دل پیه رو: ایگواین می‌خواهد از یووه انتقام بگیرد
۷۸۲۱۰۳
۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰
۷۶۹۹ 
الساندرو دل پیه رو، اسطوره باشگاه یوونتوس معتقد است که گونسالو ایگواین به دنبال انتقام گیری از این باشگاه خواهد بود.

ورزش سه: الساندرو دل پیه رو، اسطوره باشگاه یوونتوس معتقد است که گونسالو ایگواین به دنبال انتقام گیری از این باشگاه خواهد بود.

 ایگواین پس از انجام 105 بازی برای یوونتوس و به ثمر رساندن 55 گل برای این تیم، در تابستان از این تیم جدا شد و به میلان پیوست تا فضا برای حضور رونالدو در تورین فراهم شود. ستاره پرتغالی در پستی که ایگواین در آن توپ می‌زد ، بازی می‌کند و نمایش های خوبی هم داشته است. در آن سو، ایگواین نیز در 7 بازی برای میلان، 6 گل به ثمر رسانده است. حال دل پیه رو تاکید کرد که ایگواین به دنبال انتقام گیری از یووه خواهد بود.

دل پیه رو: ایگواین می‌خواهد از یووه انتقام بگیرد

او گفت:" میلان واقعا به بازیکنی مثل ایگواین نیاز داشت، هم از لحاظ گلزنی و هم رهبری. هر گاه که گل می‌زند، کل تیم می‌دوند تا او را به آغوش بکشند و این ثابت می‌کند او چقدر در میلان خوشحال است و جا افتاده است. پیش از پیوستنش به یوونتوس، تمجیدات زیادی از او می‌شد، پس از حضور در یووه پیشرفت چشم گیری داشت و حالا یاد گرفته چطور برای تیم بازی کند.

با این حال، او از یوونتوس عصبانی است. می‌خواهد انتقام بیرون انداختنش از یووه را بگیرد. فصل خوبی با یووه داشت و فروخته شد و همین موضوع، علت خشم ایگواین است."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج