روحانی: جامعه نگران فردا نباشد
۷۸۸۲۱۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
۹۳۰۵ 
روحانی روز سه شنبه در جلسه ای با حضور جمعی از محققان علوم اجتماعی و اساتید جامعه شناسی دانشگاه‌های کشور گفت: ما کشور نیرومندی هستیم و نباید اجازه داد برخی‌ها آینده را برای مردم سیاه ترسیم کرده و آنان را نگران سازند. جامعه ما نباید نگران فردا باشد ؛ جامعه ای که بیش از امروز، نگران فردا باشد باعث می‌شود همین نگرانی از فردا، امروز آن را نیز برهم بزند.

خبرگزاری ایسنا: رئیس‌جمهور، رسالت و نقش دانشگاه‌ها، اساتید و دانشجویان را در روند زدودن سریعتر مشکلات جامعه، محوری و بسیار مهم برشمرد و گفت: گاهی واقعیت‌ها با تفسیر و احساس مردم متفاوت است و اساتید دانشگاه‌ها به عنوان مرجع اجتماعی، در ارائه تفسیر واقعی به جامعه، مسوولند و باید در این فرایند، مشارکت فعالتر داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز سه شنبه در جلسه ای با حضور جمعی از محققان علوم اجتماعی و اساتید جامعه شناسی دانشگاه‌های کشور، با بیان اینکه باید نشاط را در جامعه امروز ایران بیش از پیش تقویت کنیم، گفت: گاهی با تفسیرهایی از واقعیت‌های جامعه مواجه ایم که گاهی این تفاسیر با واقعیت‌ها منطبق نبوده و حتی فاصله زیادی دارد.

رئیس جمهور با بیان اینکه "تفسیری که گاهی در جامعه از وضع و مشکلات امروز و فردا وجود دارد، بالاتر از واقعیت‌ها است"، اظهارداشت: ما باید تلاش کنیم تا از این فاصله کاسته شود و البته این بدان معنا نیست که ما برای گسترش امید، خلاف واقع گفته و یا صرفاً شعار بدهیم بلکه باید واقعیت‌ها و مشکل را در همان حدی که هست و نه بیشتر، بیان کنیم.

روحانی، بیان راه حل‌ها همزمان با طرح مشکلات را ضروری خواند و تصریح کرد: امروز باید سرمایه اجتماعی را با تقویت اعتماد عمومی بیش از پیش افزایش دهیم چرا که کاهش سرمایه اجتماعی می‌تواند بزرگترین معضل جامعه باشد که البته آن هم، از کاهش اعتماد نشات می‌گیرد.

رئیس جمهور اظهارداشت: دانشگاه باید مستقل عمل کرده و به هر نتیجه ای که در تحقیقات و پژوهش‌های علمی رسید، اعلام کند اما اساتید دانشگاه نباید خود را از دولت جدا بدانند و همه ما بار مسوولیت سنگینی را برعهده گرفته ایم.

روحانی با تاکید بر اینکه " همانطور که علم دستوری نمی‌شود انتقاد هم نمی‌تواند دستوری باشد"، گفت: ما استقلال دانشگاه و بررسی‌های علمی و پژوهشی را می‌پذیریم اما اینکه شما کناری بایستید و بدون ارائه راهکارهای عملی، صرفا انتقاد کنید و بگویید دولت این کار را بکند یا انجام ندهد، قابل پذیرش نیست. همه بار مسوولیت سنگینی را مشترکاً بردوش داریم و باید برای انجام بهینه این مسوولیت سنگین، نهایت تلاش خود را بکار بگیریم.

رئیس جمهور با بیان اینکه باید موفقیت‌ها و دستاوردها را تبلیغ و ناکامی‌ها را هم به همان اندازه واقعی آنها بیان کنیم، افزود: دولت معصوم نیست و ممکن است در برخی موارد نیز در کنار موفقیت‌ها و دستاوردهای گسترده ای که داشته، خطاهایی هم داشته باشد که ضروری است آن خطاها را با راه حل بیان کنید. به عبارتی همه باید به دنبال راه حل برویم و وارد میدان شده و مسایل را تبیین کنیم.

روحانی تصریح کرد: ما کشور نیرومندی هستیم و نباید اجازه داد برخی‌ها آینده را برای مردم سیاه ترسیم کرده و آنان را نگران سازند. جامعه ما نباید نگران فردا باشد ؛ جامعه ای که بیش از امروز، نگران فردا باشد باعث می‌شود همین نگرانی از فردا، امروز آن را نیز برهم بزند.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما باید معطوف به تقویت انسجام و سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی شود، اظهارداشت: حکومت ما بر مبنای مردم‌سالاری است اما الزامات آن گاهی اوقات رعایت نمی‌شود به گونه ای که در مواردی شاهدیم بعد از انتخابات، تازه دوره انتقام گیری رقبا شروع شده و حتی به قیمت لطمه زدن به مردم و کشور، مشکلاتی را برای دولت و جامعه ایجاد می‌کند.

روحانی دستاوردها و اقدامات دولت در بخش‌های مختلف از جمله زنان، جوانان، اقلیت‌های قومی، آزادی‌ها، عمران روستاها، کاهش تورم، توسعه خطوط ریلی و جاده ای و بهره گیری از منابع مشترک انرژی با همسایگان را کم‌سابقه ذکر کرد اما تأکید نمود که این به معنای نبود مشکلات در کشور نیست.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط پیچیده منطقه ای و جهانی گفت: محیط پیرامونی ایران با شرایط ویژه ای مواجه است و عکس العمل و اقدامات ما در عمده حوزه‌های منطقه ای درست، بجا و حساب شده بوده است.

روحانی تصریح کرد: حکومتی که در آمریکا به قدرت رسیده در دشمنی با ایران و ایرانی، کم سابقه است اما به رغم همه تلاش‌هایش، در رسیدن به اهداف ناکام خواهد ماند همانطور که تاکنون موفق نبوده است.

رئیس جمهور با برشمردن برخی از موفقیت‌های حقوقی ایران در مجامع بین المللی علیه زیاده خواهی‌های واشنگتن گفت: آمریکا در زمینه برجام شکست خورده تاریخ است و شکست ترامپ در جلسه شورای امنیت و در جریان مجمع عمومی سالانه سازمان ملل متحد، نشان داد که سیاست خارجی ما از تدبیر، انسجام و برنامه ریزی دقیق برخوردار است.

روحانی تاکید کرد: با اتحاد و تقویت انسجام ملی از مشکلاتی که آمریکایی‌ها در این چند ماهه ایجاد کرده اند، بسیار سریع و به خوبی عبور خواهیم کرد و آنان نمی‌توانند به روندی که پی گرفته اند، ادامه دهند.

در ابتدای این جلسه نیز که بیش از 3 ساعت به طول انجامید، جمعی از اساتید و محققان علوم اجتماعی در فضایی صمیمی با رئیس جمهور، به طرح دیدگاهها و نظرات خود برای برون رفت از مشکلات کشور پرداختند.

ضرورت تفاهم بر سر چگونگی تقویت همبستگی اجتماعی جامعه ایران به عنوان یک مساله محوری، ضرورت استفاده بیشتر از ظرفیت‌های علمی جامعه در عرصه اجرایی، تاکید بر تمرکز بر روی جوانان تحصیلکرده و بهره گیری بهتر ازاین فرصت جمعیتی کشور، پیگیری توسعه عدالتگرا، توجه بیشتر به موضوع دعوت به نظام کارشناسی، اعتماد به جامعه علمی به عنوان میانجی حاکمیت با مردم، توجه ویژه به جایگاه زنان، تاکید بر اهمیت این جلسات تخصصی به عنوان نماد شنیدن سخن جامعه و ضرورت ارتباط قوی تر دولت با مجموعه نخبگان کشور، از جمله مباحث و موضوعاتی بودند که استادان و صاحبنظران اجتماعی شرکت کننده در این نشست پیرامون آنها، دیدگاه‌های خود را با رئیس جمهور در میان گذاشتند.

تقویت جامعه مدنی و گسترش حوزه عمومی، نهادینه شدن حوزه عمومی سیاستگذاری، ضرورت تقویت راهکارهای اعتماد بیشتر مردم به دولت، ارتباط بیشتر دولت با رسانه‌ها و ضرورت سنجش مداوم وضعیت آسیب‌های اجتماعی و حراست دولت از جامعه در برابر آن آسیب‌ها، از دیگر موضوعاتی مطروحه در این جلسه بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 136
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:51 - 1397/08/01
اینهم دروغی دیگر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
دروغ نمیگه آینده ای در کار نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
کدوم اینده اینده بی ابی بیکاری بدبختی
GOGOGOGO
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
خخخخخ روحانی ما کاری با فردا نداریم چون در امورات امروز گیر کرده ایم معلوم نیست فردایی وجود داشته باشد.
GOGOGOGO
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
راستی مجلسی ها کجا هستن یا خواب هستن و نمی بینند یا میبینند و خود را به آن راه زدن پس نتیجه میگیریم مجلس بی مجلس.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
اگر مخالفین بگذارند ما امیدواریم
ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
مگه اصلا آینده ای هم هست که من نگرانش باشم
من الان نگران حالم هستم که شکم گشنه نخوابم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
شش سال فقط حرف زدی امسال هم با این تدبیر بیتدبیریت پوست مردم را کندی با این گرانیها,...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
لعنت خدا بر دروغگو و ریا کار
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روحانی اصلا دروغگو نیست طفلک فقط حرف راست زدن بلد نیست
بدون نام
France
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
بهتره بود تو نقش پینوکیو را بازی میکردی تا رئیس جمهور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
حسن، جان مادرت یه امشب رو حرف نزن ، بذار یه کم خوشحال باشیم به خاطر پرسپولیس
عماد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
درست ترین حرف جناب روحانی رییس جمهور محترم هستش.....فردایی در کار نیست پس ما نباید نگرانش باشیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
چون فردایی برای ملت در کار نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
این که هر گندی دلش میخواد میزنه چه جامعه نگران باشد چه نباشد کاش لااقل این دو سال باقی مانده دهنشو میبست لااقل نمک رو زخم ملت نمیپاشید
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1397/08/01
هرچی اینا گفتن برعکسش درسته یعنی باید نگران باشیم
پاسخ ها
عباس
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
اره نگران شدم عجیب
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1397/08/01
امروز فردایست که نگرانش بودیم. فردا قرار است چه شود خدا می داند.
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1397/08/01
اوه اوه حجت الاسلام والمسلمین مث اینکه هنوز معنی این جمله درک نشده براتون
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
خب ایشون هیچ نگرانی ندارن نمیاد بیرون بفهمه جنس هزار تومنی شده پنهزار تومن
Iran, Islamic Republic of
17:00 - 1397/08/01
حسن با این حرفت نگران فردا شدم !!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
والا به خدا ما هم نگران شدیم
Iran, Islamic Republic of
17:01 - 1397/08/01
فردا که هیچ نگران پس فردا سالها بعدمون هم هستیم
Iran, Islamic Republic of
17:03 - 1397/08/01
مردم ایران کلا نگران هستند شما ها اینطور کردین
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1397/08/01
یه حرکتی بزن یا کلید یا قفل یا در یا خونه رو عوض کن
France
17:10 - 1397/08/01
مردم فریبی تا کی؟
پاسخ ها
م.ن
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
فکر کنم کلید رو پیدا کرده خیلی محکم وقاطع است
United States
17:11 - 1397/08/01
ای خدا
...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
خدا خودش کمک کند چندی است که خیلی تحت فشارهای اقتصادی هستیم.یا خود خدا یک سکته ای به این ترامپ ناجوانمرد برسان
بینام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روحانی!!!!!مانه تنها نگرانیم بله مضطربیم از اینده چون با این روند هیچ امیدی به اینده نداریم الکی مردم رو دلخوش وامیدوار نکن که از اون روزی که اومدی به مسند ریاست به جز دروغ هیچی ندیدیم!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
دروغگو به توان ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
ی نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۱
حسن جانکه میدانی چیه مردم میخوان کهبیان تو خیابان ازسر ذوق برقصد ولی نمیشه اخر مرد حسابی بافقر تورم بی ارزشی پولملی مون بابیکاری حوانان با فضا جامعه ای که داریم بااون سیاست دورغگوی با بی عدالتی که بپا کردید با اختالسها دیگه چی بگم باشه از فردا بشکن بشکن میکنیم برو خجا لت بکش ازمردم ازفقرا
United Arab Emirates
17:13 - 1397/08/01
کاملا درست گفته ، چون فردایی وجود نداره که نگرانش باشیم ، تو این اوضاع احوال اول باید ببینیم اصلا به فردا میرسیم و تا فردا زنده هستیم بعدش فکر فردا کنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۲
آقای روحای و مسئولان گرامی
قرار بود ایران در سال 1404 کجا باشد؟ الان کجاست؟ با چه تفکری خیال ایران 1440 طرح و نقشه پیشرفت ایرانی اسلامی میدهید؟
واقعاً تا کی میخواهید نسل اندر نسل مردم این سرزمین را در فقر و بدبختی گرفتار بسازید؟ چرا وعده های بی پایه میدهید؟ چرا حقایق را با مردم در میان نمیگذارید؟
یقیناً ایران 1440 با وجود شما مسئولان به مراتب فاجعه بارتر از یمن و افغانستان و کشورهای فقیر آفریقایی و آمریکای لاتین خواهد شد.
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1397/08/01
اقای بیخیال چطور نگران نباشند..زیر ده میلیون زیر خط فقرند..
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1397/08/01
اصلا مهم نیست از مدگ قاشقچی چه خبر
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1397/08/01
فعلا که دغدغه سران کشور ما و رسانه میلی فقط مرگ قاشقچی است..مردم ک مهم نیستند
Netherlands
17:19 - 1397/08/01
البته ایشان نباید باشد با این سالها که با خانواده محترم چه این ور اب و چه انور اب خوش گذراندند و سر ملت را بانطقهای انچنانی که هر بار پس از حرف زدنشان اوضاع بدتر میشد و البته لبخند منحوس شیره مالید
Iran, Islamic Republic of
17:19 - 1397/08/01
ماتوامروزمون موندیم نگران فردانباشیم
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1397/08/01
بدبخت شدیم رفت خدا به فریاد مردم کشورمون برسه
هر موقع مسولین کشور چیزی گفتن مردم باید بر عکسش رو حساب کنند
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1397/08/01
اینقد نگران امروزیم که کلا بیخیال فردا شدیم ما بیچاره شدیم امیدی به فردا نداریم که نگرانش باشیم
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/08/01
ما نگران نیستیم ...
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1397/08/01
آقای رئیس جمهور
نگران فردانیستیم! ولی: آشفته بیقراروداغونیم، شرمندگی پیش خانواده الحمدلله حل شده !
گشنه خوابیدنمون هم مهم نیست ولی همه مردم آبروداریم برای پرداخت اجاره، بدهی های معوقه سوپرسرکوچمون،قبوض برق وآب وگاز، اقساط وبانک وجریمه هایش ، آقای رئیس جمهورشماهم مثل مردم آشفته وبیقرارهستید؟!!!!
United Kingdom
17:46 - 1397/08/01
اوه اوه....وقتی اینا میگن‌نکران نباشید ینی موج جدید بدبختی تو راه
United Kingdom
17:46 - 1397/08/01
اوه اوه....وقتی اینا میگن‌نکران نباشید ینی موج جدید بدبختی تو راه
United Kingdom
17:46 - 1397/08/01
اوه اوه..وقتی اینا میگن نگران نباشید ینی موج جدید بدبختی و گرانی در پیش
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1397/08/01
حسن با همین جملات مخ 80میلیون رو زد افرین حسن افرین حسن
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/08/01
امروز چیزی نداریم که فردا غصته اش بخوریم خیر سرا توهم حالا رئیس جمهوری هیچ نمی تونی بکنی مردم کشورت را از فلاکتی که به وجود اوردی بیرون بیاری وعده سر خرمن میدی
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1397/08/01
چشم بدبختمون کردی با این حرفات خدا ازت نگذره
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1397/08/01
حسن تو مسلمون نیستی
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1397/08/01
یا ابوالفضل روحانی که گفت نگران فردا نباش یعنی خدا خودش به دادمون برسه
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1397/08/01
جناب آقای دکتر!جناب حقوقدان!مطمئن باش نگران نیستیم ماشماهم نگران نباش..البته اگه خدای ناکرده بودی!!نگرانی مامگه کاری درست میکنه؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1397/08/01
در تعجبم با این وضعیت مملکت خیلی ها هنوز دم از حسن روحانی میزنند
تا کی حماقت!!!
Iran, Islamic Republic of
18:10 - 1397/08/01
خب راست میگه بنده خدا،نگرانی پس فردا از نگرانی فردا بیشتره پس نگران پس فردا باشیم
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1397/08/01
وقتی حسن چیزی میگه عمل میکنه جان عمه ام
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1397/08/01
اخه مرد مومن مگه اینده ایی هم مونده؟؟اوضاع اقتصادی مردم رو ببین بعد حرف از اینده و نگرانی بزن..اب که از سر بگذرد یه یک وجب چه صد وجب.من که نگران نیستم چون اینده ایی نمیبینم
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1397/08/01
مرغ رب گوجه سیب زمینی پیاز تن ماهی گوشت قرمز دارو برنج
لطفا لطفا تقاضای من و مثل من که زندگی ساده وعیالواری داریم ارزان وقابل خرید با درآمد کم ما باشد آقای روحانی این حداقل زندگی را برای ما مردم بزرگوار ومهربان و شجاع ایران فراوانی کنید اگر لازم شد وارد کنید حداقل زندگی حق ماست لطفا
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1397/08/01
چشم دیگه نگران نیستیم
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1397/08/01
مگه اینده ایم مونده برامون به اندازکل دنیافقط خودکشی داریم بااین بیکاری وفقرنجومی شمابرین بودجه ومنابع شغل کشوربرای افاغنه هزینه کنیدهم وطن وطن کیلوچندبزاتعدادشون ازماشینم زیادتربشن کسی نیست بگه خرت به چندمن ومااصلا بیکاروفقروبی ابی کشورخشک وکم بودجگی نداریم لعنت به خاینین وطن وهم وطنان
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/08/01
چون خیلی راست گویی مردم هم بهت اطمینان دارند بی کفایت
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1397/08/01
این حرفای عوام فریبی درد ملت رو دوا نمیکند، شورشو درآورده دیگه- به عمل کار برآید . . .
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1397/08/01
بسته دیگه مردم خسته شدن
France
18:41 - 1397/08/01
دورغکو بزرگدیگه تو ی جامعه هیچی نمانده که نگران باشد
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1397/08/01
اخ اخ بدبختر شدیم
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1397/08/01
فردایی در کار نیست
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1397/08/01
درخت راامروزمیکارندوهرچه پای ان درخت ریخته شودنتیجه اش رافردامیبینیم...فرداهمین امروزاست...ا
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1397/08/01
اقای روحانی کو فردا
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1397/08/01
آخخخخ وقتی این میگه نگران نباشید من ده برابر بیشتر نگران میشم
Iran, Islamic Republic of
19:03 - 1397/08/01
حسن کلید ساز دوست دارم
Greece
19:03 - 1397/08/01
حسن حواسش پرت شده
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1397/08/01
یا ابوالفضل . خدا رحم کنه.
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1397/08/01
جامعه نگران فردا نباشد؟!!! آخه آدم حسابی جامعه در حال احتضار که فکر آینده نمیشه.
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1397/08/01
کاملأ درست می گوید ، چون گرانی ورتورم زودگذر است .
Iran, Islamic Republic of
19:26 - 1397/08/01
نگران هستیم شدیدا، نگران آینده فرزندانمان خودمان و از همه مهمتر ایرانمان
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1397/08/01
نگران فردا نباشیم .هههه فردایی هم برامون گذاشتی مگه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1397/08/01
اقای روحانی دیگه جامعه گذاشتی بماند باز دروغ میفر مایید بس کن
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/08/01
هروقت گفتی نگران فردا نباشیم اوضاع بیشتر بهم ریخت....
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1397/08/01
ای وای من بازم وعده داد. ای خدا مگه ما چه گناهی کردیم؟
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1397/08/01
امروز همان فردایی است که قول داده بودی
خراب کردی روحانی خراب
دیگه هیچ امیدی به شما نیست
مگر خدا ایران را نجات دهد
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1397/08/01
یا خدا این یعنی مردم نگران باشید که وضع بسیار بدتر میشه
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1397/08/01
اقای روحانی کم به ملت توهین کنید .تو عمل ثابت کنید این حرفهارو .خسته نشدید این همه دروغ گفتید
United Arab Emirates
20:24 - 1397/08/01
من یک جوان مجردم وبیکارم ...بااین شرایط کشور که اقایون ایجادکردن. نمیشه نه ازدواج کرد.نمیشه زندگی کرد...روحیه ها خراب..همه ماداریم روانی می شویم...به امید نابودی ظالمین و
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1397/08/01
لطفا بیانیه صادر نکن روحانی ...
United Kingdom
20:29 - 1397/08/01
یا قمر بنی هاشم خدایا خودت کمکم کن
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1397/08/01
کدام فردا حسن جان دل خوشی داری.یا بهتر بگم خیلی دل گنده ای .
دیگه فردای نمونده.
از جمال قاچاق چی چه خبر.
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1397/08/01
اگر موقعیت فرزندان من با فرزندان شما و سایر مسئولین در شرایط یکسانی است پس جای هیچ گونه نگرانی نیست ، در غیر اینصورت ( حرف زدن بلد نیستی ، حرف نزدن هم بلد نیستی ؟ )
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1397/08/01
سانسورچی یادت باشه که خیلی از پیام های من رو منتشر نکردی !!!
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1397/08/01
جناب آاقای روحانی نگرانی مردم نسبت به اینده زمانی برطرف می شود که ببینند دولت به جای پر کردن جیب خودش و نگرانی از کسر بودجه اش به فکر جیب مردم و سفره های مردم است. اقای روحانی سخنرانی درمانی دیگر جواب نمی دهد. اگر نمی توانید کاری انجام دهید لطفا کنار بروید.
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1397/08/01
حسن جان واقعا گند زدی مگه میشه نگران نباشیم.مملکتی درست کردید که یک جای سالم و درست توش پیدا نمیشه
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1397/08/01
اقای روحانی ما نگران امروزمون هستیم که خرجمان به دخلمان نمیخوره
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1397/08/01
اخوی! مردم نگران آینده و آمریکا و تحریم نیستن!!!! مردم نگران دروغ و فریب و وعده های توخالی شما و دولت مسخ شده تون هستن که مردم رو به این روز انداختین!!! دشمن دانا به از دوست نادان....
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1397/08/01
وای دیگه بدبخت شدیم. این روحانی هر موقع میگه نگران نباشید یعنی باید منتظر یه اتفاق نگران کننده باشیم.
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1397/08/01
تو از فردا چه میپرسی ، تو امروزش هنوز موندم
همین دیروزشم حتی ، نمک پاشیده خوابوندم

حالا از مال این دنیا ، یه ۹ داریم گروی ۸
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1397/08/01
با مردم نبود با اطرافیان خودش بود ما که بدبخت شدیم رفت
United Arab Emirates
21:24 - 1397/08/01
آ ینده با مسئولین دروغگو سیاه است
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1397/08/01
من همین الان نگرانم چه رسد به فردا
United Kingdom
21:27 - 1397/08/01
اوه اوه باز گفت نگران نباشید ایشون هر وقت میگن نگران نباشید باید حتما نگران باشی یعنی جونمون کنده شده آقای روحانی اگر بلد نیستین بعنوان رئیس جمهور فعالیت کنین بهتر بزارید برید چون شما ثابت کردین هیچ کاری انجام نمیدین غیر از اینکه فقط جیب خودتون و افراد نزدیکتون پر کنین در ضمن میشه بگین پول‌های برجام چکارش کردین
Iran, Islamic Republic of
21:33 - 1397/08/01
تا شما هستید ما نگران نیستیم اگر شما نباشید ما نگرانیم
Malaysia
21:45 - 1397/08/01
از همین الان که این مطلب را خوندم نگران شدم و تنم لرزید. یاد وعده های پوچ پارسال بهمن ماه دولت افتادم که میگفت ارز زیاد داریم و مردم نگران نباشند.
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1397/08/01
ملت بدبخت و اسیر ایران دیگه به جایی رسیده که نگران فردای خود نیس بلکه نگران یک ساعت آینده خودشه. چون هرساعت یه خبر ناراحت کننده از طرف مسئولین شنیده میشه.
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1397/08/01
فقط نگرانی ملت ایران ؛ حضور شما درسه سال آینده درپست رئیس جمهوری ادامه داشته باشد.
Germany
22:22 - 1397/08/01
نگران امروز باشید فردا ممکن است وجود نداشته باشد
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1397/08/01
ما نگران فردا نیستیم بلکه نگران انیم که فردا شما چه بلایی میاورید
Germany
22:25 - 1397/08/01
هر وقت دلار رو کردین هزار تومن بیایید در مورد آینده صحبت کنین چطور روتون میشه بیایید؟ خداروشکر ایندفعه سرم کلاه نرفت و رای ندادم چون میدونستم چی میشه . همه شماها دوره دوم رو خراب میکنین
Sweden
22:27 - 1397/08/01
بگو سرتونو بکنید زیر برف ... با این مدیریتت ...
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1397/08/01
معلومه که مردم باید شدیدا با نگران فردا و فرداها باشن اخه حسن حرفاش برعکسه
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1397/08/01
حسن فعلا هیچی مهم نیست قاشقجی را دریاب . منوچین هم وارد عربستان وهابی شد
Germany
22:46 - 1397/08/01
راست میگه،نگران یک ساعت بعدتون باشین!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1397/08/01
امید شما سرابی بیش نیست.توکلت علی الله
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1397/08/01
منظور از فردا یعنی کی ?
حسن دقیق بگو
Iran, Islamic Republic of
23:54 - 1397/08/01
راست میگه بنده خدا نگرانی نداره وقتی مطمئنیم چه بلایی سرمون میاد
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/08/02
مردم رابه خاک سیاه نشوندی
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1397/08/02
ای کاش دست میشکست وبت رای نمیدادم ، کدوم اینده اینده از همه و نسلهای بعد هم گرفتین
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1397/08/02
بازم حرف های چرت پرت و بی ارزش
Iran, Islamic Republic of
06:01 - 1397/08/02
شمانگران جامعه نباشبن باده هاملیون حوقوق شما ووکلا وغیره اصلا معنی نگرانی راحس نمیکنیددیگه چیزی ازجامعه نمونده اکثرا مرده های متحرکن علی برکت الی
Iran, Islamic Republic of
06:18 - 1397/08/02
مملکتی رییس جمهوری اش تو باشی چرا نگرانیم حرف های که زدی همه مثل خودت است
United States
07:30 - 1397/08/02
ایشون که باز نطق ش گل کرد ! به مقدسات قسم یه سیلی زلزله ای سونامی افزایش دلار و سکه یا قطعی دائمی یارانه ...چیزی تو راه همین الان پناه بگیریم خخخ....
شایدم حسن پول کم آورده یارانه ها رو که قطع میکنه تازه یه پولی هم دستی ازمون میخواد که بعدا با سودش بهمون برگردونه که چونااان پول دار شیم ...خخخ
خدایا ...مردم ایران که تو همین دنیا جهنم رو دیدن مارو معاف کن از اونور دیگه!
United States
07:32 - 1397/08/02
آقای دکتر حجت الاسلام و المسلمین رئیس جمهور گرام شما بخوابت ادامه بده و نگران نباش که ملت _بیدار _است ...
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1397/08/02
عجیب نگران شدم...خدا رحم کنه
Iran, Islamic Republic of
09:08 - 1397/08/02
بااین همه گرانی میشه نگران فردانباشید.
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1397/08/02
اَی خِدااااااااااااااااااااااااااااا مردم کاملا خستن
Iran, Islamic Republic of
10:04 - 1397/08/02
آقای روحانی من الان تو خونم نون ندارم پس الان نون بیار تو خونم فردا پیشکش
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1397/08/02
مثل اون بازیکن فوتبال که هر وقت گل میزنه یه آدم معروف میمیره!!! اینم وقتی میگه خیالتون راحت اوضاع بدتر میشه..............ملت آماده ی بدبخت تر شدن بشید
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/08/02
چطوري نگران نباشيم حقوق ما 4 بخش از قدرت خريدش را از دست داده يعني با اين تورم به 1/4 تقليل پيدا كرده به هيچ چيز نميرسه نه خوراك نه پوشاك......!!!! چطوري نگران نباشيم
هر وقت حقوق ما را مطابق 4 برابر شدن قيمت ها 4 برابر كرديد و ارزش خريدش را جبران كرديد ان وقت بگوييد نگران نباشيم
با حلوا حلوا و اميد واهي هيچ چيزي درست نميشود ..........

ما كارگران منتظريم ببينيم كي اين كاهش حقوق 4 برابري جبران ميشود
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1397/08/02
این آدم ۶سال دروغ گفته امابه تازگی قول مردونه داده این عادت زشت رو ترک کنه حالاباید منتظربشینیم ببینیم موفق میشه یانه
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1397/08/03
ما امروزمون سیاهه تا بماند فردامون .....
Iran, Islamic Republic of
09:45 - 1397/08/03
شما 2 دليل بيار چرا نباشيم

تورم
نبود ثبات سياسي اقتصادي
بيكاري ركود
كاهش ارزش 500% ريال
نابودي دارايي ملت
ووووو هزاران معضلات ديگر
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/08/03
مانگران امروز مستیم فردا را کی دیده اقای روحانی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج