کیهان: حامیان FATF درباره اهواز حرفی ندارند؟
۷۷۸۲۳۶
۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲
۴۰۲۲ 
بزک کنندگان FATF برای تصویب لوایح چهارگانه در مجلس ادعاهای مختلفی را مطرح کرده‌اند. کاهش قیمت دلار، تسهیل روابط بانکی و بالتبع آن تسهیل روابط تجاری ایران و رفع تحریم‌ها از جمله این ادعاها می‌باشد.ادعاهایی که فصل مشترک همه آنها «گره زدن معیشت مردم به FATF» است.

کیهان نوشت: بزک کنندگان FATF برای تصویب لوایح چهارگانه در مجلس ادعاهای مختلفی را مطرح کرده‌اند. کاهش قیمت دلار، تسهیل روابط بانکی و بالتبع آن تسهیل روابط تجاری ایران و رفع تحریم‌ها از جمله این ادعاها می‌باشد.ادعاهایی که فصل مشترک همه آنها «گره زدن معیشت مردم به FATF» است.

این رویکرد بزک کنندگان FATF شباهت بسیار زیادی با عملیات روانی این طیف در موضوع مذاکرات هسته‌ای منجر به برجام دارد. لازم به ذکر است که در اثر تبلیغات گسترده دولت و رسانه‌های زنجیره‌ای، عده‌ای از مردم در سال 94 پس از امضای برجام به خیابان‌ها آمدند و در یک دست اسکناس یک دلاری و در دست دیگر، اسکناس هزار تومانی و 500 تومانی گرفتند، بدین معنا که با برجام هر دلار، هزار تومان خواهد شد

بزک کنندگان FATF در داخل کشور به این سؤالات پاسخ دهند؛در حال حاضر کارگروه FATF کجاست؟! چرا با تامین کنندگان مالی تروریست‌های الاحوازیه برخورد نمی‌کند؟! چرا برخوردی با قاتلان 17 هزار شهید ایرانی که مورد حمایت فرانسه قرار دارد، انجام نمی‌دهد؟! آیا آمریکا، انگلیس و فرانسه خبر ندارند سرکردگان و اعضای این گروهک‌ها در کدام خیابان از کدام شهرهای اروپا و آمریکا اقامت دارند؟! چرا FATF فقط برای مقابله با سپاه قدس و حزب‌الله لبنان و محور مقاومت که کمر گروهک تکفیری تروریستی داعش را شکسته، ساخته شده است؟!

در حال حاضر سرکرده‌های گروهک‌های تروریستی ضدایرانی از جمله گروهک الاحوازیه تحت حمایت برخی دولت‌های اروپایی (گردانندگان FATF) قرار داشته و به راحتی در این کشورها کنفرانس خبری و میتینگ برگزار می‌کنند و در مصاحبه با شبکه‌های تلویزیونی ضدایرانی مستقر در اروپا نحوه ترور مردم ایران را شرح می‌دهند!

جالب اینجاست که فرانسه و انگلیس و برخی دیگر از کشورهای اروپایی با وجود حمایت گستاخانه و بی‌ملاحظه از قاتلان 17 هزار شهروند ایرانی و تروریست‌های تجزیه‌طلب، به عنوان مالکان مافیای FATF از ما می‌خواهند در راستای شفافیت و صداقت(!) و برای استفاده از مزایای برجام، تعهدات جدیدی را ذیل FATF و ملحقات آن بپذیریم که وجه مشترک آنها ادعای «مبارزه با تروریسم و پولشویی حمایت‌های مالی از تروریست‌ها» می‌باشد!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:54 - 1397/07/08
به الحوازیه چرا ربط میدید،،،کار داعش بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
جواب کیهان رو بدین؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
جواب کیهان رو بدین؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
حرو میا بیان جواب کیهان رو بدن؟ اون کثافتایی که موافق این سند تحمیلی هستن بیان جواب بدن!
بدون نام
United Arab Emirates
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
کاربر 14:09 عزیز دل که صحبت از سواد میکنی شما که خودت جواب خودت رو میدی آیا همین کشورهایی که حامی تروریستن برخوردی باهاشون شده خیییرررررر پس ایران از چی میترسه به قول شما کار بدی که نمیکنه برخوردی باهاش بشه پس عضو fatf شدن ترس نداره حداقل 4 تا کشوری که برامون موندن میتونیم باهاشون روابط اقتصادی داشته باشم،در ضمن لطفا به شعور همدیگه احترام بگذاریم و کمی با فرهنگ با هم صحبت کنیم
Iran, Islamic Republic of
07:56 - 1397/07/08
خُخُخُخُخُب کم‌کم‌داره‌یه‌چیزایی‌از‌پشت‌پرده‌پیدا‌میشه!!!!!
دیگه‌چه‌خبرآقای‌کیهان؟؟؟؟ از‌الاحوازیه؟؟
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1397/07/08
تصویب این لایحه استعماری باز علیرغم دروغهائی که میگویند فقط تامین کننده منافع عده ای خاص که شدیدا پیگیر آن هستند میشود و موجب فشار بیشتر بر مردم عادی به بهانه های مختلف از جانب آمریکا و اروپا
پاسخ ها
کاربر خود سانسور
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
این لایحه بر اساس قانونی جهانی که بیش از ۱۹۰ کشور، آن را قبول کرده اند، تهیه شده است و اگر آن را قبول نکنیم، بر طبق قانون بانکداری بین المللی، از معامله بانکی با همین تعداد کمی از کشورها که در حال حاضر هم بده، بستانی داریم، خواه به یورو یا یوان یا ین و هر چیز دیگر هم محروم میشویم. شفافیت مالی خواسته همه دنیاست و نمیتوانیم سرپیچی کنیم. کیهان وشما مبگویید استعماری است. راه بستن نفس اقتصاد بیمار ما که عین خودکشی است، درک این موضوع سخت نیست.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
کاربر 11 31؟ این اراجیفی که گفتی فقط بدرد خودت میخوره. ؟ این سند سالهاست که داره اجرا میشه تو کشورهای عضو! حالا بگو ببینم که اقتصاد اون کشورها پیشرفت کرد یا پسرفت؟ کاربر بیسواد؟ آیا برخوردی با کشورهای عضو که نغض قانون کردن انجام شد؟ آدم بیسواد؟ معدن فساد پولشویی و تامین مالی تروریسم آمریکا و عربستانو اسرائیل هستن آیا برخوردی شد باهاشون؟ ...
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1397/07/08
تنها چیزی که براشون مهمه نوکری آمریکا و عربستانه
Iran, Islamic Republic of
08:41 - 1397/07/08
کیهان فقط تو هستی که در همه چی فضولی میکنی
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1397/07/08
جنگهای سیاسی که قربانیاش مردم ..
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۹
متأسفانه
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1397/07/08
خخخخ کیهان فقط به دردشیشه پاک کردن میخوری کاسبان تحریم
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/07/08
هرگز کیهان به نفع همه مردم ایران سخن نمی گوید و تریبون افرادی است که خواهان دو قطبی کردن کشورند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
کیهان همه جا باید فضولی کنه با با بسه دیگه خودت را نخود هراشی میکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۰۸
کاربر منگول این اراجیفو بزار کنار اگه جوابی برای سوالات کیهان داری بنال و الا هیس!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج