مخالفت بارسا با خواسته مدافع ملی پوش
۷۸۹۴۵۵
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۶
۵۹۹۷ 
 بارسلونا تا تابستان برای تمدید قرارداد با جوردی آلبا اقدام نخواهد کرد.

وبسایت نود: به نقل از فوتبال اسپانیا، دیاریو اسپورت گزارش داده علیرغم خواسته جوردی آلبا، بارسلونا عجله ای برای تمدید قرارداد با او ندارد و قصد ندارد تا فرارسیدن تابستان پیشنهادی در این زمینه به بازیکن بدهد.

مدافع ۲۹ ساله می‌خواهد با تمدید هرچه سریع تر قرارداد، حضور خود را در آینده طولانی مدت باشگاه تضمین کند اما غول کاتالان بنابه مسائل اقتصادی، قصد دارد این پیشنهاد تمدید را به تعویق بیندازد.

مخالفت بارسا با خواسته مدافع ملی پوش

قرارداد کنونی مدافع چپ آبی اناری ها با این تیم تا ژوئن ۲۰۲۰ معتبر است و بند فسخ ۱۵۰ میلیون یورویی در این قرارداد پیش بینی شده است اما آلبا خواهان قراردادی است که برخی بندهای آن نسبت به قرارداد کنونی بهبود یافته باشد.

جوردی آلبا در سال ۲۰۱۲ با انتقالی ۱۴ میلیون یورویی از والنسیا به بارسلونا پیوست و از آن زمان تاکنون بیش از ۲۵۰ بار برای این تیم در رقابت های مختلف به میدان رفته است. آلبا آخرین بار در سال ۲۰۱۵ قرارداد خود را با بارسا تمدید کرد و از آن زمان تاکنون دیگر با مدیران باشگاه پای میز مذاکره ننشسته است.

پیش از این شایعاتی درباره انتقال این مدافع به منچستریونایتد و یوونتوس به گوش رسیده بود. آلبا در ماه های اخیر و بعد از روی کار آمدن لوئیس انریکه جایگاه خود در تیم ملی اسپانیا را از دست داده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج