احتمال یک سورپرایز در فهرست بارسا مقابل رئال
۷۸۹۴۱۷
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹
۴۴۳۷ 
ارنستو والورده ممکن است مدافع نوزده ساله تیم دوم بارسلونا را در فهرست 18 نفره ال کلاسیکو قرار دهد.

ورزش سه: بارسلونا بعد از پیروزی ۲-۰ مقابل اینتر در روز چهارشنبه، تمرینات خود را در روز جمعه از سر گرفت. حالا تمرکز همه در تمرین معطوف به دیدار حساس یکشنبه در مقابل رئال مادرید است. در این بین یکی از نفراتی که احتمالا حضوری غافلگیر کننده در لیست بارسا برای بازی یکشنبه خواهد داشت چومی است.

احتمال یک سورپرایز در فهرست بارسا مقابل رئال

خوان برانداریز موویا ملقب به چومی مدافع ۱۹ ساله تیم بارسای B است که به دنبال مشکلات متعدد بارسلونا در قلب خط دفاعی به تمرینات تیم بزرگسالان ملحق شده است.

ساموئل اومتیتی به دلیل مصدومیت زانو همچنان از میادین دور است و به نظر می‌رسد عمل جراحی برای او اجتناب ناپذیر باشد. پیش از این باشگاه انتظار داشت مدافع فرانسوی به هفته سخت باشگاه (که از بازی مقابل سویا آغاز و به بازی در مقابل رئال ختم می‌شود) برسد.

احتمال یک سورپرایز در فهرست بارسا مقابل رئال

توماس فرمالن نیز بعد از غیبت در تمرین روز جمعه، مسابقه روز یکشنبه را قطعا از دست داده است. گفته شده مدافع بلژیکی سابق آرسنال حداقل تا ماه دسامبر در دسترس نخواهد بود.

ارنستو والورده ۳ بازیکن از تیم دوم باشگاه به نام های ریکی پویگ، خوان میراندا و چومی را به تمرینات تیم بزرگسالان فراخوانده و انتظار می‌رود از این بین چومی فرصت حضور در فهرست بازیکنان بارسا برای ال‌کلاسیکو را پیدا کند.

در صورت مصدومیت کلمنت لانگله و جرارد پیکه، چومی اولین بازی خود در لالیگا را در یکی از حساس ترین مسابقات باشگاهی فوتبال اروپا تجربه خواهد کرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج