انصاری فرد - ناتینگهام؛ توافقی در کار نیست
۷۷۶۶۱۱
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
۲۸۲۴ 
با گذشت نزدیک به شش هفته از بسته شدن پنجره تابستانی نقل و انتقالات در اروپا، بازیکنانی هستند که با توجه به فسخ قرارداد تا پیش از اتمام پنجره این فرصت را دارند تا به عنوان بازیکن آزاد راهی باشگاه های انگلیسی حاضر در چمپیون شیپ شوند.

ورزش سه: با گذشت نزدیک به شش هفته از بسته شدن پنجره تابستانی نقل و انتقالات در اروپا، بازیکنانی هستند که با توجه به فسخ قرارداد تا پیش از اتمام پنجره این فرصت را دارند تا به عنوان بازیکن آزاد راهی باشگاه های انگلیسی حاضر در چمپیون شیپ شوند.

سایت the72 انگلیس امروز در گزارشی پیرامون آخرین تحرکات باشگاه های مدعی و سرشناس حاضر در چمپیون شیپ از کریم انصاری فرد به عنوان یکی از پنج ستاره آزاد مورد توجه این باشگاه ها نام برد و مدعی شد با وجود مذاکرات یک ماه گذشته هنوز هیچ توافقی میان کریم انصاری فرد و ناتینگهام فارست به دست نیامده است.

در این گزارش آمده است:«کریم انصاری فرد به عنوان یکی از ستاره های ایران در جام جهانی 2018 با فسخ قرارداد روز پایانی از المپیاکوس جدا شد تا چالشی جدید را تجربه کند. او که یکی دو ماهی هست با ناتینگهام فارست در حال مذاکره است هنوز هیچ توافقی با این باشگاه نداشته و براساس آخرین اخبار بعید است به این زودی توافق حاصل شود اما با این وجود او قطعا در مسیر ورود به چمپیون شیپ قرار دارد».

نام کریم انصاری فرد در کنار دیدیر ان دونگ ستاره 13.6 میلیون پوندی واتفورد، رابرت هوث مدافع آلمانی سابق لسترسیتی، جان کرچوف ستاره بولتون واندرز و جیمز کالینز مهاجم مشهور ولزی از ایپسویچ تاون به عنوان پنج انتقال آزاد احتمالی چمپیون شیپ در روزها و هفته های آتی قرار گرفته است بلکه سرنوشت مهاجم شماره 10 و زننده تک گل ایران در جام جهانی نیز در استانه حضور در جام ملت های آسیا مشخص شود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج