مارکو، مرد پنهان موفقیت‌های پرسپولیس
۷۸۸۴۹۸
۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
۷۴۴۵ 
پرسپولیس اگر چه در نیمه اول در برابر السد کمی با ترس و احتیاط بازی کرد اما در نیمه دوم و با صحبت های برانکو تبدیل به همان تیمی شد که همه انتظارش را داشتند. شجاع در حمله و منطقی در دفاع.

ورزش سه: پرسپولیس اگر چه در نیمه اول در برابر السد کمی با ترس و احتیاط بازی کرد اما در نیمه دوم و با صحبت های برانکو تبدیل به همان تیمی شد که همه انتظارش را داشتند. شجاع در حمله و منطقی در دفاع. اما نکته قابل تامل بازی دیشب بازی فیزیکی شاگردان برانکو بود که از دقیقه یک تا نود ادامه داشت و در هیچ صحنه ای دیده نشد که تیم پرسپولیس در نبردهای فیزیکی کم بیاورد. شاید در صحنه ای بازیکن تیم پرسپولیس به خاطر قدرت حریف در دربیلینگ و هم چنین بازی ترکیبی جا می ماند اما برمی گشت و به مبارزه ادامه می داد.

پرسپولیس حتی در 4 دقیقه وقت اضافه هم جنگید و به دنبال ایجاد موقعیت بود که همه این ها نشانگر یک چیز بود. تیم پرسپولیس از نظر بدنی آماده است.

بخشی از این موفقیت را باید مرهون مارکو دانست. مربی بدنساز تیم پرسپولیس که البته هیچ گاه ادعایی نکرده است. او دیشب به خوبی نشان داد تا چه اندازه بدنسازی خوب ابتدای فصل می تواند یک تیم را به عرش ببرد.

به یاد داریم تمرینات ابتدای فصل او آنقدر سخت و طاقت فرسا بود که پرسپولیسی ها وقتی یک روز با قرعه استراحت روبرو می شدند از خوشحالی بال در می آوردند و گاهی به شوخی مارکو را در پایان تمرین زیر دست و پا می گرفتند تا به ظاهر دق و دلی اشان را رویش خالی کنند.

مارکو مرد پنهان موفقیت های پرسپولیس است. این در حالی است که خیلی از تیم های ما تمرینات بدنسازی ابتدای فصل را جدی نمی گیرند و می گویند با شروع بازی ها بدنسازی خواهند کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Sweden
11:13 - 1397/08/02
دم همگی گرم، وقتی هر چیزی درست سر جای خودش باشه نتیجه اش همین میشه
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1397/08/02
قابل توجه آقای شوفررر و کیسه کشها که مربی شون درفصل بدنسازی داشت در شلوغی جام جهانی مشغول تفسیر تیم های جام جهانی باسه کانال های ماهواره ای بود و عین خیالش نبود که آماده سازی فصل بدنسازی یک تیم در پیش فصل و بازار نقل و انتقالات تابستانی چه مزایا و مفهومی داره
حالا هم بفرمایید اینم تفاوت نتایج و دستاوردقدرت هجومی و بدنی و فیزیکی و کسب موفقیت و افتخار بالای ارتش سرخ
در قیاس با کیس کشها !!!!

زنده باد برانکو♡♡ زنده باد پرسپولیس قهرمان
Iran, Islamic Republic of
13:43 - 1397/08/02
درود به تک تکشون همشون خوبن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج