شهباززاده: با کی‌روش روز‌های بهتری خواهیم داشت
۷۸۹۴۵۸
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
۳۴۲۰ 
سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت: کی‌روش بازیکن خیلی خوبی است و با او روز‌های بهتری در سپاهان خواهیم داشت.

خبرگزاری تسنیم: سجاد شهباززاده بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران گفت: بازی خیلی سختی داشتیم چرا که استقلال فوتبال خوبی بازی می‌کند و واقعا بازی برای ما سخت شده بود. خوشحالم که توانستیم این بازی را ببریم.

وی درباره آینده تیمش یادآور شد: تیم خیلی خوبی داریم و در اکثر بازی‌ها هجومی ظاهر می‌شویم. این را آمار گل‌های ما هم می‌گوید و در هر بازی برای برد به میدان می‌رویم. تلاش می‌کنیم این روند را ادامه دهیم.

شهباززاده در مورد عملکرد خودش در این مسابقه خاطرنشان کرد: فکر کنم بد کار نکردم. سعی کردم وظایفی که به من سپرده شده بود را به نحو احسن انجام دهم.

وی راجع به داوری مسابقه تصریح کرد: صحنه خاصی ندیدم. فیلم بازی را ندیدم که بخواهم در مورد آن حرف بزنم اما در صحنه‌ای که داور پنالتی اعلام کرد و بعد نظرش عوض شد، اعتقادم این است که پنالتی بود.

مهاجم سپاهان در واکنش به این موضوع که به نظر می‌آمد امروز مقابل استقلال خیلی انگیزه داشت، گفت: بله، فوتبال روزهای سخت دارد که من آن روز‌ها را دیدم. امسال فصل خوبی برای من بوده و همه چیز خوب پیش‌ می‌رود. چیزی که امسال متفاوت است کمی عقب‌تر بازی می‌کنم و از این موضوع راضی‌ام.

وی در پایان راجع به بازی کنار کی‌روش استنلی عنوان کرد: کی‌روش بازیکن خیلی خوبی است و من در کنار او راحت بازی می‌کنم. قطعا می‌توانیم در کنار هم روز‌های بهتری را در سپاهان داشته باشیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج