فیلمنامه نویس مطرح جهان درگذشت
۷۸۱۳۳۶
۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۸
۴۷۵۰ 
آدری ولز فیلمنامه نویس مطرح هالیوودی که نگارش آثار مطرحی را در سینمای جهان بر عهده داشت به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

میزان: آدری ولز فیلمنامه نویس مطرح هالیوودی که نگارش آثار مطرحی را در سینمای جهان بر عهده داشت به دلیل ابتلا به بیماری سرطان در سن 58 سالگی درگذشت.

فیلمنامه نویس مطرح جهان در سن ۵۸ سالگی درگذشت

"زیر آفتاب توسکانی" "نفرتی که تو می‌کاری" از جمله آثاری هستند که ولز آنها را به نگارش در آورده است. این فیلمنامه نویس فقید امریکاییبعد از یک مبارزه طولانی با بیماری سرطان در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

ولز در سال ۱۹۶۰ در سانفرانسیسکو به دنیا آمد. او که بیش‌تر به خاطر خلق شخصیت‌های زن قوی و پرجنب و جوش شناخته می‌شود. اولین فیلمنامه خود را برای فیلم "حقیقت درباره گربه‌ها و سگ‌ها" به کارگردانی مایکل لمان نوشت.

برایان لارکی همسر آدری ولز در بیانیه پر احساسش از مبارزه شجاعانه پنج سال و نیمه این فیلمنامه‌نویس با بیماری سرطان گفت و اینکه آدری در طول مبارزه‌اش با بیماری سرطان هیچ گاه از زندگی کردن، کار کردن و مسافرت دست نکشید و هرگز شادی، امید به معجزه و خوش‌بینی‌اش را از دست نداد. لارکی در بخشی از بیانیه‌اش ولز را به عنوان یک مادر، همسر، دوست و هنرمند بی‌همتا خواند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج