی از سربازهای حاضر در میادین نبرد افغانستان از میلا کونیس درخواست کرد تا در مراسم رقص همراهی‌اش کند و میلا نیز که عادت ندارد دست رد به سینه کسی بزند با حضور در این مراسم این سرباز را شگفت‌زده کرد.


۱۴. بیانسه

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

انصافاً باید اعتراف کرد در میان تمامی بانوان سلبریتی، بیانسه یکی از پرکارترین چهره‌های سرشناس به‌حساب می‌آید اما این امر دلیلی نمیشود که بیانسه هوای طرفدارانش را نداشته باشد. مدتی پیش دو دوقلو که با نام Les Twins شناخته می‌شوند فیلمی از رقص خودشان با موسیقی بیانسه را در یوتیوب منتشر کردند. بیانسه این ویدئو را دید و به اندازه‌ای تحت تأثیر قرار گرفت که حدود ۲ سال وقت برای پیدا کردن آن‌ها گذاشت.

یک بار نیز در میامی، بیانسه مهمانی گرفته بود و طرفداران در خانه‌ای دیوار به دیوار محل حضور بیانسه شروع به خواندن ترانه‌های وی کردند. بیانسه که صدای طرفداران را شنیده بود مهمانی را ترک گفت و با هواداران مشغول به پایکوبی شد.

مدتی پیش نیز بیانسه با یکی از طرفدارانش که در بستر بیماری گرفتار شده بود از طریق سرویس چت‌ ویدئویی فیس‌تایم از او عیادت کرد.


۱۳. مایلی سایرس

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

این سلبریتی جوان و ساختار شکن ممکن است رفتارهای پرحاشیه‌‌ای داشته باشد اما هرگز از هوادارانش غافل نشده است و در سال ۲۰۱۳ به اندازه‌ای در معرض مهارت یکی از هوادارانش در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت که پس از پرواز به مکان زندگی وی برای انجام کاری با این طرفدار همکاری کرد.

مدتی پیش نیز یکی از هواداران از مایلی سایرس درخواست کرد تا در مراسم رقص دبیرستان حضور پیدا کند، سایرس در پاسخ گفت بعید به نظر می‌رسد در این مراسم شرکت کند اما این جوان را به کنسرت خود دعوت کرد.

مایلی سایرس اقدام‌ها انسان‌دوستانه‌ای نیز انجام داده است که در این زمینه می‌توان به تاسیس بنیاد Happy Hippie اشاره کرد. این انجمن با هدف کمک به جوانان بی‌خانمان و در معرض خطر تاسیس شده است.


۱۲. جاستین بیبر

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

در سال ۲۰۱۴ جاستین بیبر در حال اسکیت‌سواری در خیابان‌های نیویورک مشاهده شد و یک روز بعد روزنامه‌ها نوشتند که بیبر برای دو نفر از هواداران خود از فروشگاه اپل‌استور گوشی آیفون خریده است.

دو سال پیش نیز جاستین در یکی از کنسرت‌هایش با هوادارش عکس سلفی گرفت و در حساب کاربری اینستاگرام خود منتشر کرد تا علاقه خود به هواداران را یک بار دیگر ثابت کند.


۱۱. نایل هوران

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

این خواننده ایرلندی ۲۴ ساله از گروه معروف وان‌دایرکشن در سال ۲۰۱۶ عازم شهر نیویورک شد تا در برنامه امشب با جیمی فالون حضور پیدا کند. طرفداران هوران در مسیر وی در هوای بسیار سرد صف کشیدند و وقتی هوران متوجه سردی هوا شد اطراف منهتن به دنبال محلی گشت که ۲۴ ساعته باز باشد و پس از پیدا کردن یک قهوه‌ فروشی تمامی هواداران را به این مکان دعوت کرد و از آن‌ها با قهوه پذیرایی نمود.

هوران بعداً در جایی گفته بود اگر می‌دانست هواداران در هوای سرد به دیدار او می‌آیند حتماً از پیش چیزی را برای این ملاقات تدارک می‌دید.


۱۰. جنیفر لاورنس

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

جنیفر لاورنس زیبارو و خوش‌اندام در حال پیاده‌روی بود که متوجه می‌شود یکی از هوادارنش روی چمن‌ها غش کرده است، این سلبریتی‌ که شجاعت‌های وی در فیلم The Hunger Games را همچنان به خاطر داریم، سریعاً با مرکز خدمات اورژانس تماس می‌گیرد و تا آمدن آمبولانس کنار این طرفدار باقی می‌ماند تا از سلامتی هوادارش خاطر‌جمع شود.


۹. ریحانا

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

طرفداران ریحانا به خوبی می‌دانند که این هنرمند محبوب مشکلات خاص خودش را در زندگی دارد اما این مشکلات باعث نشده تا ریحانا لحظه‌ای از فکر طرفدارانش غافل باشد. به همین منظور در سال ۲۰۱۷ ریحانا مستقیماً پاسخ توییت یکی از طرفداران را داد و به کمک این هوادار شتافت.

از قرار معلوم این طرفدار ریحانا پس از جدایی از دوست‌دخترش حسابی دچار افسردگی شده بود و ریحانا طرفدارش را دلداری داد که وی تنها فردی نیست که دچار چنین مشکل‌هایی شده است و انسان‌ باید همیشه و در هر شرایطی قوی و آینده‌نگر باشد.

گفته می‌شود ریحانا شخصاً مواظب بود تا هوادارش این دوران سخت‌ را سپری کند و دوباره بتواند روی پای خودش بایستد.


۸. امیلیا کلارک

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

هنرپیشه‌های سریال بازی تاج و تخت راه صد ساله را در عرض یک شب طی کردند و پس از بازی در این سریال، یکی از دیگری معروف‌تر شده‌‌اند. امیلیا کلارک، مادر اژد‌ها و شکننده‌ زنجیرها در اردیبهشت امسال یکی از هواداران به همراه دوستش را به صحنه فیلم‌برداری سریال بازی تاج و تخت دعوت کرد.

در این بازدید امیلیا کلارک تمامی قسمت‌های صحنه‌ فیلم‌برداری این سریال را به هوادار خودش نشان داد. مدتی پیش نیز امیلیای دوست‌داشتنی به یک خیریه پزشکی کمک هنگفتی کرد تا سخاوت خاندان تارگرین را به هواداران ثابت کند.


۷. کریس پرت

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

این سلبریتی‌ که فیلم‌های ژوراسیک وُرد و محافظین کهکشان را در کارنامه خود دارد از هر فرصتی برای مراجعه به بیمارستان کودکان در سیاتل فروگذار نمی‌کند. کریس پرت و کریس اوانس به همراه یکدیگر گاهی اوقات به بیمارستان کودکان در بوستنون نیز سر می‌زنند و در حین فیلم‌برداری صحنه‌های فیلم ژوراسیک وُرد، کریس پرت برای اینکه کودکان بستری در بیمارستان را سرگرم کند به آن‌ها آموزش رام کردن دایناسورها را می‌آموخت.

کریس پرت در فضای آنلاین نیز دائماً طرفداران خود را به انجام کارهای خوب و انسان‌دوستانه تشویق می‌کند.


۶. نیکی میناژ

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

طرفداران نیکی میناژ به خوبی می‌دانند که این سلبریتی در گذشته دوران سختی را پشت‌سر گذاشته و به همین دلیل نیکی میناژ همیشه هوای هواداران کم‌بضاعت خود را دارد. جالب است بدانید روزگاری قبل نیکی میناژ در رستورانی مشغول به کار بوده است، یک زوج در این رستوان، خودکار نیکی میناژ را می‌دزدند و پا به فرار می‌گذارند. رئیس نیکی میناژ نیز که این صحنه را دیده بود میناژ بیچاره را از کارش اخراج کرد.

این داستان مال گذشته است و نیکی میناژ این روزها به اندازه‌‌ای پول در می‌آورد که قابل شمارش نیست. پرداخت هزینه خرید کتاب، کامپیوتر و مکان زندگی برای حدود ۳۰ نفر از دانشجویانی که هوادار نیکی میناژ هستند را می‌توان تنها قسمتی از سخاوتمندی میناژ ذکر کرد.

هر کدام از این دانشجویان چیزی حدود هزار تا شش هزار دلار هزینه دارند که نیکی میناژ با سخاوتمندی تمام پرداخت می‌کند.


۵. امینم

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

این رپر خوش‌آوازه پرداخت هزینه‌های یک مؤسسه خیریه در میشیگان را بر عهده دارد و در سال ۲۰۱۵ باخبر شد یکی از هواداران نوجوانش در بستر بیماری افتاده و حاضر است هر کاری برای ملاقات با امینم انجام دهد.

گفته می‌شود امینم پس از شنیدن این خبر تمام کارهای خود را متوقف کرد و با هواپیما از آتلانتا به نیویورک پرواز کرد تا این نوجوان مریض‌احوال را از نزدیک ملاقات کند. ظاهراً این نوجوان سرطان داشت و ساعت‌های آخر زندگی را سپری می‌کرده که امینم به ملاقاتش می‌رود.

امینم در این ملاقات اجازه حضور هیچ خبرنگار و دوربینی را نداد تا به راحتی از طرفدارش عیادت کند.


۴. کیتی پری

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

کیتی پری علاقه زیادی دارد تا با لباس و ظاهر مبدل سراغ هوادارانش برود و آن‌ها را غافلگیر کند. در سال ۲۰۱۴ کیتی پیری در ۵ مهمانی به صورت غیر محسوس حضور پیدا کرد. یک بار هم برای غافلگیر کردن یکی از هواداران به لندن پرواز کرد. او لباس یک فروشنده را بر تن کرد تا حسابی هواداران از دیدن وی تعجب کنند.


۳. زک افرون

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

تجربه نشان داده است هواداران پس از مشاهده سلبریتی مورد علاقه خود عقل و هوش از دست می‌دهند و سر از پا نمی‌شناسند، در همین زمینه زک افرون در صحنه فیلم‌برداری Baywatch مشغول به کار بود که یکی از هواداران با مشاهده زک دست و پایش می‌لرزد و گوشی‌اش از دستش می‌افتد.

زک که این صحنه را مشاهده کرده بود سریعاً از هوادارش می‌پرسد گوشی شما شکست؟

زمانی که افرون با پاسخ مثبت این هوادار روبرو می‌شود نه تنها یک گوشی ۹۴۹،۹۹ دلاری برای طرفدارش می‌خرد بلکه اجازه می‌دهد این هوادار به زک نزدیک شود و حسابی با هم خوش و بش داشته باشند.


۲. هری استایلز

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

هری استایلز سلبریتی است که برای هوادارانش هر کاری می‌کند، جالب است بدانید در سال ۲۰۱۷ هری استایلز در حالی که مشغول به اجرای تور جهانی خود بود مشاهده کرد که یکی از هوادارانش دچار حمله عصبی شده است. هری استایلز اجرای کنسرت را متوقف کرد و از هواداران پرسید کمکی از دست من بر می‌آید؟ سپس از طرفداران خواهش کرد تا مسیر انتقال این طرفدار که دچار حمله شده بود را باز کنند تا خدمات پزشکی راحت‌تر انجام شود.

این هوادار بعداً در حساب توییتر خود نوشت هرگز فکر نمی‌کرده هری کنسرت را برای درمان پزشکی وی متوقف کند.


۱. کیم کارداشیان

نگاهی به سخاوتمندترین سلبریتی‌ها که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند

عده‌ای بسیاری بر این باور هستند که کیم کارداشیان شخصیتی درون‌گرا دارد و آنچنان که باید و شاید هوای طرفدارانش را ندارد اما مایک لیناردز، یکی از هواداران آلمانی کیم کارداشیان نظری دیگری در این زمینه دارد.

کیم، برای مایک یک بلیت پرواز به لس‌آنجلس گرفت و شخصاً به استقبال وی در فرودگاه رفت، در هتل محل اقامت مایک نیز یک هدیه برای طرفدار خوش قرار داد تا سخاوتمندی خود را نسبت به هواداران ثابت کند.

در نهایت نیز کیم و مایک در کنار هم ناهار خوردند تا مایک لیناردز این روز خاطره‌انگیز را هرگز فراموش نکند.

در این قسمت به پایان فهرست سلبریتی‌هایی رسیدیم که برای هواداران خود چیزی کم نمی‌گذارند، پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم چهره‌سرشناسی را سراغ دارید که توجه ویژه‌ای به هوادارانش دارد، در قسمت نظرات ما و سایر کاربران را با این سلبریتی‌ها آشنا کنید.

انتشار یافته: 55
در انتظار بررسی:1
France
10:43 - 1397/06/23
در مورد جاستین ببر نمیتونم باور کنم
پاسخ ها
yukefou
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
منم همینطور
بدون نام
Canada
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
واعظی پرسید از فرزند خویش
هیج می‌دانی مسلمانی به چیست؟


صدق و بی آزاری و خدمت به خلق
هم عبادت، هم کلید زندگیست


گفت زین معیار اندر شهر ما
یک مسلمان هست آن هم ارمنیست
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/06/23
محبت کردن خیلی خوبه، مخصوصا زمانی که بدون منظورباشه...
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1397/06/23
فقط و فقط تیلور سوییفت
پاسخ ها
F.M
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۳۰
آره والا
Iran, Islamic Republic of
12:00 - 1397/06/23
مجلهههه!هری استایلز نه هارلی استایلز!
Germany
12:15 - 1397/06/23
اگر صفحه حجم محدود نداشت فکر کنم اسم همه رو مینوشتید. هر کی یه عکس هم گرفته بود اوردین :|
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/06/23
سلبریتی های ما هم فقط تیپ و قیافشون رو به رخ مردم میکشن ملتم تا میتونن زیر پبجشون فحش میدن حالا نهایتا دو تا پست روشنفکرانه در حمایت از مردم بذارن اونم واسه جمع کردن لایک
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/06/23
آخی عشق من چی پس؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
عشقت کیه؟:/
yeki:/
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
ونت ورث میلر حتما ^_^
سویل
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
اره عشقم ونتورث میلر از کجا فهمیدی کلک!!!!
Netherlands
13:03 - 1397/06/23
هری رو نوشتین هارلی
سوادتون منو کشته
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1397/06/23
هارلی؟!جان من؟!

کاش از سباستین استن هم می گذاشتید،واقعا هوای طرفدار هاش رو داره.
پاسخ ها
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
آره موافقم
Iran, Islamic Republic of
13:49 - 1397/06/23
تو ایران هیچکدوم از سلبریتیا اینجوری نیستن که تا این حد زیاد اینکارا رو کنن اما انصافا احسن علیخانی همیشه تمام تلاشش رو برای مردم میکنه و بقیه هم تا حدودی از کارای انسان دوستانه غافل نیستن حالا شاید تا این حد نباشه اما خب هست
France
13:53 - 1397/06/23
خیلی های دیگر و نگفتید مثلا سلمان خان که. خودش یه کمپانی بزرگ خیریه داره و همیشه پیشتاز کمک به ديگرانه
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1397/06/23
یعنی از جاستین تنفر انگیز ترم وجود داره مگه یه بار هواداراش رو با کفش نزد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
کفشش رو پرتاپ کرد خوشتیپ بعدم یه پسر بچه گرفتش و با مبلغ هنگفتی فروختش و پولدار شد
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1397/06/23
خدایی راس میگی به جاستین بیبر نمیاد سخاوتمند باشه
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/06/23
ای بابا سرنتی پیتیم نشدیم هوادارامونو سورپرایز کنیم
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1397/06/23
کایلی بدترین رفتار رو داشته تاحالا با طرفداراش و اینکه نمایشی ب یکی کمک کرده دلیل نمیشه ! یکم چرخ بزنین تو یوتیوب قبل مطلب گذاشتن
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/06/23
چقدرررر شبیه سلبریتیای ما هستن
Iran, Islamic Republic of
17:24 - 1397/06/23
جاستین بیبر مگه طرفدارم داره به جز یه مشت دختربچه؟!
پاسخ ها
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اره شاید تو ندیدی
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1397/06/23
سلبریتی های ما هم در همه زمینه خای هنری، سیاسی، اقتصادی و ... گوهر افشانی میکنند!!!
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1397/06/23
بنظرم طبیعیه که اگه یه انسانی که غش کرده رو ببینیم زنگ بزنیم به اورژانس و زیاد کار فوق العاده ای بحساب نمیاد
Iran, Islamic Republic of
19:51 - 1397/06/23
امینم واقعا کاره قشنگی کرد ... من فکر میکردم کیم کارداشیان ادم مغروری باشه ...؟!چرا اولین نفره پس
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1397/06/23
يه سوال
وقتي طرف غش كرده از كجا فهميدين طرفدار جنيفر لارنس بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
Todoroki shouto
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
همین
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1397/06/24
زیباروی خوش صدا رو خوب گفتی ،یه سوال ،اون خانمه از کجا فهمیده کسی که غش کرده طرفدارشه؟!؟!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
اینا عکس های طرفداراشون رو هم میبینن
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/06/24
ای کاش کریس ایوانز رو می گفتین هم خیره و خیلی هم هوای طرفداراشو داره
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/06/24
جنیفر لورانس به یکی کمک کرده و زنگ زده به اورژانس کاری که یک انسان باید انجام می داد اونقت شما می گید رفتار خوبی با طرفدارش داشته؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/06/26
شما جنیفر لوپز و آنجلینا جولی و جانی دپ رو فراموش کردید
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1397/06/27
اشکم در اومد!انسانهایی با ثروتهایی بزرگ که بخش کوچکی از قلب بی انتهایشان را هم در بر نمیگیرد!
Germany
03:17 - 1397/06/27
کامنت گذاشتیم که جاستین بیبر کار اپلش قابل ستایشه ولی سلفیش تکراری ثبت نشد.
یعنی چی واقعا؟
همینم ممکنه ثبت نشه
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1397/06/28
اون جوری که اینا هوای طرفدار هاشون رو دارن خواننده و بزیگران کره ای هم اون جورین . شیوون از سوپر جونیور . جین یونگ و جی بی از گات 7 . من خیلی کلیپ یا عکس از این سه نفر دیدم .
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1397/06/29
وااای هری و نایل و تیلور و سلنا و کریس و اون یکی کریس همه و همه سلبای مورد علاقه ی من حضور دارن
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1397/07/05
لیام پین . زین مالیک. لویی تاملینسون. سیا و....
هم هستن^^
Iran, Islamic Republic of
02:20 - 1397/07/05
لیام پین . زین مالیک. لویی تاملینسون. سیا و....
هم هستن^^
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1397/09/21
چرا درباره ی ستاره های k-pop کم مطلب میذارید؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج