کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود
۷۸۹۳۰۷
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
۵۲۰۱ 
رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: مسافران زمان بازگشت را به شب باتوجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران موکول نکنند.

خبرگزایر فارس: رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: مسافران زمان بازگشت را به شب باتوجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران موکول نکنند.

محسن هاشمی، اظهار کرد: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و از لحاظ جوی نیز مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران لازم است مسافران زمان بازگشت را به شب موکول نکنند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران اضافه کرد: از روز چهارشنبه شاهد ورود خودروهای زیادی به سمت مازندران بودیم که به‌طور حتم برای بازگشت که معمولا از بعدازظهر خواهد بود شاهد ترافیک هستیم.

هاشمی با بیان اینکه امروز کندوان یک‌طرفه می‌شود، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امشب از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

وی یادآور شد: تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه هفته جاری محدودیتی برای تردد تریلی در محور سوادکوه نداریم، گفت: اعمال محدودیت یک‌طرفه به‌صورت مقطعی در محور کیاسر را داریم که درصورت بروز ترافیک معمولا عصر روز جمعه اعمال می‌شود.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: مهم‌ترین موضوع رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و پرهیز از عجله و شتاب است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج