اطلاعیه آموزش و پرورش درباره مرگ دنیا ویسی
۷۸۳۹۶۳
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
۹۰۶۳ 
وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای را در خصوص جزئیات جان باختن دنیا ویسی دانش‌آموز روستای گرماش استان سنندج منتشر کرد.

خبرگزاری ایلنا: وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای را در خصوص جزئیات جان باختن دنیا ویسی دانش‌آموز روستای گرماش استان سنندج منتشر کرد.

 دلیل تاخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن دانش آموز سنندجی، به شرح ذیل اعلام شده است؛

ضمن ابراز تأسف از درگذشت غمبار دنیا ویسی دانش‌آموز عزیز سنندجی، به اطلاع می‌رساند از نخستین لحظه دریافت این خبر تأثربرانگیز، وزارت آموزش‌وپرورش بدون وقفه در سطح منطقه، استان و ستاد، بر روی این موضوع تمرکز کرده و گزارش بررسی‌ها به‌طور مستمر دریافت و اقدامات لازم نیز انجام می‌شد، امّا به دلیل ورود مقام محترم قضایی به این مسئله تا تکمیل پرونده و نهایی شدن نتایج بررسی‌ها، امکان اطلاع‌رسانی پیرامون اقدامات و جزئیات این اتفاق تلخ میسر نشد.

بدین‌وسیله ضمن قدردانی از پیگیری و حساسیت همه رسانه‌ها و خبرنگاران محترم نسبت به علل بروز این رخداد اسفناک، ضمن تلاش برای جلوگیری از بروز شایعه و خدشه به آبرو و حرمت خانواده شریف دانش‌آموز و آموزگار محترم مدرسه، بدیهی است به‌محض نهایی شدن نتایج بررسی مقام قضایی و تکمیل گزارش‌ها، نتیجه اقدامات و پیگیری‌های این وزارتخانه منتشر خواهد شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
15:12 - 1397/07/21
مگه میخای چی رو کشف کنید .کاش یه زره از خدا ترس داشتید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
چرا چرت وپرت میگی .خب باید علت فوتش معلوم بشه دیگه عقل کل
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1397/07/21
کاربر۱۵:۳۶اگه علت فوتشم مشخص بشه مگه قرارچی بشه وچیکارکنن.؟اینم مثل هزاران نفرازمردم این مملکت که باحادثه فوت شدن دیگه رفت.قرارم نیست کاری بکنن
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/07/21
اگه قسم بخورم دروغ نیست که الان اسم اموزگار رو شنیدم و خودتون بیشتر دامن میزنید روی حادثه ! فقط گفته شد شایعاتی شده که مقام قضایی ورود کرده جهت بررسی . گرا میدید ؟!
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/07/21
بطایی حیاکن وزارت ورهاکن بی لیاقت
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1397/07/21
تا حالا یک کلمه حرف زدی به درد این مملکت بخوره
حداقل ساکت باش
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1397/07/21
خدایا مردم ما را چه شده,چرا دنیا می رنجونن اون دیگه دستش از این دنیا کوتاه شده وداغ معصومیت خودشو بر دل خانواده خودش گذاشت,ادمای هم ابروی بازماندگانش رو هدف قرار دادن حالا بیایم یک ثانیه خودمان را جای پدر مرحومه دنیا بزاریم تا نگاهش به چشم کسی بیفتد مرگ فرزند رو فراموش میکنه وافکار از خدا بی خبرا رو توچشم فرد مقابلش ببینه وزود نگاهشو بدزد که دیگه اون فکر دنبال نشه,خدایا از تو میخواهم این خانواده روصبر عطا کنی که با این مشکل سر بلند بیرون بیان بیچاره پدر ومادرش
Iran, Islamic Republic of
08:38 - 1397/07/22
بایدازکسانیکه درامرمدرسه سازی مشارکت می کنندپرسیدآیافقط مدرسه رابایددرشهرهای بزرگ ساخت؟شماهاکه دراین امرخطیرشرکت می کنید پس چرادرنقاط محروم ایران مثل کردستان و شهرهای محروم دیگر اینکارراانجام نمیدهید؟
پاسخ ها
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۲
دقیقا
France
18:38 - 1397/07/22
امیدوارم عدالت در مورد این حادثه رعایت بشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج