نماینده تربت حیدریه: با مردم صادق باشید
۷۸۹۱۹۷
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶
۴۰۴۲ 
نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: امید مردم، سرمایه‌ای اجتماعی است که باید برای بازگرداندن این سرمایه از دست رفته اقدامات اجرایی در سه قوه مجریه، مقننه و قضایی اتفاق بیفتد.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس گفت: امید مردم، سرمایه‌ای اجتماعی است که باید برای بازگرداندن این سرمایه از دست رفته اقدامات اجرایی در سه قوه مجریه، مقننه و قضایی اتفاق بیفتد.

سعید باستانی  با اشاره به حساسیت‌ها و انتظارات عمومی از مسؤولان کشور، گفت: شاخصهای حساسیت و علل بی‌اعتمادی مردم به مسئولان مشتمل بر ناکارآمدی‌ها و بهره‌وری پایین، باندبازی‌ها و فساد اداری و اقتصادی، عزل و نصب‌های مدیریتی، بی‌عدالتی و بی‌تفاوتی در برخورد با مفاسد، فقدان سیستم‌ها و سامانه‌های جامع اداری و اطاله دادرسی در دستگاه قضایی است.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس نارضایتی مردم و دوری سرمایه اجتماعی از مسئولان کشور و شفاف و صادق نبودن مسئولان با جامعه را در تداوم نابسامانی‌ها موثر دانست و افزود: تداوم این چرخه مانع از اعتماد جامعه به مسئولان و ناتوانی مسئولان برای آرام کردن شرایط کشور می‌شود. قوای سه گانه باید با آسیب‌شناسی زیرمجموعه‌های خود دلایل ایجاد مشکلات و چالش و ناکارآمدی‌ها را برای مردم تشریح کرده و از برنامه‌های قوه خود برای اصلاح فرآیندها بگویند.

به گفته نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس، تبدیل شاخص‌های نارضایتی جامعه به ارقام کمی قابل اندازه‌گیری را نشانه‌ای مبنی بر عزم مسئولان برای بازگردان اعتماد از دست رفته سرمایه اجتماعی دانست و افزود: با تعریف فساد و شاخصهای آن گزارش‌های واقعی از روند برخورد با مفسدان اداری و اقتصادی به مردم داده شود همچنین گزارشهای واقعی از نحوه و چگونگی شناسایی مفسدان و ساز و کارهای بستن منافذ فساد و مجازات مفسدان به سرمایه اجتماعی داده شود. انتشار آمار و اطلاعات درست و واقعی از فساد و بستن راه‌های مفسده انگیز تاثیر بسزایی در بازگردان اعتماد از دست رفته مردم به نظام دارد.

باستانی، صداقت مسئولان در رده‌های مختلف مدیریتی با مردم را در جلب اعتماد جامعه به مسئولان تاثیرگذار دانست و افزود: در روابط مسئولان با مردم به جز مسائل امنیتی نباید هیچ مسئله پنهانی وجود داشته باشد به عبارت روشن‌تر مسئولان باید مردم را در جریان ریزترین مسائل تحت مدیریت خود و برنامه دستگاه تحت مدیریتشان برای از بین بردن مشکلات و کاستی‌ها بگذارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:09 - 1397/08/04
صداقت در مسولین اجرایی بسیار کمیابه.
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/08/04
سرمایه دست خودشان است میگویید نه کمی به اطرافت خوب نگاه کن هر کس سنگ خود را به سینه میزند.
شما دیگه چرا یعنی نمی دانی!!!!!
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/08/04
اگه راست میگی استعفا بده
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1397/08/04
بااین وضع بدمملکت چطورخرج بودجه ومنابع شغل کشورمرپم برای حدود۲۰ملی‌ون افاغنه میکنید وخودنمایندگان مجلس یعنی چی که بیش از۳ملیون افاغنه فقط توکارساختمانی اشغال کردن وبیکار وچندبرابران توشغلهای دیگه..
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1397/08/04
انصافا ایشان یکی ازبهترین نماینده های مجلس است.من سوابق ایشارن راخواندم خیلی تحصیل کزده وموفق بودند وپیشرفت چشمگیری تربت حیدریه داشته.طوری که تا7سال اینده قطب اقتصادی شرق کشور میشه
United Kingdom
20:15 - 1397/08/04
واقعیت گفت
ولی متاسفانه کجاست مسیول دلسوز و صادق؟!
Iran, Islamic Republic of
20:19 - 1397/08/04
کی بامردم صادق باشه؟ همه فقط شعار میدن. همه حرف مفت میزنن. مردم دیگه گوششون ازاین چرندیات پره! ....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج