خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟ ‎
۷۸۷۱۳۲
۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
۱۲۴۵۸ 
اگرچه آنچه دیگران را به سمت ما جذب می‌کند، رفتار و شخصیت است، اما نمی‌توان تاثیر ظاهر را، به خصوص در دیدار اول، نادیده گرفت؛ بنابراین برای این که بتوانیم اطرافیان مان را تحت تاثیر قرار دهیم، باید به ظاهرمان نیز رسیدگی کنیم. برخی از آقایان دوست دارند به گونه‌ای لباس بپوشند که خانم‌ها را تحت تاثیر قرار دهند، اما این امر چگونه ممکن است؟

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: اگرچه آنچه دیگران را به سمت ما جذب می کند، رفتار و شخصیت است اما نمی توان تاثیر ظاهر را، به خصوص در دیدار اول، نادیده گرفت. بنابراین برای این که بتوانیم اطرافیان مان را تحت تاثیر قرار دهیم، باید به ظاهرمان نیز رسیدگی کنیم. برخی از آقایان دوست دارند به گونه ای لباس بپوشند که خانم ها را تحت تاثیر قرار دهند اما این امر چگونه ممکن است؟ اگر دوست دارید بدانید که خانم ها چه استایلی را در آقایان می پسندند، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

عینک

شاید فکر کنید که عینک های طبی می توانند جذابیت چهره شما را پنهان کنند، اما اشتباه می کنید. اتفاقا کاملا برعکس است و خانم ها این اکسسوری را روی صورت مردان بسیار جذاب و گیرا می بینند. البته این را هم بگوییم که عینک های طبی در آن واحد هم می توانند شما را جذاب نشان دهند و هم از زیبایی تان بکاهند، در واقع آنچه اهمیت دارد، مدل آن است. بنابراین عینکی را انتخاب کنید که با فرم صورت تان هماهنگی داشته باشد.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


کت

اکثر آقایان اینطور فکر می کنند که کت تنها برای مراسم رسمی و جلسات کاری مناسب است، در حالی که شما می توانید آن را برای موقعیت های غیر رسمی و دوستانه هم به تن کنید و از تاثیری که روی اطرافیان تان می گذارید، لذت ببرید. آقایانی که کت پوشیده اند برای خانم ها جذابیت بیشتری دارند. در واقع کت نمادی از مردانگی، قدرت و اعتماد به نفس است، بنابراین تاثیر آن را در ظاهرتان نادیده نگیرید و کتی که کاملا فیت تن تان است را به تن کنید.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


کشمیر

زمانی که ما به دنبال لباسی مناسب برای خودمان می گردیم، بیش از هر چیز به مدل و رنگ آن لباس توجه می کنیم، در حالی که جنس لباس نیز اهمیت زیادی دارد. کشمیر بافتی ظریف، محکم، سبک و لطیف دارد و پوشاک تهیه شده از آن دارای کیفیت بی ‌نظیری هستند. علاوه بر آن، لباس های ساخته شده از کشمیر به عنوان یک عایق قوی عمل می کنند، از این رو در فصل های سرد سال نه تنها شما را از سرما دور نگه می دارند بلکه به زیبایی بر تن تان نشسته و جذابیت شما را دو چندان می کند.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


رنگ صورتی

تصور عموم این است که رنگ صورتی مخصوص خانم هاست اما تحقیقات نشان داده آقایانی که این رنگ را به تن می کنند، برای خانم ها جذابیت بیشتری دارند. در واقع پوشیدن این رنگ برای آقایان نشانه اعتماد به نفس بالای آنهاست. اگر به مردان ایتالیایی که در مد و فشن حرف اول را می زنند، نگاه کنید خواهید دید که این رنگ در میان آنها محبوبیت زیادی دارد. آنها این رنگ را به همراه رنگ های خنثی دیگر به تن می کنند.

یک تحقیق فرانسوی نیز ثابت کرده، آقایانی که رنگ صورتی به تن می کنند افرادی شادتر و مثبت اندیش ترند. البته باید در انتخاب این رنگ لباس دقت کرد زیرا هر تن صورتی مناسب آقایان نمی باشد. اگر شما هم جسارت پوشیدن این رنگ را به دست آوردید، بهتر است که به سراغ تونالیته های کمرنگ تر صورتی بروید تا تن های جیغ آن.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


کت چرم

یکی از لباس هایی که آقایان باید حتما در کمد لباس هایشان داشته باشند، کت چرم است. این مدل لباس به ظاهر شما سبکی کلاسیک می دهد، اما چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که کت چرم تان را باکیفیت انتخاب کنید، حتی اگر مجبور شوید هزینه زیادی را برای آن بپردازید، باز هم به داشتن اش می ارزد.

مهم نیست که باقی لباس های شما چقدر گران و باکیفیت هستند، همین که کت چرم تان را روی آنها بپوشید، استایل تان را از این رو به آن رو خواهید کرد. خوبی این کت ها آن است که هیچگاه از مد نمی افتند و شما سالیان سال می توانید آن را به تن کنید و از جذابیتی که به ظاهرتان می دهد، لذت ببرید.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


ساعت

شاید تا قبل از 25 سالگی خیلی به مدل ساعت اهمیت نمی دادید و تنها کاربرد آن برایتان مهم بود اما از یک سنی به بعد دوست دارید برای این اکسسوری هزینه کنید. خانم ها نیز معیار خوش استایلی آقایان را در ساعت آنها می بینند، بنابراین باید به این اکسسوری توجه بیشتری نشان دهید. از آنجا که جذابیت شما با توجه به جزییات ظاهرتان بیشتر می شود، باید به دنبال ساعتی منحصر بفرد باشید. این بدان معنی نیست که ساعتی پر زرق و برق را انتخاب کنید، اتفاقا برعکس، تحقیقات نشان داده که خانم ها به ساعت های ساده اما لوکس، علاقه بیشتری نشان می دهند.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


لباس ورزشی

آیا کسی را دیده اید که در لباس های ورزشی جذاب نباشد؟ شاید دلیل اش این است که همه ما افراد ورزشکار و آنهایی که به سلامت خود اهمیت می دهند را دوست داریم اما دلیل اش هر چه باشد، آقایان در لباس های ورزشی بیش از همیشه جذاب می شوند. اما هر مدل لباسی مناسب نیست، در واقع بهترین نوع لباس های ورزشی آنهایی ست که شما در آنها حساس راحتی کنید. بنابراین از پوشیدن لباس های خیلی تنگ یا خیلی کوتاه که لباس های زیرتان را نمایان کند، خودداری کنید. سادگی چیزی ست که نه تنها خانم ها بلکه آقایان نیز باید بدان پایبند باشند.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


شلوار جین

شلوارهای جین هم مانند کت های چرم می توانند چندین سال برای شما دوام آورند. در واقع هر مردی، در هر سن و موقعیتی که هست، باید حتما در کمد لباس هایش یک دست شلوار جین باکیفیت داشته باشد. شاید پیدا کردن شلواری که از هر نظری متناسب شما باشد سخت باشد اما تلاشی که می کنید ارزش آن را دارد. پیشنهاد ما این است که مدل های کلاسیک شلوار جین را انتخاب کنید. از پوشیدن شلوار جین های بگی و گشاد یا تنگ و چسبان، خودداری کنید. رنگ های آبی و مشکی نیز از بهترین رنگ ها برای شما خواهند بود.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


پالتو

هیچ چیز بر تن یک مرد در فصل های سرد سال، جذاب تر از پالتو نیست. خوشبختانه مدل های زیادی از پالتو موجود می باشد که شما می توانید با توجه به فرم اندام و سلیقه تان بهترین را انتخاب کنید. از آنجا که پالتو را باید روی لباس های دیگر بپوشید، به دنبال مدل های ساده و رنگ های خنثی باشید تا به سادگی با هر رنگ و مدل لباسی ست شود.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎


کفش

حتما شما هم می دانید که کفش ها یکی از معیارهای خوش استایلی افراد به شمار می روند. اگر چه امروزه اکثر آقایان کفش های اسپورت را به دلیل راحتی ترجیح می دهند اما نباید جذابیت کفش های کلاسیک را هم نادیده گرفت. کفش های کلاسیک در کنار کت یا پیراهن به ظاهر شما اعتماد به نفس و جذابیت خاصی می دهند. اما برعکس، کفش هایی که کیفیت بالایی ندارند، تمام ظاهر شما را تحت تاثیر منفی خود قرار خواهند داد و به دیگران نیز این حس را منتقل می کنند که شما برای ظاهرتان ارزش زیادی قائل نیستید. بنابراین اهمیت این اکسسوری را در ظاهرتان نادیده نگیرید.

خانم‌ها چه استایلی را در آقایان می‌پسندند؟‎

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:17 - 1397/08/12
بجز عینک ،البته اگه منظور عینک طبی باشه، بقیه ش درست بود
بنظرم عینک طبی جذابیتی نداره...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
موافقم؛
البنه به نظرم لباس ورزشی هم جذابیتی نداره؛ شخصا چندشم میشه پسرا رو با شلوار ورزشی تو خیابون میبینم؛ همه بدنشون مشخصه
Iran, Islamic Republic of
10:21 - 1397/08/12
کت عالیه. من نمی دونم چرا اقایون کت نمی پوشن. اما عینک رو کلا برای زن یا مرد دوست ندارم.
مطلب خوبی بود. به خصوص نکات ریزی که در مورد تن صورتی یا لباس های ورزشی گفته بودین خیلی خوب بودن.
Germany
12:49 - 1397/08/12
واقعا مطلب جالبی بود. پسرای دخترنمای این روزا بخونن یاد بگیرن
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1397/08/12
تقریبا همش درست بود البته آقایون با عینک آفتابی خیلی جذاب میشن لطفاً همین مطلب رو برای خانم ها هم بزارید
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/08/12
من به عنوان یه دختر واقعا با خیلیاش موافق بودم مثل عینک کفش ساعت کت و...

ولی یه چیزی ک میخوام بگم اینه ک تو رو خدا اگر پسری این کامنت منو میخونه بدونه ک شلوار لی خیلیییی تنگ یا شلوار خیلییی کوتاه
ب شدت نچسبه
پاسخ ها
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
به خصوص شلوار کوتاه با کفش بدون جوراب واقعا چندشه من که هیچوقت نپوشیدم و نمیپوشم همه دوستام تو باشگاه یا همکارام دوستهای پدر ومادرم و همسایه های محل از لباس ها و تیپ من تعریف میکنن
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1397/08/12
یعنی ذلت بار تر از این هم هست که من موقع خریدهام لحاظ کنم جنس مخالف یا هر شخصی چی دوست داره طبق اون لباس تنم رو بخرم
من اینم که هستم، بپسند یا برو
Iran, Islamic Republic of
18:06 - 1397/08/12
بنظرم اینجور چیزا بسته به سلایق افراد متفاوته و یک چیز تقریبی
United Arab Emirates
20:40 - 1397/08/12
لطفا همین مطلب و برای خانوم ها هم بزارید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج