خشم اسطوره بایرن از مصاحبه جنجالی هوینس
۷۸۸۲۶۸
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷
۹۸۵۰ 
اولی هوینس، رئیس بایرن مونیخ چند روز پیش در نشستی خبری، صحبت هایی جنجالی را علیه خوان برنات، دفاع چپ اسپانیایی سابق بایرن مطرح کرد.

ورزش سه: اولی هوینس، رئیس بایرن مونیخ چند روز پیش در نشستی خبری، صحبت هایی جنجالی را علیه خوان برنات، دفاع چپ اسپانیایی سابق بایرن مطرح کرد.

برنات تابستان امسال و پس از 4 سال بازی برای بایرن، راهی پی اس جی شد و در این تیم روزهای به مراتب بهتری را سپری می کند. هوینس در نشست خبری روز جمعه، ضمن انتقاد به رسانه ها، از فروش برنات نیز دفاع کرد و او را بازیکنی فاقد کیفیت لازم برای پوشیدن پیراهن بایرن دانست.

جالب اینکه برنات حاضر نشد پاسخ هوینس را بدهد و به نوعی احترام رئیس بایرن را نگاه داشت.

خشم اسطوره بایرن از مصاحبه جنجالی هوینس

طبق ادعای نشریه بیلد، همین مصاحبه هوینس باعث شده تا رفاقت 40 ساله او با پل برایتنر، اسطوره بایرن به هم بخورد. برایتنر از مصاحبه توهین آمیز هوینس علیه برنات خشمگین شده و روابطش با رئیس بایرن را خاتمه داده است.

برایتنر در دوران فوتبالش، همراه با اولی هوینس، یک جام جهانی و یک جام ملت های اروپا را با تیم ملی آلمان فتح کرد و با بایرن نیز سه بوندسلیگا، یک جام باشگاه های اروپا و جام های مختلف دیگر را فتح کرد. او بین سال های 2007 تا 2017 نیز چندین سمت اجرایی در بایرن بر عهده داشت.

برایتنر سابقه سه فصل بازی برای رئال مادرید را نیز در کارنامه دارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج