شورای شهر: آب تهران آلوده نیست
۷۸۲۷۷۰
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
۲۱۵۳ 
در حالی که مدیر شرکت آبفا معتقد است چاه های جنوب تهران نیترات بالایی دارند اما رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران معتقد است آب تهران از سالم ترین آب هاست.

خبرگزاری فارس: زهرا صدراعظم نوری در پی اظهارات مدیرعامل شرکت آبفای تهران مبنی بر اینکه چاه‌های جنوب تهران نیترات بالایی دارند، گفت: باید این موضوع را از خود این فرد پرسید اما بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط شورای شهر آب تهران یکی از سالم‌ترین آب‌هاست.

رئیس کمیسیون سلامت شورا، گفت: کنترل و نظارت‌های لازم بر آب منطقه‌ای صورت می‌گیرد تا آب با کیفیت در شبکه جریان داشته باشد. اگر هم بعضاً جایی مشاهده شود که نیترات آب بالاست موردی است و در کل شبکه نیست.

وی با بیان اینکه چاه‌ها باید مورد بررسی بیشتر قرار گیرند، گفت: 30 الی 40 درصد منابع آب از طریق چاه‌ها تأمین می‌شود، امکان اینکه بعضی از آلاینده‌ها و فلزات سنگین در اب وجود داشته باشد، هست. باید بررسی‌های لازم صورت گیرد و مطلق نمی‌توان در این باره اظهارنظر کرد.

نوری ادامه داد: اگر موردی باشد به شورای شهر منعکس کنند و ما حتماً موضوع را بررسی می‌کنیم.

به گفته وی، ارتباط خوبی بین سازمان محیط زیست و شورای شهر وجود دارد و می‌توانیم این موارد را بررسی کنیم.

مدیرعامل شرکت آبفاتهران در اظهارت اخیر خود که در فضای مجازی منتشر شده گفته است مصرف روزانه آب شرب تهران به اندازه دریاچه چیتگراست و چاه‌های جنوب تهران نیترات بالایی دارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:45 - 1397/07/18
وقتی پسماندها در جنوب شهر رها میشود شیره پسماند در خاک نفوذ می کند وابهای زیر زمینی نیترات بطور طبیعی خواهد داشت در سایر نقاط شهر تهران هم کمی دقت شود املاح در آب زیاد است بهترین شاخص کولر ها هستند حتی کتری وسماور هم جرم داخل آن نوید همین مطلب است سنگ کلیه بکی از شایع ترین بیماری بلحاظ همین رسوبات داخل آب است بجای تکذیب و منکر شدن وکتمان موضوع بهتر است در صدد رفع این نقیصه بر آیید
United Arab Emirates
14:39 - 1397/07/18
هیچی سالم نیست نه اب نه هوا نه غذا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج