جیمز وان از کارگردانی «احضار ۳» انصراف داد
۷۸۰۸۶۸
۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
۹۴۲۴
کمپانی نیولاین کارگردان جدیدی برای قسمت سوم سری فیلم‌های ترسناک «احضار ارواح» (The Conjuring) انتخاب کرده است. با انصراف جیمز ون از کارگردانی، قرار است مایکل کیوز این فیلم را کارگردانی کند.

آی سینما: کمپانی نیولاین کارگردان جدیدی برای قسمت سوم سری فیلم‌های ترسناک «احضار ارواح» (The Conjuring) انتخاب کرده است. با انصراف جیمز ون از کارگردانی، قرار است مایکل کیوز این فیلم را کارگردانی کند.

جیمز وان از کارگردانی «احضار ۳» انصراف داد

ون که در کریسمس پیش رو «آکوامن» محصول جدید ابرقهرمانی دنیای سینمایی دی‌سی را روی پرده خواهد داشت، همچنان به عنوان تهیه کننده «احضار ارواح ۳» فعالیت می‌کند.

اولین فیلم بلند کیوز در بهار آینده اکران می‌شود؛ اثری در ژانر وحشت که محصول نیولاین است و «نفرین لا یورونا» نام دارد. این فیلم درباره مادر و فرزندانش است که درون یک قلمروی فراطبیعی ترسناک به دام می‌افتند. کیوز با ساخت فیلم ترسناک کوتاه «دوشیزه» کشف شد.

دیوید لزلی جانسون نویسنده «احضار ارواح ۲» فیلمنامه بخش سوم این سری را هم می‌نویسد. داستان بخش سوم در دهه ۱۹۷۰ می گذرد.

«احضار ارواح» که به یک دنیای سینمایی در ژانر وحشت گسترش یافته، تا به حال ۱.۵۷ میلیارد دلار برای نیولاین درآمد داشته است. محصول آخر این فرانشیز فیلم «راهبه» است که تا به حال بیش از ۳۳۰ میلیون دلار در سراسر دنیا به جیب سازندگانش ریخته است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج