صید گوی‌های شیشه‌ای در ژاپن و نروژ
۷۷۳۲۸۸
۲۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
۸۸۱۲ 
هر سال در شهر لینکلن، در ساحل غربی ایالات متحده، رویداد شکار گنج برگزار می‌شود که در آن ۳۰۰۰ گوی شیشه‌ای در ساحل پنهان می‌شود و مردم باید آن‌ها را پیدا کنند.
برترین‌ها: هر سال در شهر لینکلن، در ساحل غربی ایالات متحده، رویداد شکار گنج برگزار می‌شود که در آن ۳۰۰۰ گوی شیشه‌ای در ساحل پنهان می‌شود و مردم باید آن‌ها را پیدا کنند. گوی‌ها توخالی هستند و اندازه‌های متفاوتی از یک توپ بیسبال تا یک توپ بسکتبال دارند.
 
صید گوی‌های شیشه‌ای در ژاپن و نروژ
 
شکار گنج در دو دهه اخیر یک رویداد سالانه شده، اما زمانی لازم نبود کسی این گوی‌ها را در ساحل پنهان کند و به طور طبیعی بعد از طوفان‌های زمستانی از اقیانوس می‌آمدند و اشیای باارزشی بین کلکسیونر‌ها به شمار می‌آمدند. زمانی ماهیگیران قسمت‌های مختلف جهان به ویژه ژاپن و نروژ از آن‌ها استفاده می‌کردند تا تور‌های ماهیگیری خود را شناور نگه دارند.
 
صید گوی‌های شیشه‌ای در ژاپن و نروژ
 
در ماهیگیری تجاری، تعداد زیادی از تور‌های ماهیگیری به طول چندین کیلومتر را به اقیانوس می‌انداختند و این گوی‌های شیشه‌ای آن‌ها را روی آب نگه می‌داشتند. امروزه این گوی‌ها از جنس پلاستیک و آلومینیوم هستند، اما زمانی از جنس شیشه بودند.
 
صید گوی‌های شیشه‌ای در ژاپن و نروژ
 
شناورهای شیشه‌ای اولین بار در سال ۱۸۴۲ توسط یک شرکت شیشه نروژی ساخته شدند و در ابتدا از جنس چوب و چوب پنبه بودند که بسیار آسیب پذیر بود. اما شناور‌های شیشه‌ای مقاوم و سبک و بادوام بودند و به سرعت در صنعت ماهیگیری اروپا رایج شدند، اما یک قرن طول کشید تا شناور‌های چوبی و چوب پنبه‌ای کاملا منسوخ شوند. ژاپن تولید شناور‌های شیشه‌ای را در سال ۱۹۱۰ آغاز کرد و به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت تا اینکه شناور‌های آلومینیومی و پلاستیکی در دهه ۱۹۷۰ جای آن‌ها را گرفتند. طی استفاده ۶۰ سال از آن‌ها، تعداد زیادی شناور در دریا گم شد. بیشتر شناورهای گمشده در اقیانوس آرام را اکنون می‌توان در سواحل ژاپن پیدا کرد.
 
صید گوی‌های شیشه‌ای در ژاپن و نروژ
 
صید گوی‌های شیشه‌ای در ژاپن و نروژ
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1397/06/28
اولین جوابی که به ذهنتان میرسد کدام کیک رابیشتردوست دارید؟شکلاتی یاخامه ای؟؟؟؟؟؟2خرسی راتصورکنیددوست دارید این خرس درکوه باشدیاجنگل؟؟؟؟؟3به نظرشماآیاهرآهنگ خیلی شادی بایدرقص آورباشد؟؟؟؟ پاسخ. پاسخ. پاسخ. پاسخ. اگرکیک شکلاتی راانتخاب کنیدیعنی علاوه برخوشمزگی غذایی که میخوریدبه سالم بودن آن هم اهمیت میدهید ولی اگرکیک خامه ای راانتخاب کنیدیعنی خوشمزه بودن غذایی که میخوریدبرایتان خیلی مهم ترازسالم بودنش است.اگرخرس فرضی شمادرکوه باشدیعنی ازارتفاع خیلی نمیترسید وفردنسبتامغروری هستید،اگردرجنگل ببینیدیعنی ازطبیعت حفاظت میکنید وآدم کنجکاوی هستیدواگر فک میکنیدآهنگ شادرقص داره یعنی آدم شادی هستید وخودتان راخیلی درگیرمشکلات نمیکنیدولی اگه این طورنیست یعنی برخلاف ظاهرآرام وباوقارتان خودتان رابیش ازحددرگیر مشکلات میکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
شکلاتی جنگل بله
Iran, Islamic Republic of
05:53 - 1397/06/29
آنوخت میخوان به ما کوپن بدن .!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج