قتل وحشتناک زن کارگر با چماق شوهرش
۷۸۱۷۸۸
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
۱۵۴۲۷ 
مرد 35 ساله ای که همسر زحمتکش خود را به خاطر یک موضوع بسیار کم اهمیت و شاید «پوچ» به قتل رسانده است، صبح روزگذشته هنگام بازسازی صحنه قتل با چشمانی گریان فریاد زد «همسرتان را دوست داشته باشید!»

خراسان نوشت: مرد 35 ساله ای که همسر زحمتکش خود را به خاطر یک موضوع بسیار کم اهمیت و شاید «پوچ» به قتل رسانده است، صبح روزگذشته هنگام بازسازی صحنه قتل با چشمانی گریان فریاد زد «همسرتان را دوست داشته باشید!»

ساعت 2 بامداد روز سه شنبه دهم مهرماه بود که گزارش مرگ یک زن بر اثر اصابت ضربات شیء سخت به ناحیه سر، قاضی ویژه قتل عمد مشهد را به خیابان توس 65 کشاند، جایی که زن 31 ساله با ضربات بی رحمانه چماق، غرق در خون، نقش بر زمین شده بود!

بنابراین گزارش، با حضور شبانه قاضی «کاظم میرزایی» در منزل ویلایی نقلی، تحقیقات گسترده قضایی در حالی آغاز شد که «قاتل» گیج و مبهوت به پیکر بی جان همسرش خیره مانده بود و دو فرزند کوچک او نیز در گوشه اتاق اشک می ریختند. این مرد 35 ساله که در پاسخ به سوالات اولیه قاضی ویژه قتل عمد، فهمید هیچ راه گریزی برای انکار ماجرا ندارد، لب به اعتراف گشود و در حالی که بیان می کرد، همسرم را دوست داشتم او زنی نجیب و زحمتکش بود به تشریح جنایت هولناک خود پرداخت و گفت: اوایل شب (دوشنبه) حدود ساعت 20 بود که اولین مشاجره و درگیری بین من و همسرم شروع شد.

همسرم برای زنی که کارفرمایش بود روسری های دست‌دوز، می‌دوخت و سپس ریشه های روسری را به شکل خاصی می بافت که از این طریق کمک خرج خانواده بود و بسیاری از هزینه های زندگی ما را تامین می کرد.
ما قبلا در جای دیگری اقامت داشتیم تا این که بنا به شرایط خاصی که در زندگی ما پیش آمد مجبور شدیم در این مکان (نجف 29) ساکن شویم.

ولی درگیری ما فقط به دلیل دستمزد همسرم شکل گرفت چرا که اوایل شب وقتی آن زن (صاحبکار) روسری های دوخته شده را از همسرم تحویل گرفت، پولی به او نداد! من که با دیدن این وضعیت، به شدت ناراحت بودم، همسرم را سرزنش کردم که چرا دستمزدش را نگرفت! شاید آن زن دیگر پولی ندهد!

متهم این پرونده جنایی ادامه داد: هرچه از شدت خشم و عصبانیت فریاد می زدم! همسرم مرا به آرامش دعوت می کرد وی گفت: او زن خوبی است! پول کسی را نمی خورد! ولی من اصلا نمی فهمیدم چه می کنم! برای ساعتی خواستم از منزل بیرون بروم اما جا و مکانی به ذهنم نمی رسید،تا این که همسرم برای دقایقی به داخل حیاط رفت.

من که هنوز عصبانی بودم دوباره او را به درون منزل کشاندم و به مشاجره های لفظی ادامه دادم. بعد از آن بود که چند ضربه با چوب به پهلویش زدم! همسرم گریه می‌کرد و فریاد می زد!

قصدداشتم او را ساکت کنم، می گفتم صدایت بیرون نرود! همسایگان می شنوند و برای ما که تازه به این مکان آمده ایم، خوبیت ندارد! ولی او همچنان از شدت درد، با صدای بلند گریه می کرد تا این که دیگر نفهمیدم چه می کنم! آن قدر عصبانی بودم که حتی متوجه نمی‌شدم ضربات چماق را چگونه با این شدت بر سر و بدن همسرم می کوبم! زمانی به خود آمدم که او دیگر در این دنیا نبود و خون آلود روی زمین قرار داشت.

حالا هم بسیار پشیمانم! و ...به دنبال اقاریر متهم در صحنه جنایت که تا صبح روز بعد طول کشید، قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستور بازداشت موقت وی را صادر کرد و بدین ترتیب متهم این پرونده مرگبار در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت تا زوایای دیگر این جنایت هولناک نیز مورد بررسی های کارشناسی قرار گیرد.

بنابراین گزارش، صبح روز گذشته و پس از تکمیل تحقیقات، این مرد 35 ساله در حالی که حلقه های قانون دستانش را می فشرد توسط کارآگاهان اداره جنایی به محل جنایت هدایت شد تا چگونگی وقوع قتل همسرش را مقابل دوربین قوه قضاییه تشریح کند. «ابراهیم» پا به درون خانه ای گذاشت که همسرش چند روز قبل در کنار او و فرزندانش زندگی می کرد، پاهایش سست شد و با چشمانی اشکبار به در و دیوار آن خانه می نگریست!

در همین حال دو دختر 6 و 9 ساله او که هنوز باور نداشتند چگونه پدرشان با بی رحمی و تنها به خاطر یک عصبانیت آنی، مادرشان را به سینه گورستان فرستاده است، گریه کنان، او را در آغوش گرفتند و بوسیدند! دخترکان که دیگر اشک‌های گرم چهره معصومشان را پوشانده بود، در میان هق هق گریه، می گفتند «بابا! کی می آیی!» و مرد جز اشک ریختن پاسخی نداشت! او می گفت: همسرتان را دوست داشته باشید حالا من چگونه به فرزندانم بگویم که قاتل مادرشان هستم!

دقایقی بعد «ابراهیم» با تفهیم مواد قانونی از سوی قاضی «میرزایی» که مواظب اظهارات خود باشد و حقیقت ماجرا را بیان کند، با تشریح اعترافات گذشته اش افزود: آن شب تقریبا سه بار با همسرم درگیر شدم در اتاق نیمه باز بود و احتمال می‌دادم دخترانم شاهد این صحنه تلخ هستند ولی آن قدر عصبانی بودم که نمی فهمیدم چه می کنم! اگر آن شب برای ساعتی به تفریحگاه یا بیرون از منزل می‌رفتم و خشم خودم را کنترل می کردم دیگر همسرم را از دست نمی دادم! او زنی بسیار سازگار و زحمتکش بود! به طوری که هیچ وقت اختلاف اساسی در زندگی ما رخ نداد! حالا هم بسیار پشیمانم ولی کاری از دستم ساخته نیست فقط کاش می توانستم برای لحظه ای خشم خودم را کنترل کنم!

شایان ذکر است در آغاز بازسازی صحنه قتل که سرهنگ مهدی سلطانیان (رئیس دایره قتل عمد پلیس آگاهی خراسان رضوی) نیز حضور داشت، کارآگاه بهرامزاده جزئیاتی از محتویات پرونده و اقاریر متهم در پلیس آگاهی را تشریح کرد و در پایان نیز متهم به قتل 35 ساله ای که به خاطر «هیچ» همسر 31 ساله اش را با ضربات چماق کشته بود، با صدور قرار بازداشت موقت، از سوی قاضی «کاظم میرزایی» روانه زندان شد تا این پرونده جنایی نیز دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:49 - 1397/07/16
مرتیکه احمق دیوانه دراین زمانه عجیب خداوند گوهری بتوعطاکرده بوده وتونادان حالا پشیمانی ؟ بی حیا پشیمان هم نباش منتظر خبراعدامت می مانم بچه ها پدری حیوان صفت نمی خواهند
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/07/16
مردان خوب پارسی همه جا مشغولند
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1397/07/16
خاک بر سرت حقت فقط اعدام است چون ارزش زنده موندن را نداری شاید فردا خشمگین بشی بچه هاتو هم بکشی
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1397/07/16
هر اتفاقی تو مشهده چقدر جنایت کار تو مشهد هست
پاسخ ها
iman7253
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اسم مشهدو خراب نکن این اتفاق ربطی ب مشهد نداره این مرد یک حیوان بوده و ازین حیوان ها متاسفانه در کل کشور ما زیاد شده
و شما در این شرایط از اب گل الود ماهی نگیر و دهنتو گل بگیر
انشاالله ک ب سزای اعمالش میرسه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
چه بکش،بکشی راه افتاده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
چه بکش،بکشی راه افتاده.
Iran, Islamic Republic of
10:24 - 1397/07/16
خااااااااک بر سرت ...
Germany
10:40 - 1397/07/16
بعضی ها خدا زن نجیب و فداکار بهشون میده اینطوریمیکشنش بعضی ا هم با زن فاسد و خیانتکارشون کنار میان..
هه.....
عجب زمانه ای شده
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1397/07/16
اين درنده بيشرف لجن كثافت قاتل خدانشناس فلان فلان شده را اعدام كنيد اعدام اعدام
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1397/07/16
عجب.......... کاش یکم به فکر شادی و نشاط بیشتر تو جامعه بودیم........ حتما تاثیر گذار بر روی اعصاب و روان مردم جامعه .......... الان یک نفر پشیمان .... و 2 کودکی که آیندشون معلوم نیست چطور خواهد شد.......
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/07/16
تحویل بگیرید اقایون به اصطلاح مسول.....اینها همش زایده فقر مردمه.....
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1397/07/16
کثافت عوضی ببین با زن زحمتکش چیکار کرده لعنتی، ایشالا زجر کش بشی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
خاک برسرش زن به این خوبی تو باید زن خیانتکار گرفتارت میشد حالت سر جا می اورد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
چطور تونستی این کارو بکنی واقعا خیلی پست فطرتی و بی شرف
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1397/07/16
خاک توسرت اخه ادم این جورزنها رو الکی میزنه میکشه خدا روشکرت میکردی که همچین زنی نصیب کرده اعدام که هیچی باید خونواده دختره زنده به گورت کنن کثافت بی وجدان
Iran, Islamic Republic of
12:42 - 1397/07/16
اگه دلیل انگیزش واقعی باشه ببینید چقد مشکلات اقتصادی به مرد خونه فشار آورده که بخاطر دلیلی واهی همسرشو کشته هر جوری آدم فکر میکنه این نمیتونه انگیزه ای برای قتل ی انسان باشه
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1397/07/16
قابل توجه قاضی دادگاه اگر حکم اعدام به پدر این دو دختر بچه بدهید مادر که ندارن پدرشان را هم حکم اعدام طبق قانون بهش تعلق خواهد گرفت .پس خداوند رحمان معصومیت این دوختر بچها را ندیده فرض میکند .عدالت چیمیشه حق زندگی چی میشه برای این دو کودک خواهشن هرگی بلده یگمی برای تسلای دلماتوضیح بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
بسه بابااین پدربخاطرپول مادراین بچه هاراکشت توقع داری باخودشون چکارکنه ؟فکرکن بعدنظربده
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1397/07/16
وای خداماداریم کحازندگی میکنیم وقتی میگن هر۴نفر۱نفرروانین ایرانیاراست میگن همش تزبیکاری وفقر ومشهدنگوکابلستان خاک توسربی غیرت وبی عرضتون اخراجشون نمیکنیداین باعث بدبختی ایران وایرانین
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/07/16
ای کاش مردش بودی و اون چماق رو بر سر مسببین فقر این ملت بینوا می کوبیدی نه بر فرق همسرت ،مادر فرزندانت ،شریک و عشق زندگیت .حالا هم باید تاوان خشمت را با اعدام خود،یتیم شدن دخترانت وشرمساری بستگانت و بدهی ،
Iran, Islamic Republic of
14:14 - 1397/07/16
بیشترین جنایت ها توی مشهد هستش ولی واقعا چرا ؟
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1397/07/16
خاک بر سرهم چین مردی گوساله خدا همچین فرشته ای نصیبت کرده بود قدرش روندانستی خودت قبولش داشتی همچین گوهری تو این زمونه کمیابه من که مجرد هستم ولی الان به فضل خدا خودت طناب دار رو بنداز دورگردنت شاید در جهنم کمتر عذاب بکشی به خاطر عقب ماندن دستمزد همسرت روکشتی اونم دستمزد خودت هم نبود اگه بود چند نفررومیکشتی خاک برسرت باید خجالت میکشیدی که زنت کارکنه تو کوفت کنی خدا ازت نگذره بی وجدان
Iran, Islamic Republic of
16:25 - 1397/07/16
ای خدا
باورم نمیشه
ملت زده به سرشون...
پاسخ ها
بینام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۶
اونهایی که شوهرانشان بد اخلاق وخسیس ویه دنده وبددهن وهر کوفت وزهرماری هستند ودست بزن دارند زنها یشان برای تلافی دلشان خیانت کنند واز انها انتقام بگیرند
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1397/07/17
درهنگام خشم ، نه تصمیم ، نه تنبیه ، نه دستور. (مولا علی ع )
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1397/07/17
مردای ایرانی اکثرشون تحفه ان ...
خراسانی ها که دیگه نوبرن!
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/07/17
آستان قدس که درموقع ا نتخابات به فکر دادن هدیه به خودیهاش میافتد برنامه ای برای کمک به زنان کارگر دارد ؟ر
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/07/17
رز کجایی ؟ نظر ندادی که . این فایده نداره !!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج