چرایی استعفای حاجی از مدیریت همشهری
۷۸۹۳۴۶
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
۳۳۷۳ 
عضو هیات مدیره موسسه همشهری درمورد چرایی استعفای مرتضی حاجی مدیر عامل موسسه توضیحاتی را ارائه کرد.

خبرگزاری ایسنا: عضو هیات مدیره موسسه همشهری درمورد چرایی استعفای مرتضی حاجی مدیر عامل موسسه توضیحاتی را ارائه کرد.

بهروز شجاعی در باره استعفای مرتضی حاجی، مدیر عامل موسسه همشهری، گفت: فردای روزی که قانون منع به کارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید، آقای حاجی نامه‌ای خطاب به هیات مدیره نوشت و در آن عنوان کرد که با توجه به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان و همچنین خواست عموم مردم برای سرکار آمدن جوانان از سمت خود استعفا می‌دهد.

وی با بیان اینکه تاکنون سه بار مرتضی حاجی استعفا کرده است، گفت: حاجی بارها و بارها به هیات مدیره تاکید داشت که با استعفایش موافقت کنند که نهایتا اعضای هیات مدیره به صورت مشروط استعفای وی را به دلیل اجرای قانون به کارگیری بازنشستگان پذیرفت و شرط این بود که تا زمانی که سرپرست موقت یا مدیرعامل جدید از سوی شهردار تهران معرفی نشده است، حاجی به فعالیت خود در هیات مدیره روزنامه همشهری ادامه دهد.

وی با بیان اینکه هنوز شهردار تهران با استعفای حاجی موافقت نکرده است، گفت: منتظر معرفی سرپرست موقت یا مدیرعامل جدید موسسه همشهری از سوی شهردار تهران هستیم اما تاکنون شهردار تهران کسی را تحت این عنوان به هیات مدیره موسسه همشهری معرفی نکرده است و برهمین اساس حاجی به فعالیت خود تا زمان معرفی فرد جدید ادامه خواهد داد.

این عضو هیات مدیره موسسه همشهری در عین حال تاکید کرد که استعفای آقای حاجی در راستای قانون منع بکارگیری بازنشستگان و به عنوان اولین مدیر شهرداری که فردای روز تصویب این قانون و حتی قبل از تایید آن توسط شورای نگهبان انجام شد قابل تقدیر و توجه است‌.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/08/04
با درود: درکشور ما دل کندن مدیران از صندلی ریاست فاجعه است. هیچ مدیری حاضربه واگذاری پست مدیریتی خود نیست. ظاهراً مدیریت درایران خیلی جذاب وشیرین است.
Iran, Islamic Republic of
15:54 - 1397/08/04
خیالت راحت اقازاده دیگرجانشینش میشود
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/08/04
جناب حاجی هر کجا که بروند جز خراب کردن آنجا کار دیگری بلد نیستند از آموزش و پرورش گرفته تا جاهای دیگر شما یک نگاهی به وضعیت روزنامه همشهری در قبل و بعد از ایشان بیندازید متوجه می‌شوید قانون هم بهانه ای است برای فرار ایشون.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج