آلگری: یونایتد فقط پوگبا نیست
۷۸۷۹۲۱
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۹
۳۲۸۷ 
مکس آلگری، سرمربی یوونتوس معتقد است که منچستریونایتد بازیکنان خوبی در اختیار دارد و این تیم منتهی به پوگبا نیست.

ورزش سه: مکس آلگری، سرمربی یوونتوس معتقد است که منچستریونایتد بازیکنان خوبی در اختیار دارد و این تیم منتهی به پوگبا نیست.

 ستاره فرانسوی برای اولین بار پس از جدایی از یووه، مقابل این تیم قرار خواهد گرفت و بازی حساسی پیش رو خواهد داشت. او به عنوان یکی از بهترین های یووه از این تیم جدا شد ولی در یونایتد هیچگاه نتوانست چنین جایگاهی برای خود دست و پا کند. با این حال آلگری معتقد است که یونایتد تنها پوگبا نیست و بازیکنان خوبی در این تیم توپ می‌زند.

آلگری: یونایتد فقط پوگبا نیست

او گفت:" بازی مهمی پیش روی ماست زیر اگر بتوانیم شروع خوبی داشته باشیم، می‌توانیم پیروز شویم. آنها تیمی قوی هستند، به خصوص از لحاظ فیزیکی و ما باید تاکتیکی بازی کنیم. منچستریونایتد همواره ترکیب قدرتمندی دارد.  بازی بین بازیکنان بسیار خوبی برگزار می‌شود: آنها مارسیال، پوگبا، راشفورد را دارند و ما هم دیبالا، برناردسکی، کانسلو و بنتانکور.

این ها همگی بازیکنان جوانی هستند که آینده فوتبال را تشکیل می‌دهند. امتحان بزرگی برای ماست و همینطور برای این بازیکنان. بازی کردن در این ورزشگاه امتحان فوق العاده ای است. آنها همچنین مربی خیلی با تجربه ای دارند و باید مقابلشان خوب کار کنیم."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج