اکرمی: ادعا‌ها درباره روحانی برای رد گم کردن است
۷۸۷۰۵۱
۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
۳۲۲۷ 
عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: روحانی سال ۹۲ رئیس جمهور شد، هر زندگی که سال ۹۲ داشت الان هم دارد. در همان خانه قبلی زندگی و رفت و آمد می‌کند. چه طور امروز می‌گویند «اشرافی شده است» و سال ۹۲ نمی‌گفتند. این‌ها حرف‌های انحرافی برای رد گم‌کردن است.

خبرآنلاین: عضو جامعه روحانیت مبارز تهران گفت: روحانی سال ۹۲ رئیس جمهور شد، هر زندگی که سال ۹۲ داشت الان هم دارد. در همان خانه قبلی زندگی و رفت و آمد می‌کند. چه طور امروز می‌گویند «اشرافی شده است» و سال ۹۲ نمی‌گفتند. این‌ها حرف‌های انحرافی برای رد گم‌کردن است.

حجت الاسلام سیدرضا اکرمی درباره انتقادهای مخالفان به بی توجهی دولت نسبت به مشکلات مردم گفت: رهبر معظم انقلاب به سه قوه اختیارات کامل دادند تا آنها با همکاری هم مشکلات موجود را حل کنند و این نشان می دهد که حل مشکلات کشور مربوط به سه قوه است و باید با همکاری یکدیگر مشکلات را حل کنند. بنابراین انتساب مشکلات موجود کشور به یک قوه کار صحیح و درستی نیست.

وی افزود: همه دستگاه ها اعم از دولت، مجلس، قوه قضائیه، صداوسیما، نمازجمعه و حوزه در شکل گیری وضعیت موجود نقش دارند، البته نقش مردم را نیز نباید نادیده گرفت چون وقتی مسئولان می گویند «تا پایان امسال هیچ مشکلی برای عرضه کالای اساسی نداریم»، چه طور یک مرتبه احتکار در انبارها و خانه های مردم به وجود می آید.

عضو جامعه روحانیت مبارز یادآور شد: مردم با خریدهای دوماهه و سه ماهه یک مرتبه فروشگاه ها را خالی می کنند، این نشان می دهد که مردم هم در ایجاد وضعیت موجود در کشور نقش دارند و به التهابات دامن می زنند. کسی می گفت رفتم پوشک بخرم، مغازه دار نوشته «قیمت پوشک فعلا اینقدر است». پرسیدم «فعلا» چه معنی دارد؟، مغازه دار گفت «الان قیمت این است و معلوم نیست تا شب چه اتفاقی می افتد». اشاعه این رویکرد در جامعه ایجاد التهاب و اضطراب می کند.

وی درباره اشرافی خواندن دولت از سوی مخالفان ادامه داد: آقای روحانی سال 92 رئیس جمهور شد، هر زندگی که سال 92 داشت الان هم دارد. در همان خانه قبلی زندگی و رفت و آمد می کند. چه طور امروز می گویند «اشرافی شده است» و سال 92 نمی گفتند. این ها حرف های انحرافی برای رد گم کردن است.

سیدرضا اکرمی تأکید کرد: یک آقایی می گفت وقتی حادثه دی 96 رخ داد خیلی تعجب کردم و به دوستانم گفتم بروید مطبوعات، صداوسیما و خطبه های ائمه جمعه را از 95 تا 96 رصد کنید. آنها گزارش دادند و دیدم مجلس، صداو سیما و ائمه جمعه در این سالها ناکارآمدی و ناامیدی را به جامعه القاء کردند. وقتی همه در القای ناامیدی دست به دست هم دهند محصولش همین می شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1397/07/29
این که مردم بر عکس گفته های مسیولین عمل میکنن .. حاجی جان به این مربوط میشه که انقد دروغ شنیدن که ساخشون از پشیمانی زده بیرون نمیخوان شاخشون بلند تر هم بشه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
درود بر اکرمی خیلی روشنفکرانه تحلیل کردین
Iran, Islamic Republic of
09:12 - 1397/07/29
وقتی حماقت مردم موجب فریب خوردنشان میشوددیگربه چه اعتمادی به عملکرد بی نتیجه دولت داشته باشندچنانچه آدمهای صالح وسیاستمدارخوبی بودند مردم مرض ندارند که دورکشی کنند
Iran, Islamic Republic of
14:22 - 1397/07/29
حاج آقا می توانم نقش مردم را در التهاب بازار و اوضاع سیاسی داخلی و خارجی کشور بدانم که چیه؟!!ملتی که از سوی مسئولین نظام و دولت خود در هیچ رشته و موضوع اجتماعی و رفاهی و معیشتی حمایت نمی شوند باید به آنان حق داد که قدرت ریسک پذیری اخبار را نداشته باشند ملتی که در جهت دریافت وام پانصد هزار تومانی پانصد هزار سنگ انداز و دست انداز را باید طی کند و در اخبار از وام های فوق نجومی می خواند چطور از آنها انتظار التهاب ندارید ملتی که در استرس قطع یارانه سه دلاری خود هستند و مسئولین همه آمار کشور را بر اساس دلار ارائه می دهند به جز یارانه !!!!چه انتظاری از ملت دارید؟!!!
United States
23:57 - 1397/07/29
اگه حرف نزنی نمیشه؟ ترو خدا ولمون کنید .
دیوانه شدیم از این حرفای چرند سیاسیون بی بته و تهی مغز
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1397/10/23
حرف حق جواب ندارد وجدانن این حرفها همش درست است
Iran, Islamic Republic of
01:57 - 1397/10/23
حرف حق جواب ندارد وجدانن این حرفها همش درست است
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1397/10/23
وقتی جنسی یکم گران میشود همه مردم هجوم میبرن مغاره ها خب معلوم است آن مغاره قیمت چند برابر می کند .به والله اگر اجناسی یه کم گران میشود مردم نخرند آن مغاره دار معلوم است که قیمت میاورد قبمت حقیقی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج