توهین دوباره سعید معروف؛ دوران بازیکن‌سالاری به سر نمی‌آید؟
۷۸۸۶۷۷
۰۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
۱۰۴۰۸ 
کاپیتان تیم‌ملی والیبال با انتشار پستی توهین‌آمیز زمینه را برای کنارزدن رئیس فراهم کرد!

روزنامه شهروند: در سال‌های اخیر بارها درباره بازیکن‌سالاری در والیبال و اختیاراتی که برخی از بازیکنان باتجربه به‌ویژه سعید معروف در تیم‌ملی دارند، صحبت شده اما کسی راهکاری برای مقابله با آن درنظر نگرفته است. بعد از انتشار خبر استعفای سرپرست تیم‌ملی، سعید معروف متنی پر از کنایه، تند و تا حدی توهین‌آمیز را علیه رئیس فدراسیون منتشر کرد تا مشخص شود اوضاع در این رشته پرطرفدار چندان خوب پیش نمی‌رود.

دوران بازیکن‌سالاری با بچه معروف برگشت!

حمله تند معروف به ضیایی

بارها در زمین شاهد پرخاشگری و عصبانیت سعید معروف بوده‌ایم اما این‌بار او درحالی‌ که کیلومترها از ایران دور است، حمله تندی را از طریق اینستاگرام علیه رئیس فدراسیون ترتیب داد: «چندوقت پيش فكر می‌كردم كه يه‌سری اتفاقا داره ميوفته كه نه‌تنها ترمز واليبال كشيده شه، بلكه بايد سرعت پسرفتش بيشتر از پيشرفتش باشه. خبري شنيدم كه تاييد كرد بازم درست فكر مي‌كردم. كسی رو گذاشتن تو رأس كار كه سرعت تخريبش خوب باشه و اصلا نفهمه چيكار داره مي‌كنه. اصلا اين آدم شعور درك مسائل رو نداره، نه به دليل اينكه زبان واليبال سخت باشه يا من خيلی پيچيده حرف زده باشم نه،‌ فقط قدرت فهمش رو نداره.

سكوت كرديم كه قبل بازي‌های آسيايی و جام‌جهاني تيم ضربه نخوره ولی بعد اين‌همه ندانم‌كاری، بركناری سرپرست تيم بدترين اتفاق ممكن بود. اميدوارم قبل از اينكه داستان ملانصرالدين و حيوون روی پشت‌بوم خونش تكرار بشه، وزارت محترم ورزش سريعا قانون بازنشسته‌ها رو اجرا كنه كه اين آقا فكر نكنه هركاری دلش بخواد ميتونه بكنه. به اميد روزی كه ديگه آدم‌های نالايق رو تو پست رياست نبينيم.»

دوران بازیکن‌سالاری با بچه معروف برگشت!

خوش‌خبر، خط قرمز کاپیتان!

قبلا هم مشخص شده بود که امیر خوش‌خبر یکی از خط قرمزهای سعید معروف است. یادمان نرفته که کاپیتان به همراه ٢ بازیکن دیگر قید حضور در افتتاحیه المپیک را به خاطر حمایت از سرپرست تیم‌ملی زدند یا اینکه در دوره ریاست داورزنی با شایعه برکناری او مقابله و در تیم‌ملی ماندگارش کردند. این‌بار هم استعفای امیر خوش‌خبر و مصاحبه او که عنوان کرده بود از سوی رئیس فدراسیون چنین درخواستی دریافت کرده، خشم کاپیتان را برانگیخته و معروف به صورت کاملا مستقیم و واضح خواستار برکناری رئیس فدراسیون شده و حتی مثال توهین‌آمیزی درباره او به کار برده است.

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با «شهروند»: بازیکنان به دلیل عدم‌کنترل درست از دستمان در رفته‌اند

با اینکه فدراسیون تا عصر دیروز واکنشی به صحبت‌های اینستاگرامی سعید معروف نداشت، درباره اتفاقات اخیر با یکی از مربیان باسابقه والیبال همکلام شدیم. مصطفی کارخانه به «شهروند» می‌گوید: «این حال، حال خوبی برای والیبال نیست. متاسفانه والیبال به جایی رسیده که حرمت‌ها هم حفظ نمی‌شود.

دوران بازیکن‌سالاری با بچه معروف برگشت!

به ‌هرحال خوش‌خبر هم برای والیبال زحمت کشیده و بازیکنان هم دوستش دارند. در هرصورت این جرقه باعث تبدیل‌شدن یک سوءتفاهم به یک کینه و نفرت بزرگ شده است که باید قبل از اینها جلوی آن گرفته می‌شد. والیبال به آرامش نیاز دارد و ضعف‌های فنی و غیرفنی با این وضع زیر سایه حاشیه‌هاست.» وی درباره اینکه گفته می‌شود معروف حتی قدرت تغییر رئیس فدراسیون را هم در خود دیده، عنوان می‌کند: «شاید این موضوع به خاطر قانونی که برای بازنشسته‌ها تصویب شده، از سوی معروف مطرح شده است.

به ‌هرحال امیدوارم اگر ضیایی می‌رود، فردی بیاید که خون تازه‌ای در والیبال تزریق می‌کند. البته من شدیدا با بازیکن سالاری مخالفم و معتقدم هرچیزی باید سرجای خودش باشد و بازیکن یا مربی باید در حیطه وظایف خود اظهارنظر کنند.» کارخانه دربخش پایانی صحبت‌هایش می‌گوید: «می‌توانم بگویم بازیکنان فعلی به خاطر عدم کنترل درست از دستمان در رفتند و شاید دیگر نتوانیم آنها را تغییر دهیم. پس بهتر است روی جوان‌ها سرمایه‌گذاری کنیم تا این‌قدر زود به حاشیه نروند، چون وقتی که بزرگ شدند، مثل یک درخت تنومند هستند که دیگر نمی‌توانیم کاری با آنها بکنیم.»

انتشار یافته: 22
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1397/08/03
معروف راست گفته
این آقا بعد از اون خرابکاری ها حاضر نیست ز قانون اطاعت کنه و به عنوان بازنشسته از ریاست فدراسیون کنار بکشه، به فدراسیون جهانی نامه نوشته و .....
شاید معروف با لحن تندی منظورش رو رسونده اما دروغ نگفته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
درسته
بدون نام
United States
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
نه که معروف استاد ادبه؟حتی بلد نیست حرف بزنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
معروف بره خجالت بکشه با اون بازیش تا عقب میفتاد تیم عصبی میشد و تیم رو بدتر میکرد ، مثلا خیر سرش با تجربس
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1397/08/03
چرا موضع برترین ها انقد زشته با این تیتر ها میخوایین چیو ثابت کنین پشت مردم با‌شین پشت ورزشکاران هنرمندا نه مسئولین پشت میز نشین که با بی کفایتی خیلی راحت یه ورزش قهرمانیو تبدیل میکنن به آبروریزی توی آسیا توی المپیک
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1397/08/03
خب راست گفته دیگه
کم کم داره باورم میشه که مجله برترینها "زیرنظر" داره کار میکنه
از تیتر خبرهاش مشخصه
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/08/03
شاید حرفش درست باشه ولی میتونست خیلی محترمانه تر بیانش کنه نه با این لحن و این مقدار توهین...
Germany
12:19 - 1397/08/03
سعید معروف سالاری نکنه کی سالاری کنه؟ ضیایی؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
سعی بشین با اون بازی که کردین ، شما گشادی میکنین تقصیر چه کسی هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
واللا
Iran, Islamic Republic of
12:47 - 1397/08/03
کیروش فقط بابازیکن سالاری وجلوش گرفت حتی کریس رونادوهم نتونس براش پرروبازی دربیار
United States
13:12 - 1397/08/03
بیشتر باخت تقصیر همینه فقط جای خالی انداختن و دعوا با بازیکنا تیم مقابل بلده بازی با لهستان 23 19 ایران جلو بود به سمت کوبیاک خوشحال کرد باز جنجالی شد 6 امتیاز پشت سرهم لهستان گرفت و برنده شد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
دمت گرم درسته
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1397/08/03
شاید راست گفته باشه ولی کلا آدم بیشعور و بی نزاکتیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۳
شما هم حتما بانزاکت هستید!
Iran, Islamic Republic of
14:51 - 1397/08/03
دمش خیلی هم خوب گفته یه مشت مسئول نالایق که نه کار بلدن نه بازنشسته میشن ، حقش بوده شما هم جوسازی نکن که هرچه بر سر ما میاد از این مسئولین عشق ریاسته
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/08/03
من کار به هیچی ندارم فقط به معروف بگین ریشش و بزنه
Iran, Islamic Republic of
09:26 - 1397/08/05
حالا یه رشته ایی هم برای ما افتخارآفرین شد!!!بزنین اینم خراب کنید!مثل هر موضوع و کاری که در ایران شروع به پیشرفت می کند!!
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1397/08/11
معروف راست میگه ،اصلا وقتی میدونن یک سال دیگه این اقا بازنشست میشه چرا به کار گرفته شدن چرا صلاحیت داشتن برای رئیس فدراسیون شدن.از وقتی اومدن اینقدر سیاست نداشته که همه استعفا دادن رفتن .از اقای افروزی تا خوشخبر .اگه ایشون انتخاب نمیشدن هیچوقت این پست رو نمیگذاشت.من شاید تا دیروز مخالف اقای معروف بودن برای اینکه عصبی هستن ولی با این حرف اقای معروف موافقم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج