آخرین تیر آمریکایی‌ها برای فشار به ایران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ریزخور_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_1
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
کلاسینو_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۸۱۲۷۶
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۸
۱۵۶۱۸
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، آخرین تیر در ترکش آمریکایی‌ها برای اعمال فشار علیه ملت ایران را تحریم‌های اقتصادی دانست و گفت: از لحاظ نظامی به سطحی از پیشرفت رسیده‌ایم که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و اگر یکی بزند، ۱۰ تا خواهد خورد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، آخرین تیر در ترکش آمریکایی‌ها برای اعمال فشار علیه ملت ایران را تحریم‌های اقتصادی دانست و گفت: از لحاظ نظامی به سطحی از پیشرفت رسیده‌ایم که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و اگر یکی بزند، ۱۰ تا خواهد خورد.

حجت‌الاسلام عباس محمدحسنی، با اشاره به فرمایشات رهبری در جمع بسیجیان مبنی بر این که یکی از افتخارات جمهوری اسلامی این است که از تجزیه شدن ایران جلوگیری کرده است، گفت: در هشت سال دفاع مقدس تمامیت ارضی و مرزی حفظ شد و این از برکات حضور هوشمندانه جوانان و مردم در صحنه بود.

نماینده ولی فقیه در ارتش به سیر تاریخی تجزیه ایران اشاره کرد و یادآور شد: در حکومت شاهان بر ایران، ۳ و نیم میلیون کیلومتر مربع از کشورمان جدا شد و جزو افتخارات جمهوری اسلامی ایران است که در هشت سال دفاع مقدس حتی نگذاشت یک سانتی‌متر از کشورش جدا شود.

وی با تاکید بر این که فلسفه تحمیل جنگ بر ایران، تجزیه کشور بود و گفت: دشمن فکر می‌کرد که می‌تواند ایران را ظرف چند روز به طور کامل تصرف کند. صدام در کتاب «اختلافات مرزی بین عراق و ایران» می‌گوید: باید کاری کنیم که ایران به پنج کشور کوچک تجزیه شود؛ چرا که در این صورت بهتر می‌توان ایران را بلعید و تاکید دارد که جنگ به پایان نمی‌رسد؛ مگر این که رژیم حاکم در ایران ساقط شود.

حجت‌الاسلام محمدحسنی افزود: دشمن در هشت سال دفاع مقدس به ما فرصت فکر کردن نداد، بلکه معتقد بود که ایران بی‌صاحب است و با استفاده از اصل غافلگیری ایران را اشغال کرد. صدام در حال مصاحبه کردن در عراق بود که مصاحبه‌اش را نیمه‌تمام گذاشت و تاکید کرد که ادامه مصاحبه در تهران خواهد بود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش افزود: جوانان باغیرت با حضور فداکارانه در جبهه‌های جنگ، عراقی‌ها را بیرون راندند و از تجزیه و اشغال کشور جلوگیری کردند.

او اضافه کرد: آقای جان بولتون، مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرده که بزرگ‌ترین مشکل آمریکا در دنیا، ایران است و ما باید ایران را از سر راه خود برداریم و باید کاری کنیم که ایران چهل سالگی خودش را نبیند.

وی گفت: اخیرا یکی از کارشناسان آمریکایی اعلام کرده که در دنیا فقط یک کشور انقلابی وجود دارد که مزاحمت ایجاد می‌کند و آن ایران است و ما اگر ایران را از سر راه برداریم، دیگر کدخدای جهان هستیم.

حجت‌الاسلام محمدحسنی با بیان این که آمریکایی‌ها کمر به نابودی انقلاب ما بسته‌اند، خاطرنشان کرد: حالا نوبت من و شماست که به دنیا ثابت کنیم که ما ایرانی و باغیرت هستیم و در برابر آمریکا ایستاده‌ایم و تا آخر خواهیم ایستاد.

نماینده ولی فقیه در ارتش تاکید کرد: مسئولان جمهوری اسلامی باید ثابت کنند که امانت‌داران خوبی برای امام(ره)، شهدا، جانبازان و رزمندگان هستند؛ چرا که دشمن بنا دارد مردم را نسبت به انقلاب، شهدا و ارزش‌های خود بی‌تفاوت کند اما آمریکایی‌ها هنوز ملت ایران را نشناخته‌اند.

حجت‌الاسلام محمدحسنی تصریح کرد: ایران اسلامی از نظر سیاسی آمریکا را در جهان منزوی کرده و در دنیا دارای جایگاه و عمق استراتژیک است. بدون حضور و همکاری ایران هیچ تصمیمی در منطقه قابلیت به فرجام رسیدن ندارد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان این که امروز دشمن با ایران اسلامی وارد جنگ اقتصادی شده است، گفت: همان‌گونه که همه در جنگ سخت پای کار آمدیم و به پیروزی رسیدیم، در تحریم اقتصادی هم که جنگ نیمه‌سخت محسوب می‌شود، نیز نیاز به حضور همه مردم ایران است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی در پایان تأکید کرد: به فضل الهی از مرحله تحریم اقتصادی که بگذریم، آمریکا هیچ راهی جز تسلیم شدن و زانو زدن در برابر اراده ملت ایران نخواهد داشت.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:34 - 1397/07/15
یه شما ها ثابت کردیم وشده که مردم همه جوره به کشورشون وفا دار هستند فقط شما ومسئولین هستید که یا تجدید میآورید ویا رد می‌شوید
Iran, Islamic Republic of
07:40 - 1397/07/15
بدبختی ما از داخله دشمن بهانست
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1397/07/15
خرفای ریاست محترم عقیدتی سیاسی ارتش متین/ولی مسولین سکولار+لاییک ومنافق درنظام برای ماها ونظام اختلال میارن%شیعه ارومیه%
Iran, Islamic Republic of
09:46 - 1397/07/15
خواب دیدی خیر باشه !!!! مث این که از قافله عقب مونده !!! بابا ما چندین ساله تحریم هستیم این تازه فهمیده! !!!! مث این که تریبون رو تازه دادن دستش!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
عارفی_1
خرید باکس 3
عارفی_3
سوییچ ایران_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
ادیب_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
عارفی_4
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
ادیب_2
خرید باکس 2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تنورستان_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کالازم_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر
اورانوس_فوتر2
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کالازم_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر