وقتی بارسا بدونِ مسی حکم به اخراج مربی رئال داد
۷۸۹۳۹۴
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
۵۶۷۷ 
سه سال پیش بود که بارسلونا بدون حضور مسی در ترکیب ثابت، توانست رئال را در برنابئو گلباران کند.

ورزش سه: نوامبر 2015 بارسلونا و رئال در شرایطی کاملا متفاوت در برنابئو به مصاف هم رفتند. بارسا عنوان قهرمانی اروپا را یدک می کشید و رئال با بنیتس بازی هایی نه چندان قانع کننده ارائه می داد. بحث روز در آن مقطع، بازی کردن یا نیمکت نشینی کاسیمیرو در ال کلاسیکو بود. ستاره برزیلی هنوز نتوانسته بود به مهره ای بی جانشین در ترکیب رئال بدل شود.

رئال بدون کاسیمیرو پای به ال کلاسیکو گذاشت و در خانه 4 گل دریافت کرد. در آن بازی مسی پس از دو ماه مصدومیت کار را از روی نیمکت ذخیره ها شروع کرد و نظاره گر نمایش درخشان سوارز و نیمار شد. او در شرایطی که بازی 3-0 دنبال می شد به زمین رفت و در ادامه، بارسا به یک گل دیگر نیز دست یافت.

وقتی بارسای بدونِ مسی حکم به اخراج مربی رئال داد

تقریبا یک ماه پس از آن شکست سنگین بود که پرز حکم به اخراج بنیتس داد و زیدان را جانشین او کرد. تغییری که آغازی شد بر دوران باشکوه رئال مادرید. در همان سال رئال برای یازدهمین بار فاتح لیگ قهرمانان شد و بارسا نیز به قهرمانی لالیگا و کوپا دل ری رسید. رئال با زیدان دو سال متوالی دیگر نیز قهرمان چمپیونزلیگ شد.

وقتی بارسای بدونِ مسی حکم به اخراج مربی رئال داد

حال با حضور لوپتگی روی نیمکت، کهکشانی ها به ال کلاسیکو رسیده اند. دیداری که مسی قطعا در آن حضور نخواهد داشت اما پیش از این بارسا نشان داده است که حتی بدون مسی نیز می تواند بحران رئال را عمیق تر کند؛ بحرانی که اخراج مربی را در پی خود خواهد داشت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج